Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo. Gwarantujemy brak spamu i bezpieczeństwo Twojego numeru. Wypróbuj, to nic nie kosztuje.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Mecze z dnia: 2017-10-15
<< Pokaż poprzednie    Pokaż następne >>
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
12:00
koniec
Eibar
0 - 0
Deportivo La Coruna
16:15
koniec
Girona
1 - 2
Villarreal
18:30
koniec
Malaga
0 - 2
Leganes
Polska - Ekstraklasa
SMS
15:30
koniec
Zaglebie Lubin
3 - 2
Górnik Zabrze
18:00
koniec
Legia Warszawa
1 - 0
Lechia Gdańsk
Polska - 2nd Liga
SMS
14:00
koniec
MKS Kluczbork
1 - 1
Gwardia Koszalin
Anglia - Premier League
SMS
14:30
koniec
Brighton & Hove Albion
1 - 1
Everton
17:00
koniec
Southampton
2 - 2
Newcastle United
Anglia - Championship
SMS
14:15
koniec
Derby County
2 - 0
Nottingham Forest
Niemcy - Bundesliga
SMS
15:30
koniec
Bayer Leverkusen
2 - 2
Wolfsburg
18:00
koniec
Werder Bremen
0 - 2
Borussia Moenchengladbach
Włochy - Serie A
SMS
12:30
koniec
Fiorentina
2 - 1
Udinese
15:00
koniec
Sassuolo
0 - 0
ChievoVerona
15:00
koniec
Sampdoria
3 - 1
Atalanta
15:00
koniec
Crotone
2 - 2
Torino
15:00
koniec
Cagliari
2 - 3
Genoa
15:00
koniec
Bologna
2 - 1
SPAL 2013
Francja - Ligue 1
SMS
15:00
koniec
Bordeaux
1 - 1
Nantes
17:00
koniec
Montpellier
2 - 0
Nice
-
SMS
00:00
koniec
Academica
2 - 1
Pacos de Ferreira
00:00
koniec
Cruz Azul
1 - 3
CF America
00:00
koniec
Nautico
2 - 0
Guarani
00:00
koniec
Oeste FC
0 - 1
Ceara
00:05
koniec
Rochester Rhinos
2 - 1
New York Red Bulls II
01:00
koniec
Pittsburgh Riverhounds
1 - 1
Ottawa Fury
01:00
koniec
Charlotte Independence
0 - 1
Charleston Battery
01:05
koniec
Deportivo Espanol
0 - 1
Tristan Suarez
01:30
koniec
Toronto FC II
3 - 4
FC Cincinnati
01:30
koniec
Louisville City FC
3 - 1
Richmond Kickers
01:30
koniec
Universidad Catolica
2 - 0
Deportes Iquique
01:30
koniec
San Lorenzo de Alem
2 - 1
Estudiantes de Rio Cuarto
02:00
koniec
Tulsa Roughnecks FC
2 - 4
Colorado Springs Switchbacks FC
02:00
koniec
Monterrey
2 - 0
Pachuca
02:06
koniec
Leon
1 - 0
Tigres
02:30
koniec
San Antonio FC
3 - 1
Rio Grande Valley FC
03:00
koniec
Real Espana
2 - 3
Lobos UPNFM
03:00
koniec
Real Monarchs SLC
2 - 1
LA Galaxy II
04:00
koniec
Reno 1868 FC
2 - 2
Sacramento Republic FC
04:00
koniec
Necaxa
0 - 0
Pumas
04:06
koniec
CD Guadalajara
1 - 2
Monarcas Morelia
04:30
koniec
Phoenix Rising FC
4 - 1
Portland Timbers II
19:00
koniec
Cartagena
3 - 1
San Fernando CD
19:00
koniec
Lorca Deportiva
0 - 0
Villanovense
19:00
koniec
PFC CSKA-Sofia
0 - 0
Pirin Blagoevgrad
19:00
koniec
AEL Limassol
0 - 1
Pafos FC
19:00
koniec
Grecia
0 - 3
Municipal Perez Zeledon
19:00
koniec
C.S. Cartagines
3 - 4
Deportivo Saprissa
19:00
koniec
Hajduk Split
2 - 1
Cibalia
19:05
koniec
Godoy Cruz
3 - 0
Gimnasia LP
19:15
koniec
Maccabi Tel Aviv
2 - 0
Bnei Yehuda Tel Aviv
19:30
koniec
Xanthi
1 - 1
AEK Athens
19:45
koniec
CFR Cluj
0 - 0
Botosani
20:00
koniec
Molde
1 - 0
Brann
20:00
koniec
Royal Antwerp
3 - 0
Zulte-Waregem
20:00
koniec
Cordoba
1 - 5
Gimnastic
20:15
koniec
Alianza Atletico
3 - 2
Comerciantes Unidos
20:30
koniec
Zaragoza
1 - 1
Osasuna
20:45
koniec
Real Betis
3 - 6
Valencia
20:45
koniec
Inter
3