Twój numer:
Zobacz też:
Piłka Nożna na SMS « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2018-05-27)
<< Pokaż poprzednie
Polska - 1st Liga
SMS
12:45
32'
Bytovia Bytow
0 - 2
Chrobry Glogow
12:45
34'
GKS Tychy 71
0 - 0
Odra Opole
12:45
34'
Górnik Leczna
1 - 0
Rakow Czestochowa
12:45
35'
Miedz Legnica
2 - 0
Chojniczanka Chojnice
12:45
32'
Olimpia Grudziadz
1 - 0
GKS Katowice
12:45
33'
Podbeskidzie
0 - 0
Wigry Suwalki
12:45
33'
Pogon Siedlce
0 - 0
Puszcza Niepolomice
12:45
33'
Ruch Chorzów
0 - 1
Zaglebie Sosnowiec
12:45
33'
Stomil Olsztyn
0 - 0
Stal Mielec
Międzynarodowe - Towarzyskie
SMS
14:00
Madagascar
  -  
Mozambique
16:00
Cameroon
  -  
Burkina Faso
16:30
Comoros
  -  
Seychelles
-
SMS
00:45
koniec
Deportivo Municipal
4 - 0
Sport Rosario
01:00
koniec
Sky Blue FC
0 - 1
Seattle Reign FC
01:05
koniec
New York Red Bulls
0 - 0
Philadelphia Union
01:35
koniec
Orlando City
1 - 2
Chicago Fire
02:00
koniec
Guarani
2 - 0
CRB
02:00
koniec
Universidad Catolica
0 - 0
Antofagasta
02:05
koniec
Minnesota United
2 - 0
Montreal Impact
03:05
koniec
Colorado Rapids
2 - 3
Portland Timbers
04:05
koniec
Los Angeles FC
1 - 1
DC United
19:00
KR Reykjavik
  -  
KA Akureyri
19:00
Vikingur Reykjavik
  -  
Fjoelnir
19:00
New York Red Bulls II
  -  
Indy Eleven
19:30
Videoton FC
  -  
Budapest Honved
20:00
Rosenborg
  -  
Brann
20:30
Academia Cantolao
  -  
Universidad San Martin
21:00
Bahia
  -  
Vasco da Gama
21:00
Botafogo RJ
  -  
Vitoria
21:00
Internacional
  -  
Corinthians
21:00
Santos FC
  -  
Cruzeiro
21:00
Everton CD
  -  
Deportes Temuco
21:15
Stjarnan
  -  
Grindavik
22:00
Niger
  -  
Central African Republic
22:00
Valur
  -  
Breidablik
23:00
Alianza Lima
  -  
Sport Boys
23:30
Audax Italiano
  -  
Union Espanola
Anglia - League 1:: play-off
SMS
16:00
Rotherham United
  -  
Shrewsbury Town
Argentyna - Primera B Nacional:: promotion play-off
SMS
20:10
Sarmiento
  -  
San Martin de Tucuman
Argentyna - Primera B Metropolitana:: promotion
SMS
00:00
AP'
CA Defensores de Belgrano *
1 - 1
CD UAI Urquiza
01:10
koniec
CA Defensores de Belgrano
1 - 1
CD UAI Urquiza
Austria - Bundesliga
SMS
17:30
Admira Moedling
  -  
SKN St. Poelten
17:30
Altach
  -  
Sturm Graz
17:30
Austria Wien
  -  
Salzburg
17:30
Mattersburg
  -  
LASK
17:30
Wolfsberger AC
  -  
Rapid Wien
Belarus - Premier
SMS
15:00
Smolevichy
  -  
Dinamo Minsk
17:00
Shakhtyor Soligorsk
  -  
Gomel
18:45
FC Luch Minsk
  -  
FK Gorodeya
Belgia - First Division A:: EL play-off: final
SMS
18:00
Genk
  -  
Zulte-Waregem
Bolivia - Primera Division:: Copa Sudamericana play-off
SMS
00:00
AP'
Real Potosi *
3 - 0
Royal Pari
00:00
AP'
Sport Boys Warnes
0 - 0
Guabira *
01:30
koniec
Sport Boys Warnes
0 - 0
Guabira
Bolivia - Primera Division:: apertura: play-off
