Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo. Gwarantujemy brak spamu i bezpieczeństwo Twojego numeru. Wypróbuj, to nic nie kosztuje.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2017-09-20)
<< Pokaż poprzednie
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
20:00
Leganes
  -  
Girona
20:00
Athletic Bilbao
  -  
Atletico Madrid
21:00
Deportivo La Coruna
  -  
Alaves
22:00
Sevilla
  -  
Las Palmas
22:00
Real Madrid
  -  
Real Betis
Polska - Puchar
SMS
17:45
Górnik Zabrze
  -  
Sandecja Nowy Sacz
Polska - 2nd Liga
SMS
16:00
Rozwoj Katowice
  -  
KS Legionovia Legionowo
Niemcy - Bundesliga
SMS
18:30
FC Cologne
  -  
Eintracht Frankfurt
Włochy - Serie A
SMS
18:00
Benevento
  -  
Roma
-
SMS
19:00
Partizan Beograd
  -  
Napredak
19:00
Spartak Trnava
  -  
Zlate Moravce
19:00
DAC 1904 Dunajska Streda
  -  
FK Senica
19:00
Union Gurten
  -  
Altach
19:00
Parndorf
  -  
Mattersburg
19:00
Slagelse
  -  
Hobro
19:00
Hvidovre
  -  
FC Helsingoer
19:00
Holbaek
  -  
AC Horsens
19:00
Wuerzburger Kickers
  -  
Carl Zeiss Jena
19:00
Preußen Muenster
  -  
Aalen
19:00
RW Erfurt
  -  
Unterhaching
19:00
Chemnitzer FC
  -  
Fortuna Koeln
19:30
Fethiyespor
  -  
Nazilli Belediyespor
19:30
Bursaspor
  -  
Tarsus
19:30
Panathinaikos
  -  
AE Larissa
19:30
Wuppertal
  -  
Viktoria Koeln 1904
19:30
FC Wegberg-Beeck
  -  
Wattenscheid
19:30
FC Koeln II
  -  
SC Verl
19:30
Borussia Dortmund II
  -  
Alemannia Aachen
19:30
Bonner SC
  -  
Borussia Moenchengladbach II
19:45
Ajax (A)
  -  
FC Utrecht
19:45
VVSB
  -  
Telstar
19:45
Staphorst
  -  
Koninklijke HFC
19:45
ONS Sneek
  -  
FC Twente
19:45
Lisse
  -  
Hoek
19:45
Katwijk
  -  
Ter Leede
19:45
Jong Ajax
  -  
FC Utrecht
19:45
Excelsior
  -  
SC Heerenveen
19:45
CSV Apeldoorn
  -  
Willem II
19:45
Achilles 29
  -  
NAC Breda
19:45
ASV de Dijk
  -  
HHC
20:00
Dinamo Bucuresti
  -  
Concordia Chiajna
20:30
ASK Elektra
  -  
Rapid Wien
20:30
Ledoeje-Smoerum Fodbold
  -  
Broendby IF
20:30
Mainz 05
  -  
Hoffenheim
20:30
Hertha Berlin
  -  
Bayer Leverkusen
20:30
Hamburger SV
  -  
Borussia Dortmund
20:30
Freiburg
  -  
Hannover 96
20:45
Korona Kielce
  -  
Wisła Kraków
20:45
Feyenoord
  -  
ADO Den Haag
20:45
Udinese
  -  
Torino
20:45
Lazio
  -  
Napoli
20:45
Hellas Verona
  -  
Sampdoria
20:45
Juventus
  -  
Fiorentina
20:45
Genoa
  -  
ChievoVerona
20:45
Cagliari
  -  
Sassuolo
20:45
Atalanta
  -  
Crotone
20:45
AC Milan
  -  
SPAL 2013
22:15
Benfica
  -  
Braga
23:00
Atlanta
  -  
SC Pacifico
Argentyna - Copa Argentina
SMS
02:10
koniec
Independiente
1 - 2
Atletico Tucuman
Anglia - EFL Cup
SMS
20:45
Everton
  -  
Sunderland
20:45
Chelsea
  -  
Nottingham Forest
20:45
Arsenal
  -  
Doncaster Rovers
21:00
West Bromwich Albion
  -  
Manchester City
21:00
