Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Mecze z dnia: 2018-04-21
<< Pokaż poprzednie    Pokaż następne >>
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
13:00
koniec
Eibar
0 - 1
Getafe
16:15
koniec
Celta Vigo
1 - 1
Valencia
Polska - Ekstraklasa (grupa mistrzowska)
SMS
18:00
koniec
Górnik Zabrze
0 - 1
Wisla Plock
Polska - Ekstraklasa (grupa spadkowa)
SMS
15:30
koniec
Piast Gliwice
0 - 0
Pogoń Szczecin
Polska - 1st Liga
SMS
12:30
koniec
Stomil Olsztyn
2 - 0
Puszcza Niepolomice
13:00
koniec
Olimpia Grudziadz
0 - 1
Chojniczanka Chojnice
17:45
54'
Chrobry Glogow
0 - 2
GKS Katowice
18:00
przerwa
Podbeskidzie
0 - 0
Miedz Legnica
18:00
przerwa
Bytovia Bytow
1 - 0
Rakow Czestochowa
Polska - 2nd Liga
SMS
15:00
63'
Siarka Tarnobrzeg
1 - 2
Gryf Wejherowo
16:00
89'
Warta Poznan
1 - 1
Znicz Pruszkow
16:00
89'
ROW Rybnik 1964
1 - 0
GKS Bełchatów
16:00
89'
Olimpia Elblag
0 - 5
Lodzki KS
17:00
koniec
Wisla Pulawy
0 - 1
GKS Jastrzebie
17:00
koniec
Radomiak Radom
2 - 2
Stal Stalowa Wola
17:00
koniec
KS Legionovia Legionowo
4 - 1
Gwardia Koszalin
Anglia - Premier League
SMS
13:30
koniec
West Bromwich Albion
2 - 2
Liverpool
16:00
koniec
Watford
0 - 0
Crystal Palace
Anglia - Championship
SMS
16:00
koniec
Sunderland
1 - 2
Burton Albion
16:00
koniec
Sheffield Wednesday
3 - 0
Reading
16:00
koniec
Preston North End
0 - 0
Norwich City
16:00
koniec
Leeds United
2 - 1
Barnsley
16:00
koniec
Ipswich Town
0 - 4
Aston Villa
16:00
koniec
Derby County
1 - 2
Middlesbrough
16:00
koniec
Bristol City
5 - 5
Hull City
16:00
koniec
Brentford
2 - 1
Queens Park Rangers
16:00
koniec
Bolton Wanderers
0 - 4
Wolverhampton Wanderers
16:00
koniec
Birmingham City
2 - 1
Sheffield United
Niemcy - Bundesliga
SMS
15:30
koniec
VfB Stuttgart
2 - 0
Werder Bremen
15:30
koniec
RasenBallsport Leipzig
2 - 5
Hoffenheim
15:30
koniec
Hannover 96
0 - 3
Bayern Monachium
15:30
koniec
Hamburger SV
1 - 0
Freiburg
15:30
koniec
Eintracht Frankfurt
0 - 3
Hertha Berlin
18:30
koniec
Borussia Dortmund
4 - 0
Bayer Leverkusen
Włochy - Serie A
SMS
15:00
koniec
SPAL 2013
0 - 3
Roma
18:00
koniec
Sassuolo
1 - 0
Fiorentina
Francja - Ligue 1
SMS
17:00
koniec
Marseille
5 - 1
Lille
-
SMS
19:00
koniec
Montreal Impact
3 - 5
Los Angeles FC
19:00
koniec
Hapoel Ashkelon
0 - 2
Hapoel Ironi Akko
19:00
koniec
Beroe
1 - 1
PFC CSKA-Sofia
19:00
koniec
Gorica
2 - 0
NK Krsko
19:15
koniec
Feirense
2 - 1
Vitoria de Guimaraes
19:30
koniec
Videoton FC
1 - 0
Debrecen
20:00
Baltika
  -  
Khimki
20:00
Inchicore Athletic
  -  
Crumlin United
20:00
koniec
Waasland-Beveren
0 - 1
Lierse
20:00
koniec
Toulouse
2 - 0
Angers
20:00
koniec
Metz
1 - 1
Caen
20:00
koniec
Guingamp
3 - 1
Monaco
20:00
koniec
Amiens
3 - 1
Strasbourg
20:15
koniec
Al Nasr
1 - 2
ENPPI
20:15
koniec
FC Zbrojovka Brno
1 - 3
Viktoria Plzen
20:30
koniec
Talleres
2 - 0
Gimnasia LP
20:30
koniec
Korona Kielce
0 - 3
Jagiellonia Bialystok
20:30
Prato
  -  
Arezzo
20:30
Piacenza
  -  
Pro Piacenza
20:30