SMS
21:00
Jorge Wilstermann
  -  
San Jose
23:15
The Strongest
  -  
Bolivar
Brazylia - Serie A
SMS
00:00
koniec
Palmeiras
2 - 3
Sport Recife
02:00
koniec
Atletico MG
0 - 1
Flamengo
16:00
Parana Clube
  -  
Atletico PR
Chile - Primera División
SMS
18:00
Palestino
  -  
Curico Unido
Czechy - Juniorska liga:: group B
SMS
11:00
koniec
Slavia Praha U21
2 - 0
Dukla Praha U21
11:00
koniec
Viktoria Plzen U21
1 - 2
Trinec U21
14:00
Zbrojovka Brno U21
  -  
Bohemians 1905 U21
Dania - Superliga:: qualification
SMS
16:00
Lyngby
  -  
Vendsyssel FF
18:00
Esbjerg fB
  -  
Silkeborg
Dania - 2nd Division:: promotion
SMS
14:00
Naestved
  -  
Middelfart G og BK
14:00
Ringkoebing
  -  
Frem
Ecuador - Serie A:: apertura
SMS
19:00
Deportivo Cuenca
  -  
Aucas
23:00
Guayaquil City
  -  
CSD Macara
Estonia - Premium liiga
SMS
14:00
Talinna Kalev
  -  
Tammeka
Finland - Ykkonen
SMS
17:30
Klubi 04
  -  
AC Oulu
Francja - Ligue 2:: qualification
SMS
18:00
Bourg en Bresse Peronnas
  -  
Grenoble
Francja - Ligue 1:: qualification
SMS
21:00
Toulouse
  -  
AC Ajaccio
Greece - Football League
SMS
00:00
koniec
Apollon Pontou
3 - 0
Acharnaikos FC
00:00
koniec
Panegialios
3 - 0
Veria FC
16:00
Aiginiakos FC
  -  
Panachaiki
16:00
Anagennisi Karditsas
  -  
Aris Thessaloniki FC
16:00
Apollon Larissa
  -  
AE Karaiskakis
16:00
OFI Crete
  -  
AE Sparti
16:00
Panserraikos FC
  -  
Doxa Dramas
Guatemala - Liga Nacional:: clausura play-off
SMS
22:30
Guastatoya
  -  
Club Xelaju
Hiszpania - Segunda B:: relegation
SMS
18:00
Izarra
  -  
Llagostera
Hiszpania - Segunda B:: promotion
SMS
12:00
61'
Marbella FC
2 - 0
Celta Vigo B
12:00
58'
Rayo Majadahonda
0 - 0
Cartagena
17:30
Mirandes
  -  
Mallorca
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
20:30
Albacete
  -  
Barcelona B
20:30
Almeria
  -  
Alcorcon
20:30
Cadiz
  -  
Tenerife
20:30
Huesca
  -  
Gimnastic
20:30
Leonesa
  -  
Real Oviedo
20:30
Osasuna
  -  
Lorca FC
20:30
Rayo Vallecano
  -  
Lugo
20:30
Real Zaragoza
  -  
Valladolid
20:30
Reus
  -  
Cordoba
20:30
Sevilla Atletico
  -  
Numancia
20:30
Sporting Gijon
  -  
Granada
Iceland - Urvalsdeild
SMS
18:00
Keflavik
  -  
IBV Vestmannaeyjar
Indonesia - GO-JEK Liga 1
SMS
15:30
Bali United Pusam
  -  
Persib Bandung
15:30
Bhayangkara FC
  -  
Pusamania Borneo
15:30
Perseru Serui
  -  
Sriwijaya FC
Japonia - J. League 2
SMS
07:00
koniec
Mito Hollyhock
0 - 2
Avispa Fukuoka
07:00
koniec
Montedio Yamagata
2 - 1
Zweigen Kanazawa
07:00
koniec
Tochigi SC
0 - 1
Omiya Ardija
08:00
koniec
JEF United Chiba
3 - 1
Roasso Kumamoto
08:00
koniec
Renofa Yamaguchi
1 - 0
Kamatamare Sanuki
09:00
koniec
Machida Zelvia
1 - 3
Fagiano Okayama FC
Kazakhstan - Premier League
SMS
12:00
62'
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
