Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo. Gwarantujemy brak spamu i bezpieczeństwo Twojego numeru. Wypróbuj, to nic nie kosztuje.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2017-08-18)
<< Pokaż poprzednie
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
20:15
Leganes
  -  
Alaves
22:15
Valencia
  -  
Las Palmas
Polska - Ekstraklasa
SMS
18:00
koniec
Lechia Gdańsk
2 - 3
Sandecja Nowy Sacz
Polska - 1st Liga
SMS
20:00
Chojniczanka Chojnice
  -  
Podbeskidzie
20:00
Miedz Legnica
  -  
Zaglebie Sosnowiec
20:45
Górnik Leczna
  -  
Stal Mielec
20:45
Ruch Chorzów
  -  
Stomil Olsztyn
Polska - 2nd Liga
SMS
17:30
koniec
Gwardia Koszalin
0 - 3
Warta Poznan
Anglia - Championship
SMS
20:45
Burton Albion
  -  
Birmingham City
Niemcy - Bundesliga
SMS
20:30
Bayern Monachium
  -  
Bayer Leverkusen
Francja - Ligue 1
SMS
20:45
Metz
  -  
Monaco
-
SMS
01:00
koniec
Once Caldas
2 - 1
Tolima
02:00
koniec
Deportivo Walter Ferreti
0 - 0
CD Plaza Amador
03:00
koniec
Millonarios
1 - 0
CD Jaguares
04:00
koniec
Alianza FC
1 - 0
CD Olimpia
19:00
przerwa
1860 Rosenheim
0 - 0
Ingolstadt II
19:00
przerwa
TSV Buchbach
0 - 1
VfR Garching
19:30
22'
FC Memmingen
0 - 0
FC Unterfoehring
19:30
28'
MKS Kluczbork
0 - 1
Olimpia Elblag
19:50
4'
Al Nassr FC
0 - 0
Al-Ettifaq
20:00
Pirin Blagoevgrad
  -  
Levski Sofia
20:15
Randers FC
  -  
Silkeborg
20:30
FC Wacker Innsbruck
  -  
FC Liefering
20:30
Cracovia
  -  
Górnik Zabrze
20:45
Manisaspor
  -  
Samsunspor
Afryka - Nations Championship:: qualification: 3rd round
SMS
15:00
Sudan
  -  
Ethiopia
Asia - Southeast Asian Games:: group A
SMS
10:00
koniec
Brunei U23
0 - 6
Myanmar U23
10:00
koniec
Laos U23
0 - 2
Singapore U23
Austria - Erste Liga
SMS
18:30
71'
Austria Lustenau
1 - 0
BW Linz
18:30
71'
Floridsdorfer AC
0 - 3
Kapfenberger SV
18:30
71'
Hartberg
0 - 2
Ried
18:30
71'
Wiener Neustadt
2 - 0
Wattens
Belarus - Premier
SMS
17:00
koniec
Naftan Novopolotsk
0 - 1
Dnepr Mogilev
18:00
koniec
Gomel
0 - 1
Isloch
Belgia - First Division B:: 1st stage
SMS
20:30
Lierse
  -  
Roeselare
Belgia - First Division A
SMS
20:30
Standard Liege
  -  
Zulte-Waregem
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
SMS
17:45
koniec
Botev Plovdiv
1 - 2
Cherno More Varna
Chorwacja - 1 Liga
SMS
20:00
NK Istra 1961
  -  
Cibalia
Czechy - 2-ga Liga
SMS
19:30
26'
Znojmo
0 - 0
Frydek-Mistek
Czechy - 1 Liga
SMS
20:15
Sparta Prague
  -  
Slovacko
Denmark - Superliga
SMS
18:00
koniec
AC Horsens
0 - 0
AaB
Denmark - 2nd Division:: group 2
SMS
18:30
71'
Marienlyst
2 - 0
Kolding IF
Denmark - 2nd Division:: group 1
SMS
18:30
70'
Hvidovre
2 - 1
B 93
Estonia - Premium liiga
SMS
18:00
koniec
FCI Tallinn
7 - 0
Tulevik Viljandi
18:00
koniec
JK Sillamae Kalev
1 - 2
Nomme JK Kalju
18:30
68'
Flora Tallinn
1 - 0
Paide Linnameeskond