Monza
  -  
Giana Erminio
20:30
Carrarese
  -  
Pistoiese
20:45
koniec
AC Milan
0 - 1
Benevento
20:45
koniec
Cardiff City
2 - 1
Nottingham Forest
21:00
koniec
Wydad Casablanca
4 - 1
KACM
21:00
koniec
Houston Dynamo
5 - 1
Toronto FC
21:30
koniec
North Carolina Courage
2 - 2
Utah Royals
21:30
koniec
New York Red Bulls
1 - 2
Chicago Fire
21:30
koniec
Guarani
2 - 0
Sampaio Correa
21:30
koniec
Goias
0 - 2
Figueirense
21:30
koniec
CRB
0 - 1
Vila Nova
21:30
koniec
Avai FC
2 - 2
Brasil de Pelotas
21:30
koniec
Estoril
1 - 2
Benfica
22:30
koniec
Colo Colo
2 - 0
Deportes Temuco
22:45
koniec
Banfield
1 - 1
Godoy Cruz
23:00
koniec
Guayaquil City
1 - 1
Universidad Catolica
Anglia - National League South
SMS
16:00
Welling United
  -  
Weston Super Mare
16:00
Wealdstone
  -  
Chippenham Town
16:00
Truro City
  -  
Braintree Town
16:00
St.Albans
  -  
Hampton & Richmond
16:00
Oxford City
  -  
Bognor Regis Town
16:00
Hungerford Town
  -  
Whitehawk
16:00
Hemel Hempstead
  -  
Eastbourne Borough
16:00
Gloucester City
  -  
East Thurrock United
16:00
Dartford
  -  
Bath City
16:00
Concord Rangers
  -  
Poole Town FC
16:00
Chelmsford
  -  
Havant and Waterlooville
Anglia - National League North
SMS
16:00
York City
  -  
Leamington
16:00
Telford
  -  
Gainsborough
16:00
Tamworth
  -  
Chorley
16:00
Southport
  -  
Brackley Town
16:00
Salford City
  -  
Boston United
16:00
North Ferriby United
  -  
Kidderminster Harriers
16:00
Darlington
  -  
Nuneaton Town
16:00
Curzon
  -  
Spennymoor Town FC
16:00
Bradford PA
  -  
Harrogate
16:00
Blyth Spartans
  -  
Stockport
16:00
Alfreton Town
  -  
FC United of Manchester
Anglia - National League
SMS
13:30
koniec
Eastleigh
0 - 2
Macclesfield Town
16:00
koniec
Leyton Orient
1 - 0
Wrexham
16:00
koniec
Hartlepool United
1 - 1
Torquay United
16:00
koniec
Guiseley
1 - 2
Woking
16:00
koniec
FC Halifax Town
0 - 2
Tranmere Rovers
16:00
koniec
Ebbsfleet United
0 - 1
Sutton United
16:00
koniec
Dover
3 - 2
Gateshead FC
16:00
koniec
Dagenham & Redbridge
1 - 0
Maidenhead United
16:00
koniec
Chester FC
1 - 3
Maidstone
16:00
koniec
Bromley
3 - 2
Boreham Wood
16:00
koniec
Aldershot Town
1 - 1
Barrow
16:00
koniec
AFC Fylde
1 - 1
Solihull Moors
Anglia - Liga 1
SMS
16:00
koniec
Southend United
4 - 0
Milton Keynes Dons
16:00
koniec
Shrewsbury Town
1 - 1
Bury
16:00
koniec
Scunthorpe United
1 - 0
Walsall
16:00
koniec
Rotherham United
2 - 0
Bristol Rovers
16:00
koniec
Rochdale
1 - 1
Bradford City
16:00
koniec
Portsmouth
0 - 1
Charlton Athletic
16:00
koniec
Northampton Town
2 - 0
Plymouth Argyle
16:00
koniec
Gillingham
0 - 3
Blackpool
16:00
koniec
Fleetwood Town
0 - 4
Wigan Athletic
16:00
koniec
Doncaster Rovers
0 - 1
Oxford United
16:00
koniec
AFC Wimbledon
2 - 2
Oldham Athletic
Anglia - League 2
SMS
16:00
koniec
Wycombe Wanderers
0 - 4
Accrington Stanley
16:00
koniec
Swindon Town
0 - 1
Grimsby Town
16:00
koniec
Mansfield Town
1 - 1
Port Vale
16:00
koniec
Notts County
4 - 1