1 - 1
Ordabasy Shymkent
13:00
17'
Shakhter Karagandy
0 - 0
Tobol Kostanay
14:00
Akzhaiyk Uralsk
  -  
Kaisar Kyzylorda
14:00
FC Astana
  -  
Zhetysu Taldykorgan
15:00
Atyrau
  -  
Kairat Almaty
16:00
Aktobe
  -  
Irtysh Pavlodar
Kenya - Premier League
SMS
10:00
koniec
Kariobangi Sharks
1 - 0
Bandari
13:00
Posta Rangers
  -  
Nakumatt
14:00
Ulinzi Stars
  -  
Sofapaka
14:00
Vihiga United
  -  
Thika United
15:15
Wazito FC
  -  
Nzoia Sugar FC
Latvia - Virsliga
SMS
16:00
FK Jelgava
  -  
RFS
18:00
Riga FC
  -  
FS Metta/LU
Międzynarodowe - Toulon:: group B
SMS
15:00
France U20
  -  
South Korea U20
17:30
Togo U20
  -  
Scotland U21
Moldova - National Division
SMS
17:00
FC Milsami Orhei
  -  
CS Petrocub
17:00
FC Sfintul Gheorghe
  -  
Zimbru
17:00
FC Zaria
  -  
Dinamo-Auto
17:00
Speranta
  -  
FC Sheriff
Niemcy - Regionalliga:: promotion
SMS
14:00
1860 Muenchen
  -  
Saarbruecken
14:00
Energie Cottbus
  -  
SC Weiche Flensburg
14:00
Waldhof Mannheim
  -  
KFC Uerdingen
Norwegia - OBOS-ligaen
SMS
18:00
Aalesund
  -  
Hamarkameratene
18:00
Floroe
  -  
Levanger
18:00
Jerv
  -  
Viking
18:00
Mjoendalen
  -  
Sandnes
18:00
Notodden
  -  
Aasane
18:00
Sogndal
  -  
Stroemmen
18:00
Tromsdalen
  -  
Nest Sotra
Norwegia - Eliteserien
SMS
18:00
Bodoe/Glimt
  -  
Ranheim
18:00
FK Haugesund
  -  
Tromsoe
18:00
Molde
  -  
Start
18:00
Odds Ballklubb
  -  
Kristiansund BK
18:00
Stroemsgodset
  -  
Sandefjord
Paraguay - Division Profesional:: apertura
SMS
01:30
koniec
Libertad
3 - 2
Deportivo Capiata
22:30
Cerro Porteno
  -  
General Diaz
22:30
Sol de America
  -  
Olimpia
Peru - Primera División:: apertura
SMS
18:15
Sporting Cristal
  -  
Union Comercio
Republic of Korea - K-League 2
SMS
11:00
koniec
Bucheon FC 1995
1 - 1
Ansan Greeners
Rosja - 2nd Division:: west
SMS
12:00
64'
Dinamo St Petersburg II
1 - 1
Torpedo Vladimir
15:00
FC Dolgoprudny
  -  
Luki-Energiya
16:00
CRFSO Smolensk
  -  
Kolomna
16:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
  -  
Znamya
16:00
Murom
  -  
Pskov 747
16:00
Spartak Kostroma
  -  
Veles Moscow
16:00
Tekstilshchik
  -  
Chertanovo Moscow
Rosja - 2nd Division:: Ural/Povolzhye
SMS
00:00
koniec
Anzhi-Junior Zelenodolsk
0 - 3
NoSta
15:00
FC Chelyabinsk
  -  
Syzran-2003
15:00
Lada Togliati
  -  
Krylya Sovetov Samara II
15:00
Neftekhimik
  -  
Zenit Izhevsk
15:00
Volga Ulyanovsk
  -  
KamAZ
16:00
Mordovya
  -  
Ural II
Rosja - 2nd Division:: south
SMS
15:00
Chernomorets Novorossiysk
  -  
Anzhi Makhachkala II
15:30
Legion Dynamo
  -  
Biolog Novokubansk
16:00
Angusht Nazran
  -  
Dinamo Stavropol
16:00
SKA Rostov
  -  
Akademia Rostov
16:00
Spartak Nalchik
  -  
Kuban Krasnodar II
17:30
FC Krasnodar II
  -  
Armavir FC
17:30
Mashuk-KMV
  -  
