Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo. Gwarantujemy brak spamu i bezpieczeństwo Twojego numeru. Wypróbuj, to nic nie kosztuje.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2017-02-28)
<< Pokaż poprzednie
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
19:30
Real Sociedad
  -  
Eibar
21:30
Malaga
  -  
Real Betis
21:30
Valencia
  -  
Leganes
Anglia - Championship
SMS
20:45
Aston Villa
  -  
Bristol City
20:45
Blackburn Rovers
  -  
Derby County
20:45
Brighton & Hove Albion
  -  
Newcastle United
Niemcy - DFB Cup
SMS
18:30
Eintracht Frankfurt
  -  
Arminia Bielefeld
-
SMS
19:00
Molde
  -  
Tromsoe
20:45
Sportfreunde Lotte
  -  
Borussia Dortmund
21:00
Bordeaux
  -  
Lorient
Anglia - National League South
SMS
20:45
Margate
  -  
Chelmsford
20:45
St.Albans
  -  
Wealdstone
20:45
Welling United
  -  
Dartford
Anglia - National League North
SMS
20:45
Brackley Town
  -  
Kidderminster Harriers
20:45
Nuneaton Town
  -  
Gloucester City
20:45
Stalybridge
  -  
Telford
Anglia - National League
SMS
20:45
Bromley
  -  
Braintree Town
20:45
Dagenham & Redbridge
  -  
Maidstone
20:45
Eastleigh
  -  
Aldershot Town
20:45
Guiseley
  -  
Barrow
20:45
Lincoln
  -  
York City
20:45
Solihull Moors
  -  
Torquay United
20:45
Sutton United
  -  
Boreham Wood
20:45
Tranmere Rovers
  -  
Forest Green Rovers
20:45
Woking
  -  
Dover
Anglia - Liga 1
SMS
20:45
Bradford City
  -  
Milton Keynes Dons
20:45
Bury
  -  
Coventry City
20:45
Millwall
  -  
Peterborough United
20:45
Northampton Town
  -  
Oldham Athletic
20:45
Rochdale
  -  
Port Vale
20:45
Scunthorpe United
  -  
AFC Wimbledon
20:45
Shrewsbury Town
  -  
Charlton Athletic
20:45
Swindon Town
  -  
Gillingham
20:45
Walsall
  -  
Chesterfield
21:00
Bolton Wanderers
  -  
Bristol Rovers
Anglia - League 2
SMS
20:45
Accrington Stanley
  -  
Wycombe Wanderers
20:45
Blackpool
  -  
Barnet
20:45
Cambridge United
  -  
Doncaster Rovers
20:45
Cheltenham Town
  -  
Carlisle United
20:45
Crawley Town
  -  
Exeter City
20:45
Grimsby Town
  -  
Colchester United
20:45
Hartlepool United
  -  
Crewe Alexandra
20:45
Plymouth Argyle
  -  
Notts County
20:45
Portsmouth
  -  
Morecambe
20:45
Stevenage
  -  
Leyton Orient
20:45
Yeovil Town
  -  
Mansfield Town
Asia - Champions League:: group F
SMS
11:30
koniec
Urawa Red Diamonds
5 - 2
FC Seoul
12:30
koniec
Shanghai SIPG FC
5 - 1
Western Sydney Wanderers FC
Asia - Champions League:: group E
SMS
11:30
koniec
Ulsan Hyundai
6 - 0
Brisbane Roar FC
13:30
90+1'
Muang Thong United
1 - 1
Kashima Antlers
Asia - Champions League:: group D
SMS
16:10
Al-Wahda
  -  
Persepolis
17:45
Al Hilal
  -  
Al-Rayyan
Asia - Champions League:: group C
SMS
14:00
60'
Bunyodkor Tashkent
2 - 2
Al-Ain
16:15
Zob Ahan
  -  
Al Ahli
Asia - AFC Cup:: qualification: play-off
SMS
00:00
koniec
Mohun Bagan
4 - 1
