Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Mecze z dnia: 2018-02-17
<< Pokaż poprzednie    Pokaż następne >>
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
13:00
koniec
Las Palmas
1 - 2
Sevilla
16:15
koniec
Eibar
0 - 2
Barcelona
18:30
koniec
Alaves
1 - 0
Deportivo La Coruna
Polska - Ekstraklasa
SMS
15:30
koniec
Wisla Plock
2 - 0
Zaglebie Lubin
18:00
koniec
Jagiellonia Bialystok
1 - 0
Cracovia
Anglia - Championship
SMS
16:00
koniec
Sunderland
0 - 2
Brentford
16:00
koniec
Queens Park Rangers
2 - 0
Bolton Wanderers
16:00
koniec
Preston North End
1 - 1
Wolverhampton Wanderers
16:00
koniec
Fulham
2 - 0
Aston Villa
16:00
koniec
Cardiff City
1 - 0
Middlesbrough
16:00
koniec
Burton Albion
0 - 0
Nottingham Forest
16:00
koniec
Birmingham City
0 - 1
Millwall
Niemcy - Bundesliga
SMS
15:30
koniec
Wolfsburg
1 - 2
Bayern Monachium
15:30
koniec
Hamburger SV
1 - 2
Bayer Leverkusen
15:30
koniec
Freiburg
1 - 0
Werder Bremen
15:30
koniec
FC Cologne
1 - 1
Hannover 96
18:30
koniec
Schalke 04
2 - 1
Hoffenheim
Włochy - Serie A
SMS
15:00
koniec
Udinese
0 - 2
Roma
18:00
koniec
ChievoVerona
2 - 1
Cagliari
Francja - Ligue 1
SMS
17:00
koniec
Paris Saint Germain
5 - 2
Strasbourg
-
SMS
19:00
koniec
Academica
1 - 2
Vitoria de Guimaraes B
19:15
koniec
Kaizer Chiefs
1 - 0
Cape Town City FC
19:15
koniec
Benfica
4 - 0
Boavista
19:30
koniec
Hapoel Beer Sheva
3 - 0
Maccabi Petach Tikva
19:45
koniec
CFR Cluj
2 - 0
Astra Giurgiu
19:45
koniec
PSV Eindhoven
2 - 2
SC Heerenveen
19:45
koniec
NAC Breda
1 - 3
AZ Alkmaar
20:00
koniec
Zulte-Waregem
3 - 2
Eupen
20:00
koniec
Lokeren
0 - 1
Kortrijk
20:00
koniec
Troyes
1 - 0
Metz
20:00
koniec
Montpellier
1 - 1
Guingamp
20:00
koniec
Caen
2 - 2
Rennes
20:00
koniec
Amiens
0 - 0
Toulouse
20:00
koniec
Angers
0 - 1
Saint-Etienne
20:00
koniec
Lorca FC
0 - 0
Sporting Gijon
20:30
koniec
Wisła Kraków
3 - 2
Arka Gdynia
20:30
koniec
Oud-Heverlee
1 - 1
KFCO Beerschot-Wilrijk
20:30
koniec
Club Brugge
2 - 2
Genk
20:30
koniec
Gimnastic
0 - 2
Zaragoza
20:45
koniec
ADO Den Haag
2 - 1
Willem II
20:45
koniec
Malaga
1 - 2
Valencia
20:45
koniec
Genoa
2 - 0
Inter
21:30
koniec
Estoril
0 - 2
Belenenses
22:00
koniec
CSD Macara
1 - 3
Independiente del Valle
22:00
koniec
Palestino
2 - 1
Colo Colo
Algeria - Ligue 1
SMS
16:00
90+3'
USM Bel Abbes
2 - 5
MC Oran
16:00
65'
Paradou AC
3 - 0
JS Saoura
Anglia - National League South
SMS
16:00
Weston Super Mare
  -  
East Thurrock United
16:00
Welling United
  -  
St.Albans
16:00
Wealdstone
  -  
Dartford
16:00
Truro City
  -  
Oxford City
16:00
Poole Town FC
  -  
Eastbourne Borough
16:00
Havant and Waterlooville
  -  
Hungerford Town