Yeovil Town
16:00
koniec
Lincoln City
2 - 1
Colchester United
16:00
koniec
Forest Green Rovers
4 - 1
Chesterfield
16:00
koniec
Exeter City
2 - 2
Crawley Town
16:00
koniec
Crewe Alexandra
1 - 0
Morecambe
16:00
koniec
Carlisle United
1 - 1
Luton Town
16:00
koniec
Cambridge United
4 - 3
Cheltenham Town
16:00
koniec
Barnet
2 - 0
Newport County
Anglia - FA Cup
SMS
18:15
koniec
Manchester United
2 - 1
Tottenham Hotspur
Argentyna - Primera Division
SMS
00:00
koniec
Argentinos Juniors
1 - 0
Olimpo
02:15
koniec
Estudiantes
0 - 1
Belgrano
18:15
koniec
Temperley
2 - 4
Velez Sarsfield
18:15
koniec
San Martin San Juan
1 - 1
Lanus
Argentyna - Primera B Nacional
SMS
20:05
koniec
San Martin de Tucuman
3 - 0
Guillermo Brown
20:30
koniec
Nueva Chicago
0 - 2
Brown de Adrogue
Argentyna - Primera B Metropolitana
SMS
18:05
koniec
CA Defensores de Belgrano
2 - 2
Barracas Central
Austria - Bundesliga
SMS
16:00
koniec
Wolfsberger AC
2 - 1
Sturm Graz
18:30
koniec
LASK
1 - 0
Austria Wien
18:30
koniec
Mattersburg
1 - 1
SKN St. Poelten
Azerbaijan - Premier League
SMS
14:00
koniec
Keshla
2 - 1
Zira
Belarus - Premier
SMS
13:00
koniec
FC Luch Minsk
0 - 3
FK Slutsk
15:00
koniec
Dinamo Minsk
2 - 1
Gomel
17:00
koniec
Torpedo Zhodino
2 - 1
FC Minsk
Belgia - First Division A:: EL play-off: group B
SMS
20:00
koniec
St.Truiden
2 - 3
Eupen
Belgia - First Division A:: EL play-off: group A
SMS
18:00
koniec
Oud-Heverlee
3 - 1
Royal Excel Mouscron
Belgia - First Division A:: Championship
SMS
20:30
koniec
Genk
2 - 1
Anderlecht
Bolivia - Primera Division:: apertura
SMS
21:00
koniec
Guabira
4 - 1
Bolivar
23:15
koniec
The Strongest
3 - 0
Sport Boys Warnes
Bośnia i Harcegowina - Premijer Liga:: relegation
SMS
17:00
koniec
Vitez
1 - 2
FK Mladost Doboj Kakanj
17:00
koniec
Celik Zenica
1 - 1
Borac Banja Luka
Bośnia i Harcegowina - Premijer Liga:: championship
SMS
16:30
koniec
Radnik Bijeljina
1 - 2
Zrinjski Mostar
17:00
koniec
FK Krupa
2 - 0
Zeljeznicar
Bośnia i Harcegowina - 1st League RS:: relegation
SMS
16:30
Sutjeska
  -  
Zeljeznicar Banja Luka
16:30
Sloga Doboj
  -  
Sloboda Mrkonjic Grad
16:30
FK Napredak Donji Sepak
  -  
Kozara
Bośnia i Harcegowina - 1st League RS:: promotion
SMS
16:30
Rudar Prijedor
  -  
Tekstilac Derventa
16:30
FK Zvijezda 09
  -  
Slavija Sarajevo
16:30
Drina Zvornik
  -  
FK Podrinje
Brazylia - Serie B
SMS
00:15
koniec
Juventude
1 - 1
Oeste FC
01:30
koniec
Sao Bento
2 - 1
CS Alagoano
02:30
koniec
Paysandu
1 - 0
Londrina EC
Brazylia - Serie A
SMS
21:00
koniec
Bahia
1 - 0
Santos FC
Bulgaria - First Professional League:: championship
SMS
14:00
koniec
Levski Sofia
2 - 0
Vereya
16:30
koniec
Botev Plovdiv
2 - 4
Ludogorets Razgrad
Chile - Primera División
SMS
01:00
koniec
Union Espanola
2 - 1
Huachipato
17:00
koniec
Deportes Iquique
2 - 1
Palestino
Chiny - Super League
SMS
09:30
koniec
Hebei CFFC
0 - 0
Beijing Renhe
13:35
koniec
Guizhou Hengfeng
2 - 5
Changchun Yatai
13:35
koniec
Guangzhou R&F F.C.
