Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo. Gwarantujemy brak spamu i bezpieczeństwo Twojego numeru. Wypróbuj, to nic nie kosztuje.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2017-09-20)
<< Pokaż poprzednie
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
20:00
koniec
Leganes
0 - 0
Girona
20:00
koniec
Athletic Bilbao
1 - 2
Atletico Madrid
21:00
koniec
Deportivo La Coruna
1 - 0
Alaves
22:00
84'
Sevilla
1 - 0
Las Palmas
22:00
81'
Real Madrid
0 - 0
Real Betis
Polska - Puchar
SMS
17:45
koniec
Górnik Zabrze
3 - 2
Sandecja Nowy Sacz
Polska - 2nd Liga
SMS
16:00
koniec
Rozwoj Katowice
0 - 2
KS Legionovia Legionowo
Niemcy - Bundesliga
SMS
18:30
koniec
FC Cologne
0 - 1
Eintracht Frankfurt
Włochy - Serie A
SMS
18:00
koniec
Benevento
0 - 4
Roma
-
SMS
00:00
koniec
Hvidovre
0 - 0
FC Helsingoer *
00:00
Postp. Limited coverage'
Leon
  -  
Queretaro FC
00:00
Postp. Limited coverage'
Toluca
  -  
Atlante
00:00
Postp. Limited coverage'
Pachuca
  -  
CA Zacatepec
00:00
koniec
Lisse *
2 - 2
Hoek
19:00
koniec
Partizan Beograd
1 - 1
Napredak
19:00
koniec
Spartak Trnava
1 - 0
Zlate Moravce
19:00
koniec
DAC 1904 Dunajska Streda
1 - 0
FK Senica
19:00
koniec
Union Gurten
3 - 4
Altach
19:00
Parndorf
  -  
Mattersburg
19:00
koniec
Slagelse
1 - 5
Hobro
19:00
koniec
Hvidovre
0 - 0
FC Helsingoer
19:00
koniec
Holbaek
1 - 0
AC Horsens
19:00
koniec
Wuerzburger Kickers
2 - 2
Carl Zeiss Jena
19:00
koniec
Preußen Muenster
1 - 1
Aalen
19:00
koniec
RW Erfurt
0 - 2
Unterhaching
19:00
koniec
Chemnitzer FC
1 - 2
Fortuna Koeln
19:30
koniec
Fethiyespor
2 - 0
Nazilli Belediyespor
19:30
koniec
Bursaspor
4 - 0
Tarsus
19:30
koniec
Panathinaikos
2 - 0
AE Larissa
19:30
koniec
Wuppertal
3 - 0
Viktoria Koeln 1904
19:30
koniec
FC Wegberg-Beeck
0 - 3
Wattenscheid
19:30
koniec
FC Koeln II
0 - 2
SC Verl
19:30
koniec
Borussia Dortmund II
0 - 2
Alemannia Aachen
19:30
koniec
Bonner SC
0 - 4
Borussia Moenchengladbach II
19:45
koniec
Ajax (A)
0 - 6
FC Utrecht
19:45
koniec
VVSB
4 - 1
Telstar
19:45
koniec
Staphorst
2 - 3
Koninklijke HFC
19:45
koniec
ONS Sneek
1 - 3
FC Twente
19:45
koniec
Lisse
2 - 2
Hoek
19:45
koniec
Katwijk
4 - 0
Ter Leede
19:45
Jong Ajax
  -  
FC Utrecht
19:45
koniec
Excelsior
1 - 2
SC Heerenveen
19:45
koniec
CSV Apeldoorn
2 - 4
Willem II
19:45
koniec
Achilles 29
4 - 3
NAC Breda
19:45
koniec
ASV de Dijk
2 - 1
HHC
20:00
Postp. Limited coverage'
Dinamo Bucuresti
  -  
Concordia Chiajna
20:30
koniec
ASK Elektra
0 - 4
Rapid Wien
20:30
koniec
Ledoeje-Smoerum Fodbold
1 - 5
Broendby IF
20:30
koniec
Mainz 05
2 - 3
Hoffenheim
20:30
koniec
Hertha Berlin
2 - 1
Bayer Leverkusen
20:30
koniec
Hamburger SV
0 - 3
Borussia Dortmund
20:30
koniec
Freiburg