16:00
Gloucester City
  -  
Concord Rangers
16:00
Chippenham Town
  -  
Hampton & Richmond
16:00
Chelmsford
  -  
Hemel Hempstead
16:00
Bognor Regis Town
  -  
Braintree Town
16:00
Bath City
  -  
Whitehawk
Anglia - National League North
SMS
16:00
Tamworth
  -  
Telford
16:00
Spennymoor Town FC
  -  
Nuneaton Town
16:00
North Ferriby United
  -  
Southport
16:00
Kidderminster Harriers
  -  
Harrogate
16:00
FC United of Manchester
  -  
Stockport
16:00
Curzon
  -  
York City
16:00
Chorley
  -  
Gainsborough
16:00
Brackley Town
  -  
Darlington
16:00
Boston United
  -  
Leamington
16:00
Blyth Spartans
  -  
Bradford PA
16:00
Alfreton Town
  -  
Salford City
Anglia - National League
SMS
16:00
90+5'
Tranmere Rovers
1 - 0
Bromley
16:00
89'
Torquay United
0 - 3
Dagenham & Redbridge
16:00
90+2'
Sutton United
1 - 1
Wrexham
16:00
90+3'
Solihull Moors
3 - 2
Dover
16:00
90+1'
Maidstone
0 - 1
Barrow
16:00
koniec
Hartlepool United
3 - 2
Woking
16:00
90+1'
Guiseley
1 - 3
Maidenhead United
16:00
koniec
FC Halifax Town
1 - 2
Ebbsfleet United
16:00
90+1'
Chester FC
3 - 1
Eastleigh
16:00
90+2'
Boreham Wood
2 - 1
Gateshead FC
16:00
koniec
Aldershot Town
1 - 2
Macclesfield Town
16:00
90+3'
AFC Fylde
0 - 1
Leyton Orient
Anglia - Liga 1
SMS
16:00
koniec
Southend United
3 - 1
Portsmouth
16:00
koniec
Shrewsbury Town
0 - 1
Rotherham United
16:00
koniec
Scunthorpe United
2 - 2
Northampton Town
16:00
koniec
Oxford United
0 - 1
Plymouth Argyle
16:00
koniec
Milton Keynes Dons
1 - 2
Charlton Athletic
16:00
koniec
Gillingham
0 - 0
Walsall
16:00
koniec
Doncaster Rovers
3 - 0
Fleetwood Town
16:00
koniec
AFC Wimbledon
1 - 0
Bristol Rovers
Anglia - League 2
SMS
16:00
90'
Swindon Town
3 - 2
Port Vale
16:00
90+3'
Stevenage
4 - 1
Yeovil Town
16:00
koniec
Newport County
0 - 0
Notts County
16:00
90+2'
Morecambe
0 - 1
Forest Green Rovers
16:00
90+2'
Exeter City
0 - 1
Mansfield Town
16:00
90+2'
Crewe Alexandra
1 - 0
Colchester United
16:00
koniec
Crawley Town
3 - 1
Lincoln City
16:00
90+1'
Cheltenham Town
0 - 2
Wycombe Wanderers
16:00
koniec
Carlisle United
2 - 0
Chesterfield
16:00
koniec
Cambridge United
3 - 1
Grimsby Town
16:00
koniec
Barnet
1 - 1
Accrington Stanley
Anglia - FA Cup
SMS
13:30
koniec
Sheffield Wednesday
0 - 0
Swansea City
16:00
koniec
West Bromwich Albion
1 - 2
Southampton
16:00
koniec
Brighton & Hove Albion
3 - 1
Coventry City
18:30
koniec
Huddersfield Town
0 - 2
Manchester United
Argentyna - Primera Division
SMS
01:15
koniec
Belgrano
2 - 2
Velez Sarsfield
21:00
koniec
San Lorenzo
1 - 0
Newells Old Boys
21:00
koniec
Argentinos Juniors
2 - 2
Atletico Tucuman
23:15
koniec
Temperley