2 - 4
Shandong Luneng
Chorwacja - 1 Liga
SMS
19:00
koniec
Rijeka
1 - 0
Osijek
Colombia - Primera A:: apertura
SMS
22:15
koniec
Patriotas
0 - 0
La Equidad
Cypr - 1st League:: Relegation
SMS
17:00
koniec
Nea Salamis
4 - 1
Doxa Katokopia
18:00
koniec
Ermis Aradippou
0 - 1
Pafos FC
Cypr - 1st League:: Championship
SMS
17:00
koniec
Omonia Nicosia
1 - 2
AEL Limassol
Czarnogóra - Telekom 1st CFL
SMS
16:30
koniec
Zeta
0 - 2
Kom
16:30
koniec
Petrovac
2 - 0
Rudar Pljevlja
16:30
koniec
Grbalj Radanovici
1 - 1
Decic Tuzi
16:30
koniec
FK Iskra
0 - 1
Sutjeska
17:00
koniec
Mladost Podgorica
1 - 1
Buducnost Podgorica
Czechy - 2-ga Liga
SMS
10:15
koniec
Olympia Prague
1 - 4
Frydek-Mistek
17:00
koniec
Pribram
2 - 0
Hradec Kralove
17:00
koniec
FK MAS Taborsko
0 - 1
Znojmo
Czechy - 1 Liga
SMS
15:00
koniec
Sigma Olomouc
1 - 0
Banik Ostrava
17:00
koniec
Slovacko
2 - 0
Dukla Praha
17:00
koniec
Bohemians 1905
1 - 1
Vysocina Jihlava
18:00
koniec
Mlada Boleslav
0 - 1
Zlin
Dania - Superliga:: championship
SMS
16:00
koniec
FC Koebenhavn
4 - 1
AC Horsens
Dania - 2nd Division:: relegation
SMS
13:00
koniec
B 93
1 - 3
HIK
14:00
86'
Naesby
3 - 3
Odder IGF
14:00
86'
IF Lyseng
0 - 0
Greve
14:00
89'
Aarhus Fremad
2 - 1
Broenshoej
15:00
68'
Hilleroed
5 - 0
Dalum
Dania - 2nd Division:: promotion
SMS
13:00
koniec
Kolding IF
1 - 1
Kjellerup
14:00
90+1'
Middelfart G og BK
1 - 2
Naestved
15:00
65'
Skovshoved
0 - 2
Jammerbugt FC
15:00
69'
Frem
2 - 0
FC Sydvest 05
Ecuador - Serie A:: apertura
SMS
02:15
koniec
Aucas
1 - 1
Tecnico Universitario
Egypt - Premier League
SMS
18:00
koniec
Wadi Degla FC
2 - 1
El Entag El Harby
18:00
koniec
Tanta
1 - 2
Al Masry
18:00
koniec
Smouha SC
1 - 0
El Dakhleya
Estonia - Premium liiga
SMS
12:00
koniec
Tulevik Viljandi
0 - 6
Flora Tallinn
12:00
koniec
FC Kuressaare
0 - 3
Nomme JK Kalju
15:00
koniec
Trans Narva
2 - 2
Talinna Kalev
Finland - Veikkausliiga
SMS
15:00
koniec
SJK
2 - 0
Honka
15:00
koniec
HJK
1 - 2
KuPS
15:00
koniec
FC Lahti
2 - 0
Ilves
15:00
koniec
FC Inter
1 - 2
TPS
Francja - National
SMS
15:00
66'
AS Beziers
4 - 0
Laval
Francja - Ligue 2
SMS
15:00
koniec
Nancy
2 - 1
Auxerre
Greece - Football League
SMS
16:00
72'
Kissamikos FC
0 - 1
OFI Crete
Gruzja - Erovnuli Liga
SMS
14:30
koniec
Sioni Bolnisi
1 - 2
Dinamo Tbilisi
18:00
62'
Dila Gori
2 - 0
FC Rustavi
Guatemala - Liga Nacional:: clausura
SMS
05:00
koniec
Deportivo Petapa
2 - 0
Club Xelaju
Hiszpania - Segunda B:: group IV
SMS
17:00
koniec
Betis Deportivo Balompie
1 - 2
Cartagena
17:30
71'
Lorca Deportiva
1 - 0
Futbol Club Jumilla
18:00
przerwa
UCAM Murcia
0 - 1
Merida
18:00
przerwa
Ecija
1 - 1
Granada B
18:00
przerwa
CD El Ejido 2012
1 - 1
Marbella FC
Hiszpania - Segunda B:: group III
SMS
11:30
koniec
Alcoyano
3 - 0
Pena Dep. Santa Eulalia
Hiszpania - Segunda B:: group II
SMS
16:00
77'
Real Sociedad B
0 - 1
Mirandes
17:00
79'
SD Amorebieta
2 - 1
Barakaldo
18:00
61'
SD Leioa
0 - 1
Arenas Getxo
Hiszpania - Segunda B:: group I
SMS
18:00
61'
RC Deportivo Fabril
0 - 3
Celta Vigo B
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