1 - 1
Hannover 96
20:45
koniec
Korona Kielce
1 - 0
Wisła Kraków
20:45
koniec
Feyenoord
2 - 0
ADO Den Haag
20:45
koniec
Udinese
2 - 3
Torino
20:45
koniec
Lazio
1 - 4
Napoli
20:45
koniec
Hellas Verona
0 - 0
Sampdoria
20:45
koniec
Juventus
1 - 0
Fiorentina
20:45
koniec
Genoa
1 - 1
ChievoVerona
20:45
koniec
Cagliari
0 - 1
Sassuolo
20:45
koniec
Atalanta
5 - 1
Crotone
20:45
koniec
AC Milan
2 - 0
SPAL 2013
22:15
64'
Benfica
1 - 0
Braga
23:00
Int. Limited coverage'
Atlanta
0 - 0
SC Pacifico
Argentyna - Copa Argentina
SMS
02:10
koniec
Independiente
1 - 2
Atletico Tucuman
Anglia - EFL Cup
SMS
20:45
koniec
Everton
3 - 0
Sunderland
20:45
koniec
Chelsea
5 - 1
Nottingham Forest
20:45
koniec
Arsenal
1 - 0
Doncaster Rovers
21:00
koniec
West Bromwich Albion
1 - 2
Manchester City
21:00
koniec
Manchester United
4 - 1
Burton Albion
Australia - FFA Cup
SMS
00:00
koniec
Blacktown City FC
2 - 2
Western Sydney Wanderers FC *
11:30
koniec
Gold Coast City
0 - 6
South Melbourne
11:30
koniec
Blacktown City FC
2 - 2
Western Sydney Wanderers FC
Austria - ÖFB Cup
SMS
18:00
koniec
USK Anif
1 - 2
Sturm Graz
18:30
koniec
Voecklamarkt
0 - 3
Austria Wien
Belgia - Beker Van Belgie
SMS
20:00
koniec
Royal Excel Mouscron
3 - 1
Tubize
20:00
koniec
Oostende
3 - 1
Union St.-Gilloise
20:00
koniec
Lommel
1 - 2
Waasland-Beveren
20:00
koniec
KV Mechelen
3 - 0
Bocholt
20:00
koniec
FC Liege
2 - 3
Zulte-Waregem
20:00
koniec
Cercle Brugge
0 - 1
Genk
20:30
koniec
Roeselare
1 - 5
Club Brugge
20:30
koniec
Lokeren
2 - 0
KFCO Beerschot-Wilrijk
20:30
koniec
Geel
2 - 3
Gent
20:30
koniec
Eupen
3 - 2
Rupel Boom
20:45
koniec
Westerlo
0 - 1
Anderlecht
20:45
koniec
Standard Liege
4 - 0
KSK Heist
Bośnia i Harcegowina - Puchar
SMS
00:00
AP'
TOSK Tesanj
2 - 2
GOSK Gabela *
00:00
koniec
FK Sloga
1 - 0
Zrinjski
00:00
koniec
Azot Vitkovici
1 - 2
Sloboda Tuzla
00:00
koniec
Zvijezda
2 - 0
Bosna Visoko
00:00
koniec
Bratstvo Gracanica
6 - 1
Sutjeska Foca
00:00
AP'
Mladost Doboj Kakanj *
0 - 0
FK Sarajevo
00:00
AP'
Slaven Zivinice
2 - 2
Celik *
00:00
koniec
Ljubic Prnjavor
0 - 6
Vitez
00:00
koniec
Leotar
4 - 0
Kozara Gradiska
00:00
koniec
Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
FK Sarajevo
00:00
koniec
Velez Mostar
1 - 3
Olimpik Sarajevo
00:00
AP'
Slaven Zivinice
2 - 2
Celik
00:00
koniec
Metalleghe-BSI
0 - 1
Zeljeznicar
00:00
koniec
Radnik Bijeljina
0 - 1
Siroki Brijeg
00:00
koniec
Grude
0 - 4
Krupa na Vrbasu
00:00
koniec
FK Vitez
3 - 9
Borac BL
Brazylia - Serie B
SMS
00:15
koniec
America MG
1 - 0
Vila Nova
02:30
koniec
Guarani
0 - 4
Parana Clube
Bulgaria - Puchar
SMS
00:00
koniec
Strumska slava
2 - 1
Sozopol
00:00
koniec
OFK Pomorie
2 - 4
Etar
00:00
koniec
FC Chernomorets Balchik