Finland - Ykkonen
SMS
17:30
koniec
OPS
0 - 1
FF Jaro
17:30
koniec
TPS
4 - 0
EIF
Francja - National
SMS
00:00
Canc. Limited coverage'
Dunkerque
  -  
SC Bastia
20:00
Boulogne
  -  
Grenoble
20:00
Concarneau
  -  
Chambly
20:00
Creteil
  -  
Avranches
20:00
Entente SSG
  -  
AS Beziers
20:00
Les Herbiers
  -  
Lyon la Duchere
20:00
'
Rodez
0 - 0
Laval
Francja - Ligue 2
SMS
20:00
AC Ajaccio
  -  
Paris FC
20:00
Auxerre
  -  
Orleans
20:00
Clermont Foot
  -  
Lorient
20:00
GFC Ajaccio
  -  
Quevilly
20:00
Le Havre
  -  
Valenciennes
20:00
Nancy
  -  
Sochaux
20:00
Niort
  -  
Tours
20:00
Reims
  -  
Bourg en Bresse Peronnas
Gruzja - Umaglesi Liga
SMS
18:00
koniec
Dinamo Batumi
3 - 2
FC Shukura Kobuleti
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
20:00
Lorca FC
  -  
Leonesa
22:00
Tenerife
  -  
Zaragoza
Holandia - Jupiler League
SMS
20:00
Cambuur
  -  
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
  -  
Jong AZ Alkmaar
20:00
FC Eindhoven
  -  
Telstar
20:00
FC Volendam
  -  
Helmond Sport
20:00
Fortuna Sittard
  -  
FC Dordrecht
20:00
MVV Maastricht
  -  
Go Ahead Eagles
20:00
NEC Nijmegen
  -  
Almere City FC
20:00
RKC Waalwijk
  -  
FC Emmen
Holandia - Eredivisie
SMS
20:00
Roda JC Kerkrade
  -  
Vitesse
Indonesia - Liga 1
SMS
10:00
koniec
Arema
3 - 0
Persiba Balikpapan
Iran - Pro League
SMS
16:15
koniec
Padideh FC
2 - 2
Esteghlal Khuzestan
17:00
koniec
Sepidrood Rasht
1 - 0
Paykan
18:00
90+5'
Foolad Khuzestan
1 - 1
Gostaresh Foolad FC
Irlandia - Airtricity League
SMS
20:30
Cork City
  -  
Sligo Rovers
20:45
Bray Wanderers
  -  
Drogheda United
20:45
Galway United FC
  -  
Shamrock Rovers
20:45
St. Patrick's Athletic
  -  
Finn Harps
Irlandia - 1st Division
SMS
20:45
Shelbourne
  -  
Cobh Ramblers
20:45
Waterford FC
  -  
UCD
21:00
Wexford FC
  -  
Cabinteely
Israel - Leumit League
SMS
15:30
koniec
Hapoel Hadera Eran
1 - 3
Hapoel Nir Ramat HaSharon
15:30
koniec
Hapoel Nazareth Illit
0 - 1
Hapoel Marmorek
15:30
koniec
Hapoel Petah Tikva
1 - 0
Hapoel Katamon Jerusalem
15:30
koniec
Hapoel Ramat Gan
0 - 2
Hapoel Kfar Saba
15:30
koniec
Maccabi Herzliya
0 - 2
Hapoel Afula
Luxembourg - National Division
SMS
19:30
17'
FC Differdange 03
0 - 0
RM Hamm Benfica
Międzynarodowe - Club Friendlies
SMS
23:00
Newells Old Boys
  -  
Talleres
Niemcy - Regionalliga West
SMS
19:30
25'
FC Wegberg-Beeck
0 - 1
KFC Uerdingen
Niemcy - Regionalliga Südwest
SMS
19:00
przerwa
FCA Walldorf
5 - 0
FSV Frankfurt
19:00
przerwa
Hoffenheim II
1 - 1
TSV Steinbach
19:00
przerwa
Koblenz
0 - 1
Mainz 05 II
19:00
przerwa
VfB Stuttgart II
0 - 0
Elversberg
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
19:00
przerwa
Babelsberg
0 - 0
FSV Union Fuerstenwalde
19:00
przerwa
Germania Halberstadt
2 - 1
FC Oberlausitz Neugersdorf
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