0 - 0
Independiente
Argentyna - Primera B Nacional
SMS
01:00
koniec
Juventud Unida Gualeguaychu
0 - 0
Gimnasia Jujuy
01:00
koniec
Instituto
1 - 0
Los Andes
01:30
koniec
Independiente Rivadavia
0 - 1
Deportivo Moron
21:00
koniec
Flandria
3 - 5
Sarmiento
21:00
koniec
Almagro
0 - 1
Deportivo Riestra
23:05
koniec
Agropecuario
2 - 1
Villa Dalmine
Argentyna - Primera B Metropolitana
SMS
21:00
koniec
Villa San Carlos
1 - 2
CA Talleres Remedios de Escalada
21:00
koniec
Comunicaciones
1 - 3
Barracas Central
21:00
koniec
CD UAI Urquiza
2 - 0
CA Defensores de Belgrano
21:00
koniec
CA Fenix
1 - 2
Sacachispas FC
23:05
koniec
Acassuso
3 - 0
Club Atletico Platense
Argentyna - Federal A:: promotion: zone A
SMS
23:30
koniec
Gimnasia Mendoza
1 - 1
Desamparados
Australia - Hyundai A-League
SMS
07:35
koniec
Wellington Phoenix
2 - 1
Perth Glory
09:50
koniec
Adelaide United
2 - 2
Central Coast Mariners
Australia - FFA Cup
SMS
07:00
koniec
Logan City Kings
2 - 3
Kangaroo Point Rovers
09:00
koniec
Western Spirit
5 - 0
Logan Village
09:00
koniec
St George Will
12 - 1
Springfield United
09:00
koniec
Samford Rangers
3 - 2
Taringa Rovers
09:00
koniec
Narangba United
1 - 2
Tarragindi Tigers
09:00
Ipswich City
  -  
Park Ridge
09:30
koniec
Acacia Ridge FC
3 - 4
North Star
10:00
koniec
The Lakes
6 - 2
Bardon Latrobe
10:00
koniec
Jimboomba United
4 - 2
North Brisbane
10:00
koniec
Bethania Rams
4 - 0
Logan Metro
10:00
AC Carina
  -  
Redcliffe PCYC
Austria - Bundesliga
SMS
16:00
koniec
Rapid Wien
1 - 1
Sturm Graz
18:30
koniec
Wolfsberger AC
1 - 3
Admira Moedling
18:30
koniec
Mattersburg
2 - 1
Austria Wien
18:30
koniec
LASK
2 - 0
Altach
Azerbaijan - Premier League
SMS
12:00
koniec
FK Qabala
2 - 1
Zira
15:30
koniec
Sumqayit
2 - 0
FK Neftchi
Belgia - First Division B:: 2nd stage
SMS
17:00
koniec
Union St.-Gilloise
1 - 1
Cercle Brugge
Belgia - First Division A
SMS
18:00
koniec
Royal Antwerp
0 - 0
Oostende
Bolivia - Primera Division:: apertura
SMS
01:00
koniec
Universitario
2 - 0
Guabira
20:00
koniec
Sport Boys Warnes
0 - 0
San Jose
22:15
koniec
Real Potosi
5 - 2
Destroyers
Bośnia i Harcegowina - Premijer Liga
SMS
14:30
koniec
Zrinjski Mostar
3 - 2
GOSK Gabela
14:30
koniec
Sloboda Tuzla
2 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
14:30
koniec
FK Krupa
2 - 4
Zeljeznicar
17:30
68'
Celik Zenica
1 - 0
Vitez
Brazylia - Paulista A1
SMS
19:30
koniec
Santo Andre
1 - 1
Bragantino
22:00
koniec
Sao Caetano
1 - 0
Ferroviaria
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
SMS
12:00
koniec
Etar
3 - 3
Septemvri Sofia
14:00
koniec
Vereya
0 - 5
PFC CSKA-Sofia
16:30
73'
Cherno More Varna
1 - 4
Beroe