0 - 2
Slavia Sofia
00:00
koniec
Lokomotiv Sofia
2 - 1
Vereya
00:00
koniec
Montana
2 - 1
Cherno More Varna
00:00
koniec
Botev Vratsa
3 - 1
Pirin Blagoevgrad
Chorwacja - Puchar
SMS
00:00
koniec
Nedelisce
0 - 6
Inter Zapresic
00:00
koniec
Bjelovar
2 - 3
NK Zagreb
00:00
koniec
Sesvete
3 - 0
RNK Split
00:00
koniec
Oriolik Oriovac
0 - 3
Hajduk Split
00:00
koniec
Novigrad
5 - 1
Zelina
00:00
koniec
Nehaj Sejn
0 - 6
Osijek
00:00
koniec
Dakovo Croatia
0 - 4
Istra 1961
00:00
koniec
Zagora
0 - 3
Sibenik
00:00
koniec
Croatia Zmijavci
0 - 1
Slaven Belupo Koprivnica
00:00
koniec
Borac Imbriovec
0 - 6
Dinamo Zagreb
00:00
koniec
Vrbovec
1 - 3
Rijeka
00:00
koniec
Bedem Ivankovo
0 - 3
Lokomotiva Zagreb
Costa Rica - Primera División:: apertura
SMS
23:00
37'
Guadalupe FC
0 - 0
Limon
Cypr - 1 Liga
SMS
18:00
koniec
Omonia Nicosia
5 - 2
AEK Larnaca
Czechy - Puchar
SMS
16:00
koniec
Sokol Zivanice
0 - 8
Sigma Olomouc
16:00
koniec
Jiskra Domazlice
3 - 2
Dukla Praha
16:00
koniec
Hodonin-Sardice
0 - 4
Slovan Liberec
16:00
koniec
HFK Olomouc
1 - 8
Hradec Kralove
17:00
koniec
Vysocina Jihlava
1 - 0
Banik Sokolov
17:00
koniec
Mlada Boleslav
3 - 0
Pribram
17:00
koniec
Kromeriz
0 - 4
MFK Karvina
17:00
koniec
Jablonec
2 - 1
Zizkov
18:15
koniec
Znojmo
0 - 1
Sparta Praha
18:30
koniec
Slavia Praha
5 - 1
Trinec
Denmark - DBU Pokalen
SMS
16:30
koniec
Otterup
0 - 2
Randers FC
16:30
koniec
Naestved
1 - 3
HB Koege
16:30
koniec
Middelfart G og BK
0 - 2
AaB
16:30
koniec
Hedensted
1 - 3
Lyngby
16:30
koniec
Greve
0 - 7
FC Midtjylland
18:15
koniec
Skive
0 - 3
FC Koebenhavn
Estonia - Puchar
SMS
00:00
koniec
Nomme JK Kalju *
1 - 1
Paide Linnameeskond III
00:00
AP'
Nomme JK Kalju
0 - 0
Paide Linnameeskond III
00:00
koniec
Levadia
7 - 0
Kohtla Jarve JK Jarve
FYR Macedonia - Prva Liga
SMS
15:30
koniec
Shkupi
1 - 0
FK Skopje
15:30
koniec
Pobeda
2 - 4
Rabotnicki
15:30
koniec
KF Shkendija
5 - 0
FK Sileks
15:30
koniec
FK Vardar Skopje
2 - 1
Renova
15:30
koniec
FC Academy Pandev
2 - 0
Pelister
Greece - Cup:: group 8
SMS
17:15
koniec
Panachaiki
1 - 0
Anagennisi Karditsas
Greece - Cup:: group 4
SMS
15:00
koniec
Atromitos
1 - 0
AOK Kerkyra
Greece - Cup:: group 3
SMS
19:30
koniec
AEK Athens
2 - 0
Lamia
Greece - Cup:: group 2
SMS
17:15
koniec
PAOK Thessaloniki FC
2 - 1
Levadiakos
Greece - Cup:: group 1
SMS
15:00
koniec
Platanias
1 - 0
Apollon Smirnis
Hiszpania - Copa del Rey
SMS
20:00
koniec
SD Formentera
4 - 3
Logrones
20:00
koniec
Cordoba
1 - 4
Tenerife
20:15
koniec
Gimnastica Segoviana
0 - 1
Ponferradina
20:30
koniec
CD Calahorra
1 - 3
Fuenlabrada
20:45
koniec
CF Talavera de la Reina
0 - 1
Cartagena
21:00
koniec
Hercules
0 - 1
Elche
21:00
koniec
Cadiz
1 - 0
Osasuna
21:30