16:00
koniec
Real Zaragoza
2 - 1
Almeria
16:00
koniec
Gimnastic
0 - 0
Numancia
18:00
koniec
Tenerife
2 - 4
Huesca
18:00
koniec
Albacete
0 - 1
Reus
Hiszpania - Copa del Rey
SMS
21:30
koniec
Sevilla
0 - 5
Barcelona
21:30
Barcelona
  -  
Sevilla
Iceland - Puchar
SMS
00:00
koniec
Selfoss *
2 - 2
Grotta
15:00
Skallagrimur
  -  
Reynir
16:00
Magni
  -  
KF
16:00
Fram Reykjavik
  -  
GG
16:00
Einherji
  -  
Leiknir Faskrudsfjordur
Indonesia - GO-JEK Liga 1
SMS
08:30
koniec
Persipura Jayapura
2 - 1
Mitra Kukar
10:30
koniec
Madura United
3 - 2
Arema
13:30
koniec
Persib Bandung
3 - 1
Pusamania Borneo
13:30
koniec
PSM Makassar
4 - 3
PS TIRA
Irlandia - FAI Cup
SMS
15:00
koniec
Avondale United
0 - 2
Pike Rovers
16:00
Leeds
  -  
St Michael's
17:00
113'
Maynooth University Town
2 - 2
Everton
Irlandia - Airtricity League
SMS
20:45
koniec
Sligo Rovers
0 - 0
St. Patrick's Athletic
Irlandia - 1st Division
SMS
20:30
Longford Town
  -  
UCD
20:45
Cobh Ramblers
  -  
Drogheda United
Israel - Ligat HaAl:: relegation
SMS
16:45
koniec
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2 - 0
Bnei Sakhnin
17:00
koniec
Maccabi Petach Tikva
0 - 1
Maccabi Haifa
Israel - Ligat HaAl:: championship
SMS
19:30
koniec
Maccabi Tel Aviv
2 - 0
Bnei Yehuda Tel Aviv
Japonia - J. League 2
SMS
08:00
koniec
Tokyo Verdy
3 - 0
Mito Hollyhock
08:00
koniec
Kyoto Sanga FC
1 - 2
Roasso Kumamoto
11:00
koniec
Ehime FC
0 - 0
Ventforet Kofu
12:00
koniec
Fagiano Okayama FC
0 - 0
FC Gifu
Japonia - J. League
SMS
06:00
koniec
Shimizu S-Pulse
0 - 1
FC Tokyo
07:00
koniec
Vegalta Sendai
0 - 3
Jubilo Iwata
07:00
koniec
Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
Sagan Tosu
09:00
koniec
Yokohama F.Marinos
4 - 4
Shonan Bellmare
09:00
koniec
Vissel Kobe
3 - 0
Nagoya Grampus Eight
09:00
koniec
Urawa Red Diamonds
0 - 0
Consadole Sapporo
09:00
koniec
Kawasaki Frontale
4 - 1
Kashima Antlers
12:00
koniec
Gamba Osaka
1 - 0
Cerezo Osaka
Kenya - Premier League
SMS
12:00
Chemelil Sugar
  -  
Sofapaka
13:00
Kariobangi Sharks
  -  
Kakamega Homeboyz
14:00
Zoo FC
  -  
Tusker FC
14:00
Bandari
  -  
AFC Leopards
15:15
Wazito FC
  -  
Mathare United
Latvia - Virsliga
SMS
18:00
koniec
FK Jelgava
0 - 1
Riga FC
Meksyk - Liga MX:: clausura
SMS
02:00
koniec
Puebla
3 - 1
CF America
04:00
koniec
Atlas
1 - 0
CD Guadalajara
Morocco - Botola Pro
SMS
17:00
koniec
Chabab Atlas Khenifra
2 - 0
Olympic Club de Safi
Niemcy - Regionalliga West
SMS
14:00
87'
Westfalia Rhynern
0 - 3
SC Verl
14:00
84'
Wattenscheid
7 - 1
SV Roedinghausen
14:00
88'
SC Wiedenbrueck
0 - 1
Borussia Moenchengladbach II
14:00
koniec
FC Wegberg-Beeck
1 - 4
Viktoria Koeln 1904
14:00
88'
FC Koeln II
2 - 0
TuS Erndtebrueck
15:30
koniec
RW Essen
1 - 0
Alemannia Aachen
16:00
75'
Wuppertal
1 - 2
Borussia Dortmund II
Niemcy - Regionalliga Südwest
SMS
14:00
87'
Waldhof Mannheim
2 - 0
TSV Schott Mainz
14:00
90+6'
Stuttgarter Kickers
0 - 1
Freiburg II
14:00
87'
Mainz 05 II
2 - 0
SV Roechling
14:00
87'
Koblenz
0 - 1
TSV Steinbach
14:00
87'
FSV Frankfurt
1 - 1
Elversberg
14:00