Club Valencia
Azerbaijan - Premier League
SMS
12:00
koniec
FC Kapaz
1 - 1
FK Qabala
15:00
17'
Qarabag FK
0 - 0
Inter Baku
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
SMS
14:00
58'
Dunav Ruse
2 - 2
Levski Sofia
16:30
PFC CSKA-Sofia
  -  
Botev Plovdiv
CONCACAF - U20 Championship:: play-off: group E
SMS
00:00
koniec
Panama U20
0 - 2
Honduras U20
CONCACAF - U20 Championship:: play-off: group D
SMS
00:00
koniec
USA U20
1 - 0
Mexico U20
Denmark - DBU Pokalen
SMS
19:00
Vendsyssel FF
  -  
HB Koege
Egypt - Premier League
SMS
18:00
Al Masry
  -  
El Geish
Francja - Puchar
SMS
18:00
CA Bastia
  -  
Angers
18:00
Etoile Frejus Saint-Raphael
  -  
Auxerre
Międzynarodowe - Club Friendlies
SMS
00:00
Canc. Limited coverage'
Kalmar FF
  -  
Haecken
14:00
66'
IK Frej Taeby
0 - 1
AFC Eskilstuna
17:30
Spartak Moscow
  -  
Sogndal
Moldova - National Division
SMS
13:00
koniec
CS Petrocub
1 - 1
Speranta
13:00
koniec
FC Zaria
6 - 0
FC Academia Chisinau
Montenegro - Telekom 1st CFL
SMS
00:00
koniec
Jedinstvo BP
0 - 1
Mladost Podgorica
Oceania - Champions League:: group A
SMS
00:00
koniec
Lupe ole Soaga
3 - 4
Madang
00:00
koniec
AS Magenta
4 - 2
Central Sport
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group A
SMS
00:00
koniec
FBC Melgar
2 - 1
Universidad San Martin
01:00
koniec
Academia Cantolao
0 - 1
Alianza Atletico
Portugalia - Puchar
SMS
21:15
Estoril
  -  
Benfica
Rosja - Puchar
SMS
17:30
Ural
  -  
FC Krasnodar
Rumunia - League Cup
SMS
19:00
ACS Poli Timisoara
  -  
Tirgu Mures
Singapore - S.League
SMS
12:30
koniec
Balestier Khalsa FC
1 - 2
Warriors FC
South Africa - Premier League
SMS
18:30
Mamelodi Sundowns FC
  -  
Chippa United
South America - Copa Sudamericana
SMS
23:15
Boston River
  -  
Comerciantes Unidos
23:15
O'Higgins
  -  
Fuerza Amarilla SC
Szkocja - Premiership
SMS
20:45
Hamilton Academical
  -  
Aberdeen
Szkocja - Liga 1
SMS
20:45
Alloa Athletic
  -  
East Fife
20:45
Brechin City
  -  
Queen's Park
Szkocja - League 2
SMS
20:45
Clyde
  -  
Montrose
20:45
Cowdenbeath
  -  
Edinburgh City
20:45
Stirling Albion
  -  
Elgin City
Szkocja - Championship
SMS
20:45
Ayr United
  -  
Raith Rovers
Turcja - Puchar
SMS
18:00
Kasimpasa
  -  
Rizespor
Venezuela - Primera División:: apertura
SMS
00:00
koniec
Zamora FC
1 - 0
Estudiantes Merida
22:00
Carabobo FC
  -  
Atletico Socopo
Węgry - Puchar
SMS
14:30
przerwa
Vasas Budapest
2 - 0
Dorogi FC
Włochy - Serie B
SMS
20:30
Cittadella
  -  
Trapani
20:30
Hellas Verona
  -  
Ternana
20:30
Latina
  -  
Cesena
20:30
Novara
  -  
Benevento
20:30
Perugia
  -  
Frosinone
20:30
Pisa
  -  
Carpi
20:30
Pro Vercelli
  -  
Avellino
20:30
Salernitana
  -  
SPAL 2013
20:30
Spezia
  -  
Ascoli Picchio FC 1898
20:30
Vicenza
  -  
Entella
Włochy - Coppa Italia
SMS
20:45
Juventus
  -  
Napoli


Czas generowania strony 0.4s, czas generowania SQL: 0.1s