koniec
Real Murcia
3 - 1
UE Olot
Holandia - KNVB Beker
SMS
00:00
koniec
AVV Swift *
0 - 0
Vitesse
17:00
koniec
Capelle
0 - 5
Roda JC Kerkrade
17:00
koniec
AVV Swift
0 - 0
Vitesse
18:30
koniec
SVV Scheveningen
1 - 5
Ajax
Indonesia - Liga 1
SMS
10:00
koniec
Bhayangkara FC
2 - 1
Pusamania Borneo
13:30
koniec
Mitra Kukar
0 - 3
Arema
Iran - Pro League
SMS
17:30
koniec
Esteghlal
1 - 1
Zob Ahan
Japonia - Puchar
SMS
12:00
koniec
Yokohama F.Marinos
3 - 2
Sanfrecce Hiroshima
12:00
koniec
Urawa Red Diamonds
2 - 4
Kashima Antlers
12:00
koniec
Tsukuba University
0 - 2
Omiya Ardija
12:00
koniec
Nagano Parceiro
0 - 1
Jubilo Iwata
12:00
koniec
Matsumoto Yamaga
0 - 2
Vissel Kobe
12:00
koniec
Kawasaki Frontale
4 - 1
Shimizu S-Pulse
12:00
koniec
Gamba Osaka
2 - 3
Kashiwa Reysol
12:00
koniec
Cerezo Osaka
1 - 0
Nagoya Grampus Eight
Kazakhstan - Premier League
SMS
14:00
koniec
Akzhaiyk Uralsk
1 - 0
Atyrau
16:00
koniec
Kairat Almaty
5 - 1
Ordabasy Shymkent
16:00
koniec
Aktobe
1 - 0
Tobol Kostanay
Kenya - Premier League
SMS
14:00
koniec
Muhoroni Youth FC
1 - 1
Nakumatt
14:00
koniec
Kariobangi Sharks
2 - 2
Posta Rangers
14:00
koniec
Bandari
0 - 3
Tusker FC
14:00
koniec
AFC Leopards
2 - 0
Thika United
Litwa - A Lyga
SMS
16:00
koniec
FK Utenis Utena
1 - 2
Zalgiris Vilnius
17:00
koniec
Stumbras Kaunas
1 - 3
Suduva
Międzynarodowe - Friendlies :: women
SMS
01:30
koniec
USA
5 - 0
New Zealand
Niemcy - Regionalliga West
SMS
18:30
koniec
Fortuna Duesseldorf II
0 - 3
Oberhausen
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
19:00
koniec
Altonaer FC 93
0 - 3
Eintracht Braunschweig II
19:30
koniec
St.Pauli II
0 - 4
Hannover 96 II
Niemcy - 3rd Liga
SMS
18:30
koniec
Meppen
1 - 0
Osnabrueck
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
18:30
koniec
Fortuna Duesseldorf
1 - 0
Jahn Regensburg
18:30
koniec
FC Heidenheim
2 - 2
Darmstadt
18:30
koniec
Eintracht Braunschweig
3 - 0
Greuther Fuerth
18:30
koniec
Dynamo Dresden
0 - 2
Arminia Bielefeld
Norwegia - Puchar
SMS
20:15
koniec
Vaalerenga
0 - 3
Sarpsborg 08
Portugalia - Segunda Liga
SMS
18:00
koniec
Arouca
2 - 0
Sporting CP B
Portugalia - League Cup:: group D
SMS
17:00
koniec
Leixoes
1 - 0
Pacos de Ferreira
Portugalia - League Cup:: group B
SMS
00:00
Canc. Limited coverage'
Uniao da Madeira
  -  
Portimonense
17:00
Postp. Limited coverage'
Uniao da Madeira
  -  
Belenenses
Portugalia - League Cup:: group A
SMS
17:00
Postp. Limited coverage'
Portimonense
  -  
Vitoria de Setubal
Republic of Korea - K-League Classic
SMS
12:00
koniec
Jeonnam Dragons
0 - 0
Incheon United
12:00
koniec
Jeonbuk FC
1 - 2
Sangju Sangmu
12:00
koniec
Gwangju FC
1 - 4
FC Seoul
12:30
koniec
Ulsan Hyundai
3 - 2
Daegu FC
12:30