18:30
58'
Oldenburg
1 - 2
Eintracht Braunschweig II
Niemcy - Regionalliga Bayern
SMS
18:30
70'
SV Schalding-Heining
2 - 1
SV Seligenporten
Niemcy - 3rd Liga
SMS
19:00
przerwa
Fortuna Koeln
2 - 0
Karlsruher SC
19:00
przerwa
Meppen
2 - 0
FSV Zwickau
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
18:30
69'
Darmstadt
2 - 0
St. Pauli
18:30
69'
Eintracht Braunschweig
1 - 1
Erzgebirge Aue
Paraguay - Division Profesional:: clausura
SMS
23:00
Independiente CG
  -  
Sportivo Trinidense
Peru - Primera División:: clausura
SMS
20:15
Alianza Atletico
  -  
Academia Cantolao
22:30
Juan Aurich
  -  
CD UT Cajamarca
Portugalia - Primeira Liga
SMS
21:30
Rio Ave
  -  
Portimonense
Rosja - Premier League
SMS
18:30
69'
Tosno
0 - 0
SKA-Khabarovsk
Rosja - 2nd Division:: west
SMS
16:30
koniec
Kolomna
0 - 6
Veles Moscow
16:30
koniec
Murom
5 - 0
Dinamo St Petersburg II
16:30
koniec
Pskov 747
0 - 4
FC Dolgoprudny
16:30
koniec
Tekstilshchik
3 - 1
CRFSO Smolensk
17:00
koniec
Chertanovo Moscow
3 - 0
Lokomotiv-Kazanka Moscow
17:00
koniec
Torpedo Vladimir
3 - 0
Znamya
18:00
koniec
Luki-Energiya
2 - 1
Spartak Kostroma
Rosja - 2nd Division:: Ural/Povolzhye
SMS
15:00
koniec
FC Orenburg II
0 - 2
Anzhi-Junior Zelenodolsk
15:00
koniec
Krylya Sovetov Samara II
2 - 4
NoSta
16:00
koniec
Zenit Izhevsk
3 - 1
Syzran-2003
17:00
koniec
Mordovya
2 - 1
Lada Togliati
17:30
koniec
KamAZ
2 - 0
Neftekhimik
Rosja - 2nd Division:: south
SMS
16:30
koniec
Biolog Novokubansk
0 - 0
SKA Rostov
Rosja - 2nd Division:: center
SMS
16:00
koniec
FC Rotor Volgograd II
0 - 2
Torpedo Moscow
17:00
koniec
Khimik Novomoskovsk
1 - 2
Zenit Penza
17:00
koniec
Sokol Saratov
1 - 1
Zorky Krasnogorsk
17:30
koniec
Kaluga
1 - 1
FC Ryazan
18:00
koniec
Energomash Belgorod
1 - 2
Ararat Moscow
Rumunia - Liga I
SMS
20:00
Astra Giurgiu
  -  
CSMS Iasi
Saudi Arabia - Premier League
SMS
18:15
84'
Al Batin
2 - 0
Ohod
Singapore - S.League
SMS
13:30
koniec
Hougang United FC
0 - 1
Geylang International FC
Słowacja - Fortuna League
SMS
18:30
71'
Zeleziarne Podbrezova
0 - 2
Ruzomberok
South Africa - Premier League
SMS
20:00
Bidvest Wits
  -  
Cape Town City FC
Szwajcaria - Challenge League
SMS
20:00
Xamax
  -  
Schaffhausen
Szwecja - Superettan
SMS
19:00
przerwa
Oergryte FF
1 - 2
IK Frej Taeby
Szwecja - Allsvenskan
SMS
19:00
przerwa
Joenkoepings Soedra
0 - 1
Elfsborg
Turcja - Super Lig
SMS
20:45
Kasimpasa
  -  
Besiktas
Turcja - 1st Lig
SMS
18:45
53'
Denizlispor
0 - 1
Istanbulspor
USA - United Soccer League
SMS
04:30
koniec
Portland Timbers II
1 - 2
Seattle Sounders FC II
Walia - Premier League
SMS
20:45
Newtown
  -  
Cefn Druids AFC
21:00
Aberystwyth
  -  
Llandudno FC
Węgry - OTP BANK Liga
SMS
19:30
28'
Debrecen
1 - 0
Vasas Budapest


Czas generowania strony 0.59s, czas generowania SQL: 0.19s