Manchester United
  -  
Burton Albion
Australia - FFA Cup
SMS
11:30
80'
Gold Coast City
0 - 6
South Melbourne
11:30
76'
Blacktown City FC
1 - 1
Western Sydney Wanderers FC
Austria - ÖFB Cup
SMS
18:00
USK Anif
  -  
Sturm Graz
18:30
Voecklamarkt
  -  
Austria Wien
Belgia - Beker Van Belgie
SMS
20:00
Royal Excel Mouscron
  -  
Tubize
20:00
Oostende
  -  
Union St.-Gilloise
20:00
Lommel
  -  
Waasland-Beveren
20:00
KV Mechelen
  -  
Bocholt
20:00
FC Liege
  -  
Zulte-Waregem
20:00
Cercle Brugge
  -  
Genk
20:30
Roeselare
  -  
Club Brugge
20:30
Lokeren
  -  
KFCO Beerschot-Wilrijk
20:30
Geel
  -  
Gent
20:30
Eupen
  -  
Rupel Boom
20:45
Westerlo
  -  
Anderlecht
20:45
Standard Liege
  -  
KSK Heist
Brazylia - Serie B
SMS
00:15
koniec
America MG
1 - 0
Vila Nova
02:30
koniec
Guarani
0 - 4
Parana Clube
Costa Rica - Primera División:: apertura
SMS
23:00
Guadalupe FC
  -  
Limon
Cypr - 1 Liga
SMS
18:00
Omonia Nicosia
  -  
AEK Larnaca
Czechy - Puchar
SMS
16:00
Sokol Zivanice
  -  
Sigma Olomouc
16:00
Jiskra Domazlice
  -  
Dukla Praha
16:00
Hodonin-Sardice
  -  
Slovan Liberec
16:00
HFK Olomouc
  -  
Hradec Kralove
17:00
Vysocina Jihlava
  -  
Banik Sokolov
17:00
Mlada Boleslav
  -  
Pribram
17:00
Kromeriz
  -  
MFK Karvina
17:00
Jablonec
  -  
Zizkov
18:15
Znojmo
  -  
Sparta Praha
18:30
Slavia Praha
  -  
Trinec
Denmark - DBU Pokalen
SMS
16:30
Otterup
  -  
Randers FC
16:30
Naestved
  -  
HB Koege
16:30
Middelfart G og BK
  -  
AaB
16:30
Hedensted
  -  
Lyngby
16:30
Greve
  -  
FC Midtjylland
18:15
Skive
  -  
FC Koebenhavn
FYR Macedonia - Prva Liga
SMS
15:30
Shkupi
  -  
FK Skopje
15:30
Pobeda
  -  
Rabotnicki
15:30
KF Shkendija
  -  
FK Sileks
15:30
FK Vardar Skopje
  -  
Renova
15:30
FC Academy Pandev
  -  
Pelister
Greece - Cup:: group 8
SMS
17:15
Panachaiki
  -  
Anagennisi Karditsas
Greece - Cup:: group 4
SMS
15:00
Atromitos
  -  
AOK Kerkyra
Greece - Cup:: group 3
SMS
19:30
AEK Athens
  -  
Lamia
Greece - Cup:: group 2
SMS
17:15
PAOK Thessaloniki FC
  -  
Levadiakos
Greece - Cup:: group 1
SMS
15:00
Platanias
  -  
Apollon Smirnis
Hiszpania - Copa del Rey
SMS
20:00
SD Formentera
  -  
Logrones
20:00
Cordoba
  -  
Tenerife
20:15
Gimnastica Segoviana
  -  
Ponferradina
20:30
CD Calahorra
  -  
Fuenlabrada
20:45
CF Talavera de la Reina
  -  
Cartagena
21:00
Hercules
  -  
Elche
21:00
Cadiz
  -  
Osasuna
21:30
Real Murcia
  -  
UE Olot
Holandia - KNVB Beker
SMS
17:00
Capelle
  -  
Roda JC Kerkrade
17:00
AVV Swift
  -  
Vitesse
18:30
SVV Scheveningen
  -  
Ajax
Indonesia - Liga 1
SMS
10:00
koniec
Bhayangkara FC
2 - 1
Pusamania Borneo
13:30
Mitra Kukar
  -  
Arema
Iran - Pro League
SMS
17:30
Esteghlal
  -  
Zob Ahan
Japonia - Puchar
SMS
12:00
50'
Yokohama F.Marinos
0 - 2
Sanfrecce Hiroshima
12:00
51'
Urawa Red Diamonds