koniec
Suwon Bluewings
2 - 3
Jeju United
12:30
koniec
Pohang Steelers
5 - 2
Gangwon FC
Rosja - Puchar
SMS
00:00
koniec
Spartak Nalchik *
0 - 0
Dinamo Moscow
00:00
koniec
Kuban Krasnodar
0 - 2
Spartak Moscow
00:00
AP'
Spartak Nalchik
0 - 0
Dinamo Moscow
00:00
koniec
Avangard Kursk
1 - 0
CSKA Moscow
00:00
koniec
Tyumen
1 - 2
Tosno
00:00
koniec
Tambov FK
1 - 0
Arsenal Tula
00:00
koniec
Shinnik Yaroslavl
3 - 0
Ural
00:00
koniec
Gazovik Orenburg
0 - 2
Rubin Kazan
00:00
koniec
Tomsk
2 - 1
FC Krasnodar
00:00
koniec
Luch Energiya Vladivostok
2 - 0
Anzhi Makhachkala
00:00
koniec
Volgar Astrakhan
0 - 2
Rostov
Rosja - 2nd Division:: east
SMS
00:00
koniec
Sakhalin
0 - 1
Dinamo Barnaul
08:00
koniec
Smena Komsomolsk
0 - 1
Irtysh
11:00
koniec
Zenit Irkutsk
1 - 4
FC Chita
Rumunia - Liga I
SMS
17:30
koniec
Botosani
3 - 3
CSMS Iasi
Serbia - Super Liga
SMS
17:00
koniec
Borac Cacak
0 - 2
FK Crvena Zvezda
Serbia - Puchar
SMS
00:00
AP'
FK Zemun
0 - 0
Rad Beograd *
00:00
AP'
FK Buducnost Dobanovci *
3 - 3
Vozdovac
00:00
AP'
FK Radnicki Pirot *
1 - 1
Novi Pazar
00:00
AP'
Macva *
0 - 0
Backa Palanka
00:00
AP'
Indija *
0 - 0
Radnik Surdulica
00:00
AP'
Indija
0 - 0
Radnik Surdulica
00:00
AP'
FK Zemun
0 - 0
Rad Beograd
00:00
AP'
Macva
0 - 0
Backa Palanka
00:00
AP'
FK Radnicki Pirot
1 - 1
Novi Pazar
00:00
AP'
FK Buducnost Dobanovci
3 - 3
Vozdovac
00:00
koniec
Jagodina
0 - 3
FK Cukaricki
00:00
koniec
Javor Ivanjica
2 - 0
Sindjelic Beograd
00:00
koniec
Dinamo Pancevo
1 - 2
Vojvodina Novi Sad
00:00
koniec
Radnicki Novi Beograd
0 - 1
Mladost Lucani
Singapore - S.League
SMS
13:30
koniec
Young Lions
0 - 1
Balestier Khalsa FC
13:30
koniec
Tampines Rovers FC
1 - 1
Warriors FC
Slovenia - Puchar
SMS
15:00
koniec
Mura
3 - 1
Domzale
16:00
koniec
Sampion Celje
0 - 3
Gorica
Słowacja - Fortuna League
SMS
18:30
koniec
Trencin
2 - 1
Nitra
South Africa - Premier League
SMS
19:30
koniec
Platinum Stars
0 - 1
Lamontville Golden Arrows
19:30
koniec
Maritzburg United
0 - 2
Kaizer Chiefs
19:30
koniec
Bloemfontein Celtic
0 - 2
Baroka FC
19:30
koniec
AmaZulu FC
3 - 0
Bidvest Wits
South America - Copa Sudamericana
SMS
00:15
koniec
Estudiantes
0 - 1
Nacional
02:45
koniec
Atletico Junior
3 - 1
Cerro Porteno
Szkocja - League Cup
SMS
20:45
koniec
Dundee FC
0 - 4
Celtic
Szwajcaria - Super League
SMS
20:00
koniec
Young Boys
4 - 1
Luzern
20:00
koniec
St. Gallen
2 - 1
Basel
20:00
koniec
Lausanne
1 - 1
FC Zuerich
Szwajcaria - Challenge League
SMS
20:00
koniec
Xamax
3 - 2
Servette
20:00
koniec
FC Rapperswil-Jona
0 - 0
Wil
20:00
koniec
Chiasso
1 - 0
Aarau
Szwecja - Allsvenskan
SMS
19:00
koniec
Oestersunds FK
2 - 2
Malmoe FF
19:00
koniec
Joenkoepings Soedra
3 - 1
Sirius
19:00
koniec