Chile - Primera División
SMS
00:00
koniec
Universidad de Chile
3 - 0
San Luis
16:00
koniec
Everton CD
0 - 1
Universidad Catolica
Chorwacja - 1 Liga
SMS
15:00
koniec
Osijek
2 - 1
Rijeka
17:00
48'
NK Istra 1961
1 - 0
NK Lokomotiva
Colombia - Primera A:: apertura
SMS
22:00
koniec
CD Jaguares
2 - 0
Tolima
Cypr - 1 Liga
SMS
15:00
koniec
AEK Larnaca
6 - 1
Ethnikos Achnas
16:00
63'
Apollon Limassol
3 - 1
Alki Oroklinis
16:00
koniec
APOEL Nicosia
2 - 1
Omonia Nicosia
18:00
koniec
Nea Salamis
0 - 3
AEL Limassol
Czechy - 1 Liga
SMS
15:00
koniec
Zlin
1 - 2
Dukla Praha
15:00
koniec
Mlada Boleslav
0 - 1
Karvina
15:00
koniec
Jablonec
2 - 1
Teplice
15:00
koniec
Banik Ostrava
1 - 2
Slovacko
16:30
75'
Vysocina Jihlava
1 - 0
Slavia Prague
18:30
koniec
Bohemians 1905
1 - 0
FC Zbrojovka Brno
Dania - Superliga
SMS
16:00
koniec
Silkeborg
1 - 1
Lyngby
Ecuador - Serie A:: apertura
SMS
01:30
koniec
Barcelona SC
3 - 2
Universidad Catolica
18:00
koniec
El Nacional
1 - 2
Emelec
El Salvador - Primera Division:: clausura
SMS
22:30
koniec
Pasaquina
2 - 1
Municipal Limeno
Finland - Cup:: group E
SMS
18:00
koniec
Klubi 04
2 - 3
EIF
Finland - Cup:: group D
SMS
13:00
koniec
HJK
5 - 1
FC KTP
Finland - Cup:: group C
SMS
13:30
koniec
Ilves
2 - 2
FC Lahti
15:30
koniec
FC Viikingit
0 - 1
JJK
Finland - Cup:: group B
SMS
16:45
59'
VPS
6 - 0
TPV Tampere
Finland - Cup:: group A
SMS
12:00
koniec
RoPS
4 - 2
AC Kajaani
13:00
koniec
AC Oulu
2 - 6
KuPS
Francja - National
SMS
15:00
koniec
Red Star
0 - 1
Grenoble
Francja - Ligue 2
SMS
15:00
koniec
Lorient
1 - 3
Auxerre
FYR Macedonia - Prva Liga
SMS
14:00
koniec
Renova
0 - 0
FK Sileks
Greece - Super League
SMS
14:00
koniec
AOK Kerkyra
2 - 0
Apollon Smirnis
16:15
koniec
Asteras Tripolis
0 - 1
Atromitos
18:30
koniec
Lamia
0 - 2
PAOK Thessaloniki FC
Greece - Football League
SMS
14:00
koniec
Panachaiki
0 - 1
Aiginiakos FC
14:00
koniec
AE Sparti
0 - 3
OFI Crete
Guatemala - Liga Nacional:: clausura
SMS
03:00
koniec
Deportivo Petapa
2 - 1
Deportivo Malacateco
Hiszpania - Segunda B:: group III
SMS
17:00
46'
Villarreal B
2 - 0
Ebro
17:00
koniec
Valencia B
1 - 0
Llagostera
Hiszpania - Segunda B:: group II
SMS
16:00
90+2'
SD Gernika
0 - 0
Barakaldo
17:00
koniec
Arenas Getxo
1 - 1
SD Amorebieta
Hiszpania - Segunda B:: group I
SMS
17:00
47'
Rapido de Bouzas
1 - 0
Valladolid B
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
16:00
koniec
Osasuna
0 - 0
Reus
18:00
koniec
Real Oviedo
0 - 0
Albacete
18:00
koniec
Alcorcon
1 - 1
Tenerife
Holandia - Eredivisie
SMS
18:30
koniec
Vitesse
1 - 2
Excelsior
India - Indian Super League
SMS
15:30
koniec
Northeast United FC
0 - 1