82'
Eintracht Stadtallendorf
3 - 1
Hoffenheim II
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
13:30
koniec
VfB Auerbach
3 - 2
FSV Union Fuerstenwalde
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
13:30
koniec
SC Weiche Flensburg
2 - 0
SSV Jeddeloh
14:00
88'
FC Hansa Lueneburg
2 - 0
St.Pauli II
14:00
83'
Eintracht Braunschweig II
1 - 0
SV Drochtersen/Assel
16:00
75'
BSV Rehden
1 - 1
Eutin 08
Niemcy - Regionalliga Bayern
SMS
14:00
89'
SV Seligenporten
0 - 0
VfB Eichstaett
14:00
83'
SV Schalding-Heining
2 - 4
Bayern Munich II
14:00
87'
Nuernberg II
0 - 2
Greuther Fuerth II
14:00
88'
Ingolstadt II
2 - 3
FC Schweinfurt
14:00
86'
FV Illertissen
0 - 0
FC Pipinsried
14:00
86'
Burghausen
2 - 0
FC Memmingen
14:05
85'
1860 Muenchen
1 - 1
Augsburg II
Niemcy - 3rd Liga
SMS
14:00
85'
Wuerzburger Kickers
0 - 0
Chemnitzer FC
14:00
89'
Werder Bremen II
2 - 4
Carl Zeiss Jena
14:00
87'
RW Erfurt
0 - 6
Sonnenhof Grossaspach
14:00
85'
Paderborn
3 - 0
Unterhaching
14:00
82'
Magdeburg
2 - 0
Fortuna Koeln
14:00
83'
Hansa Rostock
2 - 0
Wehen
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
13:00
koniec
Union Berlin
1 - 1
FC Heidenheim
13:00
koniec
Sandhausen
1 - 1
Darmstadt
13:00
koniec
Jahn Regensburg
3 - 1
St. Pauli
Northern Ireland - Premiership:: Relegation
SMS
16:00
koniec
Glentoran
1 - 2
Carrick Rangers
16:00
koniec
Dungannon Swifts
4 - 2
Warrenpoint Town
16:00
koniec
Ards
1 - 1
Ballinamallard United
Northern Ireland - Premiership:: Championship
SMS
16:00
koniec
Linfield
2 - 2
Coleraine
16:00
koniec
Glenavon
0 - 0
Ballymena United
16:00
koniec
Crusaders
1 - 1
Cliftonville
Norwegia - Eliteserien
SMS
18:00
koniec
Brann
3 - 0
Stabaek
Paraguay - Division Profesional:: apertura
SMS
01:45
koniec
General Diaz
1 - 2
Olimpia
23:50
koniec
Cerro Porteno
3 - 1
3 de Febrero
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group B
SMS
00:45
koniec
Real Garcilaso
0 - 3
Sport Huancayo
03:00
koniec
Deportivo Municipal
4 - 0
Binacional
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group A
SMS
22:30
koniec
Sporting Cristal
4 - 1
Universidad San Martin
Portugalia - Segunda Liga
SMS
17:00
koniec
Uniao da Madeira
1 - 0
Sporting Covilha
17:00
koniec
Academica
1 - 0
Real SC
Portugalia - Primeira Liga
SMS
17:00
koniec
Pacos de Ferreira
1 - 1
Belenenses
Republic of Korea - K-League 2
SMS
07:00
koniec
Busan I'Park
3 - 0
FC Anyang
08:00
koniec
Gwangju FC
5 - 0
Suwon City
08:00
koniec
Daejeon Citizen
1 - 2
Seongnam FC
Republic of Korea - K-League 1
SMS
07:00
koniec
Jeonnam Dragons
1 - 4
Gangwon FC
07:00
koniec
FC Seoul
3 - 0
Daegu FC
09:00
koniec
Pohang Steelers
0 - 2
Sangju Sangmu
Rosja - Premier League
SMS
15:30
koniec
Rubin Kazan
1 - 1
FC Rostov
18:00
koniec
Anzhi Makhachkala
0 - 1
Ural
Rosja - 2nd Division:: west
SMS
13:00
koniec
Pskov 747
4 - 0
Znamya
13:00
koniec
Kolomna
1 - 2
Torpedo Vladimir
14:00
90+5'
Dinamo St Petersburg II
1 - 0
Spartak Kostroma
16:00
78'
Tekstilshchik
0 - 1
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Rosja - 2nd Division:: Ural/Povolzhye
SMS