Hammarby
2 - 1
IFK Gothenburg
19:00
koniec
Halmstads BK
1 - 1
Kalmar FF
Tajlandia - Premier League
SMS
12:45
koniec
Super Power Samut Prakan FC
1 - 3
Suphanburi FC
12:45
koniec
Port FC
1 - 3
Chonburi
13:00
koniec
Nakhon Ratchasima FC
1 - 1
Siam Navy FC
13:00
koniec
Chiangrai United
6 - 0
Sukhothai FC
14:00
koniec
Ubon UMT FC
1 - 1
Police Tero FC
14:00
koniec
Thai Honda
0 - 0
Pattaya United
14:00
koniec
Sisaket FC
0 - 3
Ratchaburi FC
15:00
koniec
Muang Thong United
4 - 0
Bangkok United
15:00
koniec
Buriram United
1 - 0
Bangkok Glass
Turcja - Puchar
SMS
00:00
koniec
Altay
0 - 0
Erzurum BB *
00:00
koniec
Duzyurtspor
4 - 4
Gumushanespor *
00:00
koniec
Kocaeli Birlik Spor
2 - 2
Edirnespor Genclik *
00:00
koniec
Samsunspor
3 - 3
Ankara Demirspor *
12:00
koniec
Inegolspor
0 - 2
Yeni Malatyaspor
13:00
koniec
Duzyurtspor
4 - 4
Gumushanespor
13:30
koniec
Batman Petrolspor
3 - 1
Goztepe
14:00
koniec
Sancaktepe Belediyespor
2 - 4
Elazigspor
14:00
koniec
Kozan Belediyespor
1 - 3
Adanaspor
14:00
koniec
Keciorengucu
3 - 1
Silivrispor
14:00
koniec
Kastamonuspor
1 - 3
Ofspor
14:00
koniec
Hatayspor
1 - 0
Ergene Velimese Spor
14:00
koniec
Hacettepe Spor Kulubu
1 - 2
Yeni Altindag Belediyespor
14:00
koniec
Erzin Belediyespor
1 - 2
Fatih Karagumruk
14:00
koniec
Denizlispor
1 - 0
Duzcespor
14:30
koniec
Yesil Bursa
3 - 1
Karsiyaka
14:30
koniec
Tuzlaspor
1 - 0
Zonguldak Komurspor
14:30
koniec
Kocaeli Birlik Spor
2 - 2
Edirnespor Genclik
14:30
koniec
Bergama Belediyespor
0 - 2
Sariyer
15:00
koniec
Giresunspor
3 - 1
Cizrespor
16:00
koniec
Altay
0 - 0
Erzurum BB
17:00
koniec
Bucaspor
2 - 0
Pendikspor
17:00
koniec
Altinordu
1 - 0
Sultanbeyli Belediyespor
18:00
koniec
Samsunspor
3 - 3
Ankara Demirspor
18:00
koniec
Manisaspor
4 - 1
Arsinspor
18:00
koniec
Gaziantepspor
0 - 3
Tire 1922 Spor
18:00
koniec
Adana Demirspor
3 - 0
Bayrampasa
Ukraina - Puchar
SMS
00:00
koniec
FC Zhemchuzhyna Odesa
1 - 1
FC Stal Kamianske *
15:00
koniec
Tavria Simferopol
3 - 2
Zirka
15:00
FC Zhemchuzhyna Odesa
  -  
FC Stal Kamianske
15:00
koniec
FC Kolos Kovalivka
1 - 2
Illichivets Mariupol
15:00
koniec
Ahrobiznes Volochysk
1 - 2
FC Veres Rivne
16:00
koniec
Helios Kharkiv
1 - 2
Desna
17:00
Prykarpattia
  -  
Karpaty Lviv
17:00
koniec
Inhulets Petrove
0 - 0
Arsenal Kiev
17:00
koniec
Avanhard Kramatorsk
0 - 2
Vorskla Poltava
18:00
Dnipro 1
  -  
Hirnyk-Sport
18:00
Demnya
  -  
FK Lviv
Venezuela - Primera División:: clausura
SMS
22:30
przerwa
Deportivo Tachira
1 - 1
Deportivo Zulia
Włochy - Lega Pro:: group B
SMS
00:00
koniec
Fermana
2 - 0
Sambenedettese
Włochy - Lega Pro:: group A
SMS
20:30
koniec
Livorno
3 - 0
Lucchese


Czas generowania strony 0.64s, czas generowania SQL: 0.15s