Kerala Blasters FC
India - I-League
SMS
09:30
koniec
Gokulam FC
2 - 1
East Bengal Club
13:00
koniec
Chennai City FC
3 - 1
Churchill Brothers
Irlandia - Airtricity League
SMS
20:45
koniec
Sligo Rovers
0 - 1
Limerick
Israel - Ligat HaAl
SMS
15:00
koniec
Maccabi Tel Aviv
0 - 1
Hapoel Raanana
17:00
90+5'
FC Ashdod
3 - 2
Hapoel Ironi Akko
17:15
79'
Bnei Sakhnin
1 - 0
Maccabi Haifa
Kenya - Premier League
SMS
13:00
Nzoia Sugar FC
  -  
Nakumatt
13:00
Chemelil Sugar
  -  
Kariobangi Sharks
14:15
Vihiga United
  -  
Posta Rangers
Litwa - Super Cup
SMS
00:00
koniec
Suduva
5 - 0
Stumbras Kaunas
Meksyk - Liga MX:: clausura
SMS
02:00
koniec
Monarcas Morelia
2 - 1
Lobos de la BUAP
Międzynarodowe - Club Friendlies
SMS
11:30
koniec
Rosenborg
5 - 0
Nardo
11:45
koniec
Ural
1 - 0
Ararat Moscow
12:00
koniec
Esbjerg fB
0 - 0
CSKA Moscow
14:00
koniec
FC Banants
0 - 4
Tosno
16:30
koniec
FC Rostov
2 - 1
Aalesund
Morocco - Botola Pro
SMS
16:00
68'
Chabab Rif Al Hoceima
1 - 1
Olympic Club de Safi
Niemcy - Regionalliga West
SMS
00:00
Postp. Limited coverage'
FC Wegberg-Beeck
  -  
FC Koeln II
14:00
Postp. Limited coverage'
SV Roedinghausen
  -  
TuS Erndtebrueck
14:00
koniec
SC Verl
0 - 1
Fortuna Duesseldorf II
14:00
koniec
Alemannia Aachen
3 - 0
SC Wiedenbrueck
Niemcy - Regionalliga Südwest
SMS
00:00
Postp. Limited coverage'
Hessen Kassel
  -  
Hoffenheim II
14:00
koniec
Wormatia Worms
1 - 0
Koblenz
14:00
Ulm
  -  
TSV Steinbach
14:00
Stuttgarter Kickers
  -  
Saarbruecken
14:00
koniec
SV Roechling
0 - 3
Kickers Offenbach
14:00
koniec
FSV Frankfurt
2 - 1
Eintracht Stadtallendorf
14:00
Elversberg
  -  
TSV Schott Mainz
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
00:00
Postp. Limited coverage'
VfB Auerbach
  -  
Budissa Bautzen
00:00
Postp. Limited coverage'
Babelsberg
  -  
FSV Luckenwalde
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
00:00
Postp. Limited coverage'
Hamburger SV II
  -  
SV Drochtersen/Assel
00:00
Postp. Limited coverage'
Altonaer FC 93
  -  
Luebeck
12:00
koniec
Wolfsburg II
2 - 1
Eutin 08
13:00
koniec
Hannover 96 II
2 - 0
VfV Hildesheim
14:00
Postp. Limited coverage'
BSV Rehden
  -  
Eintracht Braunschweig II
Niemcy - 3rd Liga
SMS
00:00
Postp. Limited coverage'
Meppen
  -  
Paderborn
14:00
koniec
Wuerzburger Kickers
1 - 1
FSV Zwickau
14:00
koniec
Werder Bremen II
1 - 3
Magdeburg
14:00
koniec
Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
Carl Zeiss Jena
14:00
koniec
Hallescher FC
0 - 1
Karlsruher SC
14:00
koniec
Fortuna Koeln
1 - 0
Wehen
14:00
koniec
Chemnitzer FC
2 - 1
Unterhaching
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
13:00
koniec
Ingolstadt
0 - 1
St. Pauli
13:00
koniec
Holstein Kiel
2 - 2
Erzgebirge Aue
13:00
koniec
Fortuna Duesseldorf
1 - 1
Greuther Fuerth
13:00
koniec
Arminia Bielefeld
2 - 0
Darmstadt
Northern Ireland - Premiership
SMS
16:00
69'
Cliftonville
0 - 2
Linfield
16:00
69'
Carrick Rangers
1 - 2
Warrenpoint Town
Northern Ireland - League Cup
SMS
00:00
koniec
Ballymena United
1 - 3
Dungannon Swifts
Paraguay - Division Profesional:: apertura
SMS
00:15
koniec
General Diaz
1 - 1
Independiente CG
23:30
koniec
Cerro Porteno
2 - 0
Sol de America
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group B
SMS
21:30
koniec
Real Garcilaso
0 - 0
FBC Melgar
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group A
SMS
02:00
koniec
Universidad San Martin
1 - 1
Universitario de Deportes
19:15
koniec
Comerciantes Unidos
2 - 1
Ayacucho FC
23:45
koniec
Sport Rosario
4 - 0
CD UT Cajamarca
Portugalia - Segunda Liga
SMS
12:15
koniec
Gil Vicente
0 - 0
Sporting CP B
16:00
90+3'
Braga B
1 - 3
Arouca
Portugalia - Primeira Liga
SMS
17:00
koniec
Aves
0 - 0
Maritimo
Rumunia - Liga I
SMS
13:00
koniec
Sepsi OSK
1 - 1
Concordia Chiajna
Saudi Arabia - Premier League
SMS
16:35
70'
Al-Faisaly
2 - 0
Ohod
18:30
koniec
Al Ittihad
0 - 0
Al Fateh FC
Serbia - Super Liga
SMS
14:00
koniec
FK Zemun
3 - 0
Borac Cacak
14:30
koniec
FK Crvena Zvezda
3 - 0
Javor
17:00
koniec
Vojvodina
2 - 0
Vozdovac
17:00
koniec
Rad Beograd
1 - 1
FK Radnik Surdulica
17:00
koniec
Cukaricki
2 - 0
Macva Sabac
Słowacja - Fortuna League
SMS
16:00
68'
Zlate Moravce
1 - 4
Spartak Trnava
South Africa - Premier League
SMS
14:30
koniec
Lamontville Golden Arrows
1 - 2
Bidvest Wits
14:30
koniec
Baroka FC
0 - 0
Chippa United
Szkocja - Premiership
SMS
13:30
koniec
Ross County
1 - 1
Hearts
16:00
koniec
Partick Thistle
1 - 2
Dundee FC
16:00
koniec
Motherwell
0 - 1
Kilmarnock
16:00
koniec
Hibernian
2 - 0
Aberdeen
Szkocja - Liga 1
SMS
16:00
koniec
Forfar Athletic
5 - 1
Stranraer
16:00
koniec
Ayr United
3 - 0
East Fife
16:00
koniec
Arbroath
0 - 0
Alloa Athletic
16:00
koniec
Albion Rovers
2 - 2
Raith Rovers
16:00
koniec
Airdrieonians
2 - 1
Queen's Park
Szkocja - League 2
SMS
16:00
koniec
Stirling Albion
3 - 0
Annan Athletic
16:00
90+3'
Stenhousemuir
1 - 0
Edinburgh City
16:00
koniec
Peterhead
1 - 1
Berwick Rangers
16:00
koniec
Elgin City
2 - 2
Montrose
16:00
koniec
Clyde
2 - 0
Cowdenbeath
Szkocja - Championship
SMS
16:00
koniec
Queen of South
1 - 1
Greenock Morton
16:00
koniec
Livingston
4 - 1
St. Mirren
16:00
koniec
Brechin City
0 - 1
Falkirk
Szkocja - Challenge Cup
SMS
20:35
koniec
TNS
1 - 2
Dumbarton
Szwajcaria - Super League
SMS
19:00
koniec
Lugano
1 - 0
Grasshopper
19:00
koniec
Basel
0 - 2
St. Gallen
Szwajcaria - Challenge League
SMS
19:00
koniec
FC Rapperswil-Jona
3 - 1
Schaffhausen
Szwecja - Cup:: group 7
SMS
16:00
90'
Sirius
1 - 1
Oesters IF
16:00
90+1'
IFK Gothenburg
1 - 0
Varbergs BoIS FC
Szwecja - Cup:: group 6
SMS
16:00
koniec
IFK Norrkoeping
1 - 1
Helsingborg
Szwecja - Cup:: group 5
SMS
14:00
koniec
Kalmar FF
0 - 0
Aatvidaberg
Szwecja - Cup:: group 4
SMS
16:00
90+3'
GIF Sundsvall
4 - 2
Norrby
Szwecja - Cup:: group 2
SMS
14:00
koniec
IK Oddevold
1 - 1
Halmstads BK
14:00
koniec
AIK
2 - 1
Syrianska
Tajlandia - Premier League
SMS
11:45
koniec
Pattaya United
4 - 1
Chainat FC
12:00
koniec
Muang Thong United
0 - 2
Port FC
13:00
koniec
Suphanburi FC
1 - 0
Nakhon Ratchasima FC
14:00
koniec
Police Tero FC
1 - 2
Bangkok United
Tunisia - Ligue I
SMS
14:00
koniec
AS Gabes
1 - 0
Stade Gabesien
15:00
koniec
US Monastir
1 - 0
Club Olympique de Medenine
Turcja - Super Lig
SMS
11:30
koniec
Antalyaspor
2 - 1
Kayserispor
14:00
koniec
Sivasspor
3 - 2
Osmanlispor FK
17:00
koniec
Fenerbahce
3 - 0
Alanyaspor
Turcja - 1st Lig
SMS
11:00
koniec
Erzurum BB
5 - 1
Gaziantepspor
11:00
koniec
Balikesirspor
1 - 1
Elazigspor
13:30
koniec
Manisaspor
1 - 2
Adanaspor
13:30
koniec
Giresunspor
0 - 2
Denizlispor
Ukraina - Premier League
SMS
13:00
koniec
Stal Kamianske
2 - 0
FC Olexandria
16:00
66'
Vorskla
1 - 0
Veres Rivne
Urugwaj - Primera División:: apertura
SMS
00:00
koniec
Cerro
0 - 0
El Tanque Sisley
21:00
koniec
Montevideo Wanderers
1 - 1
Club Atletico Penarol
21:00
koniec
Liverpool FC
2 - 2
Boston River
21:00
koniec
Club Atletico Progreso
4 - 1
Rampla Juniors
Venezuela - Primera División:: apertura
SMS
00:00
koniec
Deportivo Tachira
0 - 0
Deportivo Lara
20:30
koniec
Deportivo Anzoategui
0 - 0
Portuguesa FC
21:00
koniec
Zulia
2 - 1
Monagas SC
Walia - Premier League
SMS
15:30
90+3'
Newtown
1 - 2
Barry Town
15:30
90+4'
Llandudno FC
3 - 2
Carmarthen
15:30
90+1'
Cardiff Met University
1 - 3
Cefn Druids AFC
Włochy - Serie C:: group B
SMS
14:30
koniec
Triestina
2 - 1
AlbinoLeffe
14:30
koniec
Alma Juventus Fano
0 - 1
Vicenza
16:30
73'
Reggiana
1 - 1
Santarcangelo
16:30
71'
FeralpiSalo
1 - 0
Teramo
16:30
71'
Calcio Padova
2 - 0
Ravenna
16:30
79'
Bassano Virtus
3 - 0
Fermana
Włochy - Serie B
SMS
15:00
koniec
Venezia
3 - 1
Avellino
15:00
koniec
Salernitana
0 - 0
Pro Vercelli
15:00
koniec
Perugia
1 - 0
Palermo
15:00
koniec
Novara
1 - 1
Spezia
15:00
koniec
Foggia
3 - 0
Carpi
15:00
koniec
Entella
0 - 0
Pescara
15:00
koniec
Empoli
4 - 0
Parma Calcio 1913
15:00
koniec
Cesena
0 - 1
Cittadella


Czas generowania strony 0.53s, czas generowania SQL: 0.14s