Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Mecze z dnia: 2018-02-18
<< Pokaż poprzednie    Pokaż następne >>
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
12:00
koniec
Real Sociedad
3 - 0
Levante
16:15
koniec
Atletico Madrid
2 - 0
Athletic Bilbao
18:30
koniec
Espanyol
1 - 1
Villarreal
Polska - Ekstraklasa
SMS
15:30
koniec
Lechia Gdańsk
0 - 2
Piast Gliwice
18:00
koniec
Lech Poznań
2 - 0
Pogoń Szczecin
Anglia - Championship
SMS
13:00
koniec
Norwich City
1 - 1
Ipswich Town
17:30
koniec
Leeds United
2 - 2
Bristol City
Niemcy - Bundesliga
SMS
15:30
koniec
Augsburg
0 - 1
VfB Stuttgart
18:00
koniec
Borussia Moenchengladbach
0 - 1
Borussia Dortmund
Włochy - Serie A
SMS
12:30
koniec
Torino
0 - 1
Juventus
15:00
koniec
Napoli
1 - 0
SPAL 2013
15:00
koniec
Bologna
2 - 1
Sassuolo
15:00
koniec
Benevento
3 - 2
Crotone
18:00
koniec
Atalanta
1 - 1
Fiorentina
Francja - Ligue 1
SMS
15:00
koniec
Nice
1 - 1
Nantes
17:00
koniec
Lille
2 - 2
Lyon
-
SMS
00:30
koniec
Universidad de Concepcion
0 - 0
Curico Unido
02:00
koniec
Coban Imperial
3 - 1
CSD Municipal
03:00
koniec
Deportivo Marquense
1 - 1
Guastatoya
19:00
koniec
Toluca
2 - 0
Santos
19:00
koniec
FC Porto
5 - 0
Rio Ave
19:30
koniec
Hapoel Haifa
2 - 0
Maccabi Netanya
19:45
koniec
Dinamo Bucuresti
2 - 2
FC FCSB
20:00
koniec
Wydad Casablanca
3 - 1
Rapide Club Oued Zem
20:00
koniec
Lugo
1 - 2
Barcelona B
20:00
koniec
Royal Excel Mouscron
2 - 2
Waasland-Beveren
20:30
koniec
Municipal Perez Zeledon
2 - 2
Limon
20:30
koniec
C.S. Cartagines
4 - 1
Deportiva Carmelita
20:45
koniec
Real Betis
3 - 5
Real Madrid
20:45
koniec
AC Milan
1 - 0
Sampdoria
21:00
koniec
Sao Paulo
0 - 1
Santos FC
21:00
koniec
Marseille
1 - 0
Bordeaux
21:15
koniec
Vitoria de Guimaraes
0 - 5
Braga
22:00
koniec
Guadalupe FC
2 - 3
Santos de Guapiles
22:00
koniec
Aucas
0 - 0
Delfin
22:00
koniec
O'Higgins
2 - 1
Huachipato
23:00
koniec
Platense FC
2 - 1
CD Real Sociedad
23:00
koniec
Deportivo Saprissa
1 - 0
AD Municipal Liberia
23:30
koniec
Sao Bento
0 - 0
Botafogo SP
23:30
koniec
Ponte Preta
0 - 0
Palmeiras
Anglia - Liga 1
SMS
16:00
koniec
Blackpool
1 - 1
Peterborough United
Anglia - FA Cup
SMS
17:00
koniec
Rochdale
2 - 2
Tottenham Hotspur
Argentyna - Primera Division
SMS
01:30
koniec
Rosario Central
5 - 0
Olimpo
21:00
koniec
San Martin San Juan
1 - 1
Talleres
21:00
koniec
Arsenal Sarandi
1 - 1
Huracan
23:15
koniec
River Plate
2 - 2
Godoy Cruz
Argentyna - Primera B Nacional
SMS
21:00
koniec
Guillermo Brown
1 - 2
Quilmes
21:00
koniec
Brown de Adrogue
3 - 0
Boca Unidos
22:00
koniec
San Martin de Tucuman
1 - 1
Sportivo Estudiantes
23:00
koniec
Ferro Carril Oeste
0 - 2
Atletico Rafaela
Argentyna - Primera B Metropolitana
SMS
21:00
koniec
Deportivo Espanol
4 - 2
Almirante Brown
Argentyna - Federal A:: relegation: zone D
SMS
21:00
koniec
Sportivo Patria
2 - 2
Guarani Antonio Franco
21:00
koniec
Juventud Antoniana
0 - 2
Deportivo Mandiyu
21:30
koniec
Deportivo San Jorge Tucuman
2 - 0
Altos Hornos Zapla
Argentyna - Federal A:: relegation: zone C
SMS
22:00
koniec
CD Libertad
1 - 1
Defensores de Pronunciamiento
23:30
koniec
Atletico Parana
5 - 1
Douglas Haig
Argentyna - Federal A:: relegation: zone B
SMS
21:00
koniec
Union Aconquija
0 - 0
Huracan Las Heras
21:30
koniec
Gutierrez SC
0 - 2
Deportivo Maipu
22:00
koniec
San Lorenzo de Alem
1 - 1
Union Villa Krause
Argentyna - Federal A:: promotion: zone B
SMS
21:00
koniec
Central Cordoba de Santiago
0 - 0
Union de Sunchales
22:30
koniec
CA Chaco For Ever
1 - 0
Crucero del Norte
23:15
koniec
Sportivo Belgrano
4 - 0
Sarmiento de Resistencia
Australia - FFA Cup
SMS
06:00
Oxley United
  -  
Mooroondu
06:00
Clairvaux
  -  
Westside
Austria - Bundesliga
SMS
16:30
koniec
Salzburg
4 - 0
SKN St. Poelten
Azerbaijan - Premier League
SMS
12:00
koniec
FC Kapaz
0 - 1
Keshla
14:30
koniec
Sabail
0 - 1
Qarabag FK
Belgia - First Division B:: 2nd stage
SMS
16:00
koniec
Westerlo
0 - 0
Tubize
Belgia - First Division A
SMS
14:30
koniec
Gent
2 - 2
KV Mechelen
18:00
koniec
Sporting Charleroi
1 - 1
Standard Liege
Bolivia - Primera Division:: apertura
SMS
20:00
koniec
Royal Pari
1 - 0
Nacional Potosi
20:00
koniec
Jorge Wilstermann
1 - 0
Oriente Petrolero
22:15
koniec
The Strongest
2 - 0
Bolivar
Bośnia i Harcegowina - Premijer Liga
SMS
14:30
koniec
Radnik Bijeljina
3 - 0
Borac Banja Luka
17:30
koniec
Siroki Brijeg
2 - 1
FK Sarajevo
Brazylia - Paulista A1
SMS
14:00
koniec
Mirassol
1 - 1
Ituano FC
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
SMS
11:30
koniec
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
Pirin Blagoevgrad
14:00
koniec
Ludogorets Razgrad
4 - 1
Slavia Sofia
16:30
koniec
Levski Sofia
1 - 0
Botev Plovdiv
Chile - Primera División
SMS
16:00
koniec
Deportes Iquique
0 - 1
Union La Calera
Chorwacja - 1 Liga
SMS
15:00
koniec
Dinamo Zagreb
0 - 1
Hajduk Split
17:00
koniec
Slaven
2 - 0
Cibalia
Colombia - Primera A:: apertura
SMS
00:00
koniec
Independiente Medellin
2 - 1
Deportivo Cali
00:00
koniec
Chico FC
1 - 2
Rionegro Aguilas
02:00
koniec
Alianza Petrolera
2 - 1
Santa Fe
20:00
koniec
Envigado
1 - 0
Once Caldas
22:00
koniec
Bucaramanga
2 - 2
Leones
23:15
koniec
America de Cali
2 - 0
Patriotas
Costa Rica - Primera División:: clausura
SMS
03:00
koniec
Club Sport Herediano
1 - 1
Universidad de Costa Rica
Cypr - 1 Liga
SMS
14:00
koniec
Anorthosis
4 - 0
Ermis Aradippou
16:00
koniec
Doxa Katokopia
1 - 1
Pafos FC
Czechy - 1 Liga
SMS
16:00
koniec
Sigma Olomouc
0 - 0
Viktoria Plzen
18:00
koniec
Sparta Prague
2 - 0
Slovan Liberec
Dania - Superliga
SMS
12:00
koniec
FC Helsingoer
0 - 2
AC Horsens
14:00
koniec
Randers FC
0 - 0
Hobro
16:00
koniec
FC Midtjylland
3 - 1
FC Koebenhavn
18:00
koniec
AaB
1 - 1
Broendby IF
Ecuador - Serie A:: apertura
SMS
18:00
koniec
Deportivo Cuenca
2 - 1
LDU de Quito
Egypt - Premier League
SMS
18:30
koniec
ENPPI
2 - 0
Ismaily SC
El Salvador - Primera Division:: clausura
SMS
01:30
koniec
CD Chalatenango
1 - 1
Alianza FC
22:00
koniec
CD FAS
2 - 1
Isidro Metapan
22:00
koniec
CD Audaz
1 - 2
CD Sonsonate
22:00
koniec
CD Aguila
3 - 0
Firpo
23:00
koniec
Santa Tecla FC
3 - 0
CD Dragon
Finland - Cup:: group E
SMS
17:00
koniec
IFK Mariehamn
2 - 4
FC Inter
FYR Macedonia - Prva Liga
SMS
14:00
koniec
Shkupi
0 - 3
KF Shkendija
14:00
koniec
Pelister
3 - 2
Rabotnicki
14:00
koniec
FK Vardar Skopje
3 - 0
Pobeda
14:00
koniec
FC Academy Pandev
0 - 0
FK Skopje
Greece - Super League
SMS
14:00
koniec
Platanias
0 - 3
PAS Giannina
16:15
koniec
Levadiakos
1 - 2
Panetolikos
16:15
koniec
AEK Athens
4 - 0
Xanthi
18:30
koniec
Olympiacos
1 - 0
Panionios
Greece - Football League
SMS
00:00
koniec
Acharnaikos FC
0 - 3
Apollon Pontou
14:00
koniec
Veria FC
3 - 1
Panegialios
14:00
koniec
Ergotelis
0 - 2
Trikala
14:00
koniec
Doxa Dramas
3 - 1
Panserraikos FC
14:00
koniec
Aris Thessaloniki FC
3 - 0
Anagennisi Karditsas
14:00
koniec
AE Karaiskakis
2 - 0
Apollon Larissa
Guatemala - Liga Nacional:: clausura
SMS
18:00
koniec
Sanarate
1 - 0
Club Xelaju
18:00
koniec
CD Suchitepequez
1 - 3
Antigua Guatemala
Hiszpania - Segunda B:: group IV
SMS
11:30
koniec
Granada B
1 - 0
Extremadura
12:00
koniec
UCAM Murcia
2 - 1
Betis Deportivo Balompie
12:00
koniec
San Fernando CD
0 - 0
Las Palmas B
12:00
koniec
Melilla
1 - 2
Lorca Deportiva
12:00
koniec
Marbella FC
2 - 0
Futbol Club Jumilla
12:00
koniec
CD El Ejido 2012
2 - 2
Linense
17:00
koniec
Villanovense
1 - 0
CD Badajoz
17:00
koniec
Merida
0 - 0
Real Murcia
17:30
koniec
Recreativo Huelva
3 - 1
Ecija
Hiszpania - Segunda B:: group III
SMS
12:00
koniec
UE Olot
1 - 0
Atletico Baleares
12:00
koniec
Sabadell
1 - 1
Pena Dep. Santa Eulalia
12:00
koniec
SD Formentera
1 - 1
UD Cornella
12:00
koniec
Mallorca
1 - 0
Alcoyano
12:00
koniec
Deportivo Aragon
0 - 3
Hercules
17:00
koniec
Lleida Esportiu
4 - 0
Ontinyent
17:00
koniec
Elche
1 - 0
Atletico Saguntino
17:00
koniec
Badalona
1 - 0
CF Peralada
Hiszpania - Segunda B:: group II
SMS
12:00
koniec
Sporting Gijon B
0 - 0
Athletic Bilbao B
16:00
koniec
Tudelano
2 - 0
Osasuna B
17:00
koniec
Real Union
1 - 0
Burgos CF
17:00
koniec
Racing Santander
1 - 0
Izarra
17:00
koniec
Pena Sport
1 - 5
SD Leioa
17:00
koniec
Mirandes
4 - 2
CD Vitoria
17:00
koniec
Logrones
0 - 1
CD Lealtad
18:00
koniec
Real Sociedad B
1 - 0
Caudal Deportivo
Hiszpania - Segunda B:: group I
SMS
12:00
koniec
RC Deportivo Fabril
2 - 0
Ponferradina
12:00
koniec
Celta Vigo B
3 - 0
Cerceda
12:00
koniec
Atletico Madrid B
1 - 2
Toledo
12:00
koniec
AD Union Adarve
1 - 1
Fuenlabrada
16:30
koniec
Navalcarnero
0 - 2
Rayo Majadahonda
17:00
koniec
Pontevedra
3 - 0
Racing de Ferrol
17:00
koniec
Guijuelo
1 - 1
Real Madrid Castilla
17:00
koniec
Gimnastica Segoviana
2 - 0
San Sebastian de los Reyes
17:00
koniec
CF Talavera de la Reina
1 - 1
Coruxo F.C.
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
12:00
koniec
Sevilla Atletico
0 - 3
Almeria
16:00
koniec
Cordoba
1 - 2
Granada
18:00
koniec
Numancia
1 - 0
Cadiz
18:00
koniec
Leonesa
2 - 3
Rayo Vallecano
Holandia - Eredivisie
SMS
12:30
koniec
Roda JC Kerkrade
1 - 4
FC Utrecht
14:30
koniec
Feyenoord
1 - 0
Heracles
14:30
koniec
FC Twente
1 - 1
Sparta Rotterdam
16:45
koniec
PEC Zwolle
0 - 1
Ajax
Honduras - Liga Nacional:: clausura
SMS
01:00
koniec
Lobos UPNFM
0 - 2
CD Olimpia
02:00
koniec
Real Espana
1 - 0
Juticalpa
02:00
koniec
CD Motagua
1 - 0
CD Vida
India - Indian Super League
SMS
13:00
koniec
Chennaiyin FC
1 - 1
Jamshedpur
15:30
koniec
ATK
1 - 2
Mumbai City FC
India - I-League
SMS
09:30
koniec
Neroca FC
2 - 3
Mohun Bagan
Israel - Ligat HaAl
SMS
18:00
koniec
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Hapoel Ashkelon
Kenya - Premier League
SMS
12:00
SoNy Sugar
  -  
Zoo FC
14:15
Thika United
  -  
Bandari
Luxembourg - National Division
SMS
15:30
koniec
FC Victoria Rosport
1 - 3
US Hostert
16:00
koniec
US Mondorf les Bains
3 - 1
Una Strassen
16:00
koniec
RM Hamm Benfica
1 - 1
Racing FC Union Luxembourg
16:00
koniec
FC Differdange 03
4 - 1
Union Esch FC
16:00
koniec
F91 Dudelange
2 - 1
Union Titus Petange
16:00
koniec
AS Jeunesse Esch
3 - 3
CS Fola Esch
Meksyk - Liga MX:: clausura
SMS
00:00
koniec
Cruz Azul
1 - 1
Puebla
02:00
koniec
Tigres
2 - 0
Atlas
02:06
koniec
Leon
1 - 1
Queretaro FC
03:30
koniec
Tijuana
4 - 1
Pumas
04:00
koniec
Necaxa
3 - 0
Monterrey
04:06
koniec
CD Guadalajara
1 - 1
Pachuca
Międzynarodowe - Club Friendlies
SMS
12:00
koniec
FC Ufa
3 - 1
Ventspils
15:00
koniec
FK Akhmat
1 - 1
Irtysh Pavlodar
15:00
koniec
Dinamo Moscow
2 - 2
Dinamo Minsk
16:00
koniec
Tromsoe
2 - 2
FC Rostov
16:00
koniec
Rubin Kazan
3 - 0
Vaalerenga
16:00
koniec
Amkar
0 - 1
Dinamo Batumi
16:30
koniec
Molde
1 - 2
FC Krasnodar
Morocco - Botola Pro
SMS
16:00
koniec
MAT Tetouan
4 - 3
Chabab Atlas Khenifra
16:00
koniec
FAR Rabat
2 - 1
Raja Casablanca
18:00
koniec
OCK Khouribga
3 - 0
KACM
Niemcy - Regionalliga West
SMS
15:00
koniec
Wattenscheid
3 - 3
KFC Uerdingen
Niemcy - Regionalliga Südwest
SMS
14:00
koniec
Freiburg II
0 - 0
VfB Stuttgart II
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
00:00
Postp. Limited coverage'
Lokomotive Leipzig
  -  
FSV Wacker Nordhausen
00:00
Postp. Limited coverage'
Germania Halberstadt
  -  
TSG Neustrelitz
13:30
koniec
FSV Union Fuerstenwalde
1 - 2
BSG Chemie Leipzig
13:30
koniec
Berliner AK 07
0 - 0
VSG Altglienicke
14:00
koniec
Hertha Berlin II
3 - 1
FC Viktoria 1889 Berlin
Niemcy - 3rd Liga
SMS
14:00
koniec
Sportfreunde Lotte
2 - 3
Osnabrueck
14:00
koniec
RW Erfurt
0 - 1
Aalen
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
13:30
koniec
Nuernberg
3 - 1
Duisburg
13:30
koniec
Eintracht Braunschweig
1 - 0
Union Berlin
13:30
koniec
Dynamo Dresden
1 - 0
Jahn Regensburg
Nigeria - Professional Football League
SMS
16:00
koniec
Rivers United FC
2 - 0
Niger Tornadoes
16:00
koniec
Nasarawa United
3 - 3
Kwara United
16:00
koniec
Katsina United
3 - 0
Ifeanyi Ubah United
16:00
koniec
Kano Pillars
1 - 1
Enyimba
16:00
koniec
Heartland Owerri
2 - 1
Wikki Tourist
16:00
koniec
El Kanemi Warriors
2 - 1
Go Round
16:00
koniec
Abia Warriors
3 - 1
Yobe Desert Stars
Oceania - Champions League:: group B
SMS
00:00
koniec
Solomon Warriors FC
2 - 1
Dragon
00:00
koniec
AS Lossi
2 - 2
Erakor Golden Star
Paraguay - Division Profesional:: apertura
SMS
23:00
koniec
Luqueno
2 - 2
Olimpia
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group B
SMS
02:00
koniec
Sport Boys
1 - 0
Union Comercio
19:30
koniec
Deportivo Municipal
3 - 0
Academia Cantolao
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group A
SMS
22:00
koniec
Alianza Lima
0 - 2
Sporting Cristal
Portugalia - Segunda Liga
SMS
12:15
koniec
Real SC
5 - 1
Benfica B
15:30
koniec
FC Porto B
1 - 2
Oliveirense
16:00
koniec
Varzim
2 - 0
Famalicao
16:00
koniec
Uniao da Madeira
0 - 1
Santa Clara
16:00
koniec
Sporting Covilha
0 - 2
Leixoes
16:00
koniec
Cova da Piedade
1 - 3
Penafiel
16:00
koniec
Academico Viseu
3 - 3
Nacional
Portugalia - Primeira Liga
SMS
17:00
koniec
Vitoria de Setubal
1 - 0
Pacos de Ferreira
17:00
koniec
Moreirense
0 - 1
Chaves
Rumunia - Liga I
SMS
17:00
koniec
ACS Poli Timisoara
1 - 2
CSMS Iasi
Serbia - Super Liga
SMS
13:00
koniec
Radnicki Nis
4 - 0
Backa Backa Palanka
14:00
koniec
Mladost Lucani
1 - 2
Partizan Beograd
Słowacja - Fortuna League
SMS
14:00
koniec
Zilina
2 - 0
Ruzomberok
14:00
koniec
Zemplin Michalovce
1 - 1
Slovan Bratislava
14:00
koniec
Tatran Presov
0 - 2
Zeleziarne Podbrezova
14:00
koniec
Nitra
1 - 1
Trencin
14:00
koniec
FK Senica
0 - 2
DAC 1904 Dunajska Streda
Szkocja - Premiership
SMS
15:15
koniec
Hamilton Academical
3 - 5
Rangers
16:00
koniec
Celtic
0 - 0
St.Johnstone
Szkocja - Challenge Cup
SMS
18:15
koniec
Inverness CT
3 - 2
Crusaders
Szwajcaria - Super League
SMS
16:00
koniec
Young Boys
3 - 1
Thun
16:00
koniec
Sion
3 - 1
Lausanne
16:00
koniec
FC Zuerich
1 - 1
Luzern
Szwajcaria - Challenge League
SMS
16:00
koniec
FC Vaduz
5 - 1
Wohlen
16:00
koniec
Aarau
4 - 1
Chiasso
Szwecja - Cup:: group 8
SMS
15:00
koniec
Vasalunds IF
1 - 3
Hammarby
Szwecja - Cup:: group 6
SMS
15:00
koniec
Tvaaaakers IF
0 - 3
Oerebro
Szwecja - Cup:: group 4
SMS
17:00
koniec
Haecken
2 - 0
IFK Vaernamo
Szwecja - Cup:: group 3
SMS
15:00
koniec
Joenkoepings Soedra
1 - 2
IK Frej Taeby
Szwecja - Cup:: group 1
SMS
17:00
koniec
Malmoe FF
1 - 0
Dalkurd FF
17:00
koniec
Brommapojkarna
2 - 0
Gefle
Tajlandia - Premier League
SMS
12:00
koniec
Ubon UMT FC
3 - 1
Prachuap FC
12:00
koniec
Ratchaburi FC
1 - 0
Air Force Central FC
13:00
koniec
Sukhothai FC
2 - 0
Chiangrai United
13:00
koniec
Buriram United
1 - 0
Bangkok Glass
Tunisia - Ligue I
SMS
12:30
koniec
Stade Tunisien
1 - 0
Ben Guerdane
13:00
koniec
Zarzis
0 - 0
CS Sfaxien
13:00
koniec
CA Bizertin
1 - 0
JS Kairouanaise
14:00
koniec
Club Africain
2 - 1
Esperance
15:00
koniec
Etoile du Sahel
3 - 0
Etoile Metlaoui
Turcja - Super Lig
SMS
11:30
koniec
Karabukspor
0 - 3
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
11:30
koniec
Bursaspor
0 - 0
Yeni Malatyaspor
14:00
koniec
Trabzonspor
0 - 1
Istanbul Basaksehir
17:00
koniec
Kasimpasa
2 - 1
Galatasaray
Turcja - 1st Lig
SMS
11:00
koniec
Umraniyespor
0 - 1
Eskisehirspor
13:30
koniec
Gazisehir Gaziantep FK
2 - 0
Istanbulspor
16:00
koniec
Adana Demirspor
1 - 3
Boluspor
Ukraina - Premier League
SMS
13:00
koniec
Zirka
0 - 3
Mariupol
13:00
koniec
Karpaty
0 - 2
Zorya
16:00
koniec
Dynamo Kyiv
1 - 0
Olimpik Donetsk
Urugwaj - Primera División:: apertura
SMS
21:00
koniec
River Plate
3 - 1
Atenas
21:00
koniec
Racing
1 - 2
Danubio
21:00
koniec
Defensor Sporting
2 - 1
Club Atletico Torque
23:30
koniec
Nacional
2 - 1
Fenix
Venezuela - Primera División:: apertura
SMS
00:00
koniec
Academia Puerto Cabello
2 - 1
Estudiantes Merida
20:45
koniec
Deportivo La Guaira
1 - 0
Metropolitanos FC
22:00
koniec
Atletico Venezuela
3 - 1
Estudiantes de Caracas
Włochy - Serie C:: group C
SMS
14:30
koniec
Trapani
4 - 1
Paganese
14:30
koniec
Matera
2 - 0
Siracusa Calcio
14:30
koniec
Akragas
1 - 2
Catanzaro
16:30
koniec
Virtus Francavilla
0 - 1
Casertana
16:30
koniec
Sicula Leonzio
0 - 0
Lecce
16:30
koniec
Rende
3 - 0
Racing Fondi
16:30
koniec
Monopoli
5 - 0
Catania
16:30
koniec
Juve Stabia
0 - 2
Bisceglie
Włochy - Serie C:: group B
SMS
14:30
koniec
Gubbio
2 - 3
Pordenone Calcio
Włochy - Serie C:: group A
SMS
14:30
koniec
US Gavorrano
1 - 0
Piacenza
14:30
koniec
Pro Piacenza
3 - 1
Viterbese
14:30
koniec
Pistoiese
1 - 2
Olbia
14:30
koniec
Giana Erminio
0 - 1
Robur Siena
14:30
koniec
Arzachena
3 - 4
Pisa
16:30
koniec
Lucchese
0 - 0
Cuneo
18:30
koniec
Pontedera
0 - 0
Arezzo
18:30
koniec
Carrarese
4 - 0
Prato
18:30
koniec
Alessandria
0 - 0
Monza
Włochy - Serie B
SMS
15:00
koniec
Frosinone
2 - 0
Ascoli Picchio FC 1898
17:30
koniec
Brescia
3 - 1
Ternana


Czas generowania strony 0.49s, czas generowania SQL: 0.13s