Afips Afipsky
17:30
Spartak Vladikavkaz
  -  
Chayka
Rosja - 2nd Division:: east
SMS
11:00
koniec
Dinamo Barnaul
2 - 1
Irtysh
11:00
koniec
FC Chita
0 - 1
Sakhalin
11:00
koniec
Zenit Irkutsk
1 - 3
Smena Komsomolsk
Rosja - 2nd Division:: center
SMS
00:00
koniec
Zenit Penza
0 - 3
Sokol Saratov
16:00
Dinamo Briansk
  -  
Saturn Ramenskoye
16:00
FC Rotor Volgograd II
  -  
Kaluga
16:00
FC Ryazan
  -  
Metalurg Lypetsk
16:00
Khimik Novomoskovsk
  -  
Strogino
16:00
Torpedo Moscow
  -  
Energomash Belgorod
Rumunia - Puchar
SMS
20:00
Hermannstadt
  -  
CS Universitatea Craiova
Rumunia - Liga I:: relegation
SMS
17:00
Sepsi OSK
  -  
Botosani
Singapore - Sg. Premier League
SMS
14:30
Albirex Niigata FC
  -  
Balestier Khalsa FC
14:30
Geylang International FC
  -  
Tampines Rovers FC
Slovenia - 1st SNL
SMS
16:00
Ankaran Hrvatini
  -  
Aluminij
16:00
Domzale
  -  
Olimpija Ljubljana
16:00
Maribor
  -  
Gorica
16:00
NK Krsko
  -  
NK Celje
16:00
Rudar Velenje
  -  
ND Triglav
Słowacja - Fortuna League:: Europa League play-off
SMS
17:20
Zilina
  -  
Trencin
Szwajcaria - Puchar
SMS
14:00
FC Zuerich
  -  
Young Boys
Szwecja - Superettan
SMS
15:00
Halmstads BK
  -  
Oesters IF
17:30
GAIS
  -  
IK Frej Taeby
Szwecja - Allsvenskan
SMS
15:00
GIF Sundsvall
  -  
IFK Gothenburg
15:00
Kalmar FF
  -  
Hammarby
15:00
Malmoe FF
  -  
Dalkurd FF
17:30
Brommapojkarna
  -  
Oerebro
17:30
Elfsborg
  -  
Trelleborgs FF
17:30
Sirius
  -  
Djurgaarden
Ukraina - Premier League:: qualification
SMS
16:00
Poltava
  -  
Chornomorets Odesa
17:00
Desna
  -  
Zirka
Urugwaj - Primera División:: intermedio
SMS
00:00
koniec
Atenas
1 - 2
Club Atletico Penarol
20:00
Boston River
  -  
Defensor Sporting
20:00
Club Atletico Progreso
  -  
River Plate
20:00
Montevideo Wanderers
  -  
Nacional
22:15
Cerro
  -  
Liverpool FC
USA - United Soccer League
SMS
01:00
koniec
Charleston Battery
1 - 1
Nashville SC
01:00
koniec
Pittsburgh Riverhounds
0 - 0
Penn FC
01:00
koniec
Richmond Kickers
1 - 3
Charlotte Independence
01:30
koniec
FC Cincinnati
0 - 2
Louisville City FC
02:00
koniec
Colorado Springs Switchbacks FC
3 - 0
Saint Louis FC
02:00
koniec
Tulsa Roughnecks FC
1 - 1
OKC Energy FC
04:00
koniec
Orange County SC
3 - 0
Fresno FC
04:30
koniec
LA Galaxy II
7 - 2
Las Vegas Lights FC
04:30
koniec
Reno 1868 FC
2 - 1
San Antonio FC
Venezuela - Primera División:: apertura: play-off
SMS
01:30
koniec
Deportivo La Guaira
0 - 0
Mineros De Guayana
23:00
Estudiantes Merida
  -  
Zamora FC
Węgry - OTP BANK Liga
SMS
17:00
Debrecen
  -  
Puskas FC Academy
17:00
Mezokovesd SE
  -  
Ujpest
17:00
Paksi SE
  -  
Balmazujvaros
17:00
Vasas Budapest
  -  
Haladas
17:30
Ferencvaros
  -  
Diosgyori VTK


Czas generowania strony 0.98s, czas generowania SQL: 0.63s