00:00
koniec
Dinamo Kirov
3 - 0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
12:00
koniec
Ural II
1 - 1
NoSta
14:00
89'
FC Chelyabinsk
2 - 1
Volga Ulyanovsk
15:00
64'
Syzran-2003
3 - 0
Krylya Sovetov Samara II
16:00
75'
Mordovya
0 - 0
Zenit Izhevsk
Rosja - 2nd Division:: south
SMS
13:30
koniec
Spartak Nalchik
0 - 0
Mashuk-KMV
14:00
90+3'
Dinamo Stavropol
1 - 0
Kuban Krasnodar II
15:00
62'
SKA Rostov
0 - 1
Druzhba
15:00
66'
FC Krasnodar II
1 - 1
Chernomorets Novorossiysk
15:00
67'
Biolog Novokubansk
1 - 1
Armavir FC
15:00
64'
Angusht Nazran
1 - 2
Anzhi Makhachkala II
16:00
74'
Spartak Vladikavkaz
0 - 1
Afips Afipsky
16:00
koniec
Chayka
2 - 0
Akademia Rostov
Rosja - 2nd Division:: center
SMS
00:00
koniec
Zenit Penza
0 - 3
Torpedo Moscow
12:00
koniec
FC Rotor Volgograd II
2 - 2
Saturn Ramenskoye
13:00
koniec
Kaluga
1 - 0
Zorky Krasnogorsk
14:00
90+2'
Sokol Saratov
2 - 2
Metalurg Lypetsk
15:00
64'
Khimik Novomoskovsk
1 - 0
Dinamo Briansk
17:30
69'
FC Ryazan
0 - 1
Ararat Moscow
Rosja - 1st Division
SMS
12:00
koniec
Sibir Novosibirsk
0 - 2
Tyumen
13:00
koniec
FC Yenisey Krasnoyarsk
3 - 2
Tom Tomsk
13:00
koniec
FC Orenburg
4 - 3
Dinamo St Petersburg
14:00
90+2'
Spartak Moscow II
2 - 3
FC Volgar
15:00
65'
Fakel
3 - 0
Olimpiec Nizhny
16:00
74'
Zenit St. Petersburg II
0 - 2
Krylya Sovetov Samara
16:00
80'
FC Rotor Volgograd
3 - 1
Luch Energiya Vladivostok
Rumunia - Liga I:: relegation
SMS
17:00
koniec
Concordia Chiajna
0 - 1
FC Voluntari
Rumunia - Liga I:: championship
SMS
19:45
koniec
FC Viitorul Constanta
2 - 2
FC FCSB
Serbia - Super Liga:: relegation
SMS
17:00
koniec
Rad Beograd
2 - 1
FK Radnik Surdulica
17:00
koniec
Javor
1 - 0
FK Zemun
Serbia - Super Liga:: championship
SMS
19:00
koniec
Radnicki Nis
1 - 3
FK Crvena Zvezda
Singapore - Sg. Premier League
SMS
11:30
koniec
Warriors FC
0 - 0
Tampines Rovers FC
Slovenia - 1st SNL
SMS
16:50
koniec
Aluminij
0 - 2
Maribor
Słowacja - Fortuna League
SMS
14:45
koniec
Ruzomberok
0 - 0
Spartak Trnava
17:00
koniec
Zlate Moravce
2 - 2
Zemplin Michalovce
17:00
koniec
FK Senica
1 - 0
Zeleziarne Podbrezova
Szkocja - Premiership
SMS
13:30
koniec
Hibernian
2 - 1
Celtic
16:00
koniec
Ross County
0 - 0
Motherwell
16:00
koniec
Partick Thistle
2 - 1
Hamilton Academical
16:00
koniec
Kilmarnock
0 - 2
Aberdeen
16:00
koniec
Dundee FC
2 - 1
St.Johnstone
Szkocja - Liga 1
SMS
16:00
koniec
Stranraer
0 - 3
Raith Rovers
16:00
koniec
Forfar Athletic
1 - 1
Queen's Park
16:00
koniec
Arbroath
2 - 0
Airdrieonians
16:00
koniec
Albion Rovers
1 - 0
East Fife
Szkocja - League 2
SMS
16:00
koniec
Stenhousemuir
0 - 2
Montrose
16:00
koniec
Elgin City
0 - 1
Peterhead
16:00
koniec
Edinburgh City
1 - 3
Clyde
16:00
koniec
Berwick Rangers
1 - 0
Cowdenbeath
16:00
koniec
Annan Athletic
3 - 1
Stirling Albion
Szkocja - Championship
SMS
16:00
koniec
St. Mirren
2 - 1
Greenock Morton
16:00
koniec
Queen of South
3 - 0
Dundee United
16:00
koniec
Livingston
3 - 0
Brechin City
16:00
koniec
Inverness CT
2 - 2
Dunfermline Athletic
16:00
koniec
Dumbarton
2 - 5
Falkirk
Szwajcaria - Super League