0 - 2
Kashima Antlers
12:00
przerwa
Tsukuba University
0 - 1
Omiya Ardija
12:00
49'
Nagano Parceiro
0 - 0
Jubilo Iwata
12:00
49'
Matsumoto Yamaga
0 - 1
Vissel Kobe
12:00
46'
Kawasaki Frontale
2 - 1
Shimizu S-Pulse
12:00
49'
Gamba Osaka
0 - 2
Kashiwa Reysol
12:00
46'
Cerezo Osaka
1 - 0
Nagoya Grampus Eight
Kazakhstan - Premier League
SMS
14:00
Akzhaiyk Uralsk
  -  
Atyrau
16:00
Kairat Almaty
  -  
Ordabasy Shymkent
16:00
Aktobe
  -  
Tobol Kostanay
Kenya - Premier League
SMS
14:00
Muhoroni Youth FC
  -  
Nakumatt
14:00
Kariobangi Sharks
  -  
Posta Rangers
14:00
Bandari
  -  
Tusker FC
14:00
AFC Leopards
  -  
Thika United
Litwa - A Lyga
SMS
16:00
FK Utenis Utena
  -  
Zalgiris Vilnius
17:00
Stumbras Kaunas
  -  
Suduva
Międzynarodowe - Friendlies :: women
SMS
01:30
koniec
USA
5 - 0
New Zealand
Niemcy - Regionalliga West
SMS
18:30
Fortuna Duesseldorf II
  -  
Oberhausen
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
19:00
Altonaer FC 93
  -  
Eintracht Braunschweig II
19:30
St.Pauli II
  -  
Hannover 96 II
Niemcy - 3rd Liga
SMS
18:30
Meppen
  -  
Osnabrueck
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
18:30
Fortuna Duesseldorf
  -  
Jahn Regensburg
18:30
FC Heidenheim
  -  
Darmstadt
18:30
Eintracht Braunschweig
  -  
Greuther Fuerth
18:30
Dynamo Dresden
  -  
Arminia Bielefeld
Norwegia - Puchar
SMS
20:15
Vaalerenga
  -  
Sarpsborg 08
Portugalia - Segunda Liga
SMS
18:00
Arouca
  -  
Sporting CP B
Portugalia - League Cup:: group D
SMS
17:00
Leixoes
  -  
Pacos de Ferreira
Portugalia - League Cup:: group B
SMS
00:00
Canc. Limited coverage'
Uniao da Madeira
  -  
Portimonense
17:00
Postp. Limited coverage'
Uniao da Madeira
  -  
Belenenses
Portugalia - League Cup:: group A
SMS
17:00
Postp. Limited coverage'
Portimonense
  -  
Vitoria de Setubal
Republic of Korea - K-League Classic
SMS
12:00
53'
Jeonnam Dragons
0 - 0
Incheon United
12:00
51'
Jeonbuk FC
1 - 0
Sangju Sangmu
12:00
50'
Gwangju FC
1 - 3
FC Seoul
12:30
38'
Ulsan Hyundai
1 - 0
Daegu FC
12:30
38'
Suwon Bluewings
0 - 2
Jeju United
12:30
38'
Pohang Steelers
1 - 1
Gangwon FC
Rosja - Puchar
SMS
00:00
koniec
Luch Energiya Vladivostok
2 - 0
Anzhi Makhachkala
Rosja - 2nd Division:: east
SMS
00:00
koniec
Sakhalin
0 - 1
Dinamo Barnaul
08:00
koniec
Smena Komsomolsk
0 - 1
Irtysh
11:00
koniec
Zenit Irkutsk
1 - 4
FC Chita
Rumunia - Liga I
SMS
17:30
Botosani
  -  
CSMS Iasi
Serbia - Super Liga
SMS
17:00
Borac Cacak
  -  
FK Crvena Zvezda
Singapore - S.League
SMS
13:30
Young Lions
  -  
Balestier Khalsa FC
13:30
Tampines Rovers FC
  -  
Warriors FC
Slovenia - Puchar
SMS
15:00
Mura
  -  
Domzale
16:00
Sampion Celje
  -  
Gorica
Słowacja - Fortuna League
SMS
18:30
Trencin
  -  
Nitra
South Africa - Premier League
SMS
19:30
Platinum Stars
  -  
Lamontville Golden Arrows
19:30
Maritzburg United
  -  
Kaizer Chiefs
19:30
Bloemfontein Celtic
  -  
Baroka FC
19:30
AmaZulu FC
  -  
Bidvest Wits
South America - Copa Sudamericana
SMS
00:15
koniec
Estudiantes
0 - 1
Nacional
02:45
koniec
Atletico Junior
3 - 1
Cerro Porteno
Szkocja - League Cup
SMS
20:45
Dundee FC
  -  
Celtic
Szwajcaria - Super League
SMS
20:00
Young Boys
  -  
Luzern
20:00
St. Gallen
  -  
Basel
20:00
Lausanne
  -  
FC Zuerich
Szwajcaria - Challenge League
SMS
20:00
Xamax
  -  
Servette
20:00
FC Rapperswil-Jona
  -  
Wil
20:00
Chiasso
  -  
Aarau
Szwecja - Allsvenskan
SMS
19:00
Oestersunds FK
  -  
Malmoe FF
19:00
Joenkoepings Soedra
  -  
Sirius
19:00
Hammarby
  -  
IFK Gothenburg
19:00
Halmstads BK
  -  
Kalmar FF
Tajlandia - Premier League
SMS
12:45
23'
Super Power Samut Prakan FC
0 - 1
Suphanburi FC
12:45
23'
Port FC
1 - 0
Chonburi
13:00
6'
Nakhon Ratchasima FC
0 - 0
Siam Navy FC
13:00
8'
Chiangrai United
0 - 0
Sukhothai FC
14:00
Ubon UMT FC
  -  
Police Tero FC
14:00
Thai Honda
  -  
Pattaya United
14:00
Sisaket FC
  -  
Ratchaburi FC
15:00
Muang Thong United
  -  
Bangkok United
15:00
Buriram United
  -  
Bangkok Glass
Turcja - Puchar
SMS
12:00
50'
Inegolspor
0 - 1
Yeni Malatyaspor
13:00
3'
Duzyurtspor
0 - 0
Gumushanespor
13:30
Batman Petrolspor
  -  
Goztepe
14:00
Sancaktepe Belediyespor
  -  
Elazigspor
14:00
Kozan Belediyespor
  -  
Adanaspor
14:00
Keciorengucu
  -  
Silivrispor
14:00
Kastamonuspor
  -  
Ofspor
14:00
Hatayspor
  -  
Ergene Velimese Spor
14:00
Hacettepe Spor Kulubu
  -  
Yeni Altindag Belediyespor
14:00
Erzin Belediyespor
  -  
Fatih Karagumruk
14:00
Denizlispor
  -  
Duzcespor
14:30
Yesil Bursa
  -  
Karsiyaka
14:30
Tuzlaspor
  -  
Zonguldak Komurspor
14:30
Kocaeli Birlik Spor
  -  
Edirnespor Genclik
14:30
Bergama Belediyespor
  -  
Sariyer
15:00
Giresunspor
  -  
Cizrespor
16:00
Altay
  -  
Erzurum BB
17:00
Bucaspor
  -  
Pendikspor
17:00
Altinordu
  -  
Sultanbeyli Belediyespor
18:00
Samsunspor
  -  
Ankara Demirspor
18:00
Manisaspor
  -  
Arsinspor
18:00
Gaziantepspor
  -  
Tire 1922 Spor
18:00
Adana Demirspor
  -  
Bayrampasa
Ukraina - Puchar
SMS
15:00
Tavria Simferopol
  -  
Zirka
15:00
FC Zhemchuzhyna Odesa
  -  
FC Stal Kamianske
15:00
FC Kolos Kovalivka
  -  
Illichivets Mariupol
15:00
Ahrobiznes Volochysk
  -  
FC Veres Rivne
16:00
Helios Kharkiv
  -  
Desna
17:00
Prykarpattia
  -  
Karpaty Lviv
17:00
Inhulets Petrove
  -  
Arsenal Kiev
17:00
Avanhard Kramatorsk
  -  
Vorskla Poltava
18:00
Dnipro 1
  -  
Hirnyk-Sport
18:00
Demnya
  -  
FK Lviv
Venezuela - Primera División:: clausura
SMS
22:30
Deportivo Tachira
  -  
Deportivo Zulia
Włochy - Lega Pro:: group A
SMS
20:30
Livorno
  -  
Lucchese


Czas generowania strony 0.55s, czas generowania SQL: 0.13s