SMS
19:00
koniec
St. Gallen
0 - 1
Thun
19:00
koniec
Grasshopper
4 - 3
Lugano
Szwecja - Superettan
SMS
14:00
89'
Oergryte FF
2 - 0
Halmstads BK
16:00
77'
Degerfors
1 - 1
Landskrona BoIS
Szwecja - Allsvenskan
SMS
16:00
koniec
Oestersunds FK
0 - 2
Oerebro
Tajlandia - Premier League
SMS
12:45
koniec
Siam Navy FC
1 - 1
Air Force Central FC
13:00
koniec
Ubon UMT FC
1 - 1
Chainat FC
14:00
koniec
Chonburi
1 - 1
Muang Thong United
15:00
koniec
Port FC
1 - 0
Prachuap FC
Turcja - Super Lig
SMS
12:30
koniec
Karabukspor
1 - 4
Bursaspor
12:30
koniec
Genclerbirligi
0 - 3
Osmanlispor FK
15:00
koniec
Trabzonspor
0 - 2
Sivasspor
18:00
koniec
Alanyaspor
2 - 3
Galatasaray
Turcja - 1st Lig
SMS
12:00
koniec
Elazigspor
2 - 3
Adanaspor
14:00
koniec
Gaziantepspor
1 - 4
Eskisehirspor
14:00
87'
Boluspor
3 - 1
Istanbulspor
Ukraina - Premier League:: relegation
SMS
13:00
koniec
Stal Kamianske
1 - 1
Zirka
13:00
koniec
Chornomorets Odesa
1 - 3
FC Olexandria
Ukraina - Premier League:: championship
SMS
16:00
koniec
Shakhtar Donetsk
4 - 2
Vorskla
United Arab Emirates - UAE League
SMS
16:00
koniec
Al-Wahda
2 - 3
Ajman
16:00
koniec
Al-Nasr SC
0 - 4
Al-Ain
18:30
45+2'
Al-Jazira
2 - 0
Sharjah Cultural Club
Urugwaj - Primera División:: apertura
SMS
20:00
koniec
Danubio
3 - 1
Rampla Juniors
21:00
koniec
Montevideo Wanderers
0 - 3
River Plate
21:00
koniec
Liverpool FC
2 - 1
Racing
22:15
koniec
Cerro
1 - 1
Club Atletico Torque
USA - United Soccer League
SMS
20:00
koniec
Ottawa Fury
1 - 1
North Carolina FC
USA - National Women's Soccer League
SMS
04:30
koniec
Portland Thorns
1 - 1
Washington Spirit
USA - Major League Soccer
SMS
03:00
koniec
Sporting Kansas City
6 - 0
Vancouver Whitecaps
Venezuela - Primera División:: apertura
SMS
01:00
koniec
Trujillanos FC
2 - 0
Zulia
21:30
koniec
Deportivo Anzoategui
1 - 1
Estudiantes de Caracas
21:30
koniec
Caracas
2 - 1
Deportivo La Guaira
21:30
koniec
Aragua FC
1 - 0
Deportivo Lara
Vietnam - V-League
SMS
12:00
koniec
Hoang Anh Gia Lai
2 - 0
Da Nang
13:00
koniec
Than Quang Ninh
1 - 0
Nam Dinh
Walia - Premier League
SMS
15:30
koniec
Newtown
3 - 0
Prestatyn Town FC
15:30
koniec
Llandudno FC
2 - 3
Barry Town
15:30
koniec
Cardiff Met University
4 - 3
Bala Town
Węgry - OTP BANK Liga
SMS
17:00
koniec
Vasas Budapest
0 - 0
Mezokovesd SE
17:00
koniec
Haladas
0 - 0
Balmazujvaros
17:00
koniec
Ferencvaros
2 - 2
Paksi SE
17:00
koniec
Diosgyori VTK
0 - 1
Puskas FC Academy
17:00
koniec
Budapest Honved
0 - 0
Ujpest
Włochy - Serie C:: group A
SMS
14:30
90+5'
US Gavorrano
0 - 1
Alessandria
14:30
90+2'
Robur Siena
1 - 0
Cuneo
14:30
koniec
Lucchese
3 - 0
Olbia
14:30
koniec
Arzachena
2 - 3
Livorno
Włochy - Serie B
SMS
15:00
koniec
Salernitana
1 - 3
Cittadella
15:00
koniec
Parma Calcio 1913
2 - 1
Carpi
15:00
koniec
Palermo
3 - 0
Avellino
15:00
koniec
Novara
1 - 3
Venezia
15:00
koniec
Foggia
1 - 1
Bari
15:00
koniec
Entella
3 - 2
Pro Vercelli
15:00
koniec
Cremonese
1 - 2
Ascoli Picchio FC 1898
15:00
koniec
Brescia
0 - 0
Cesena


Czas generowania strony 0.74s, czas generowania SQL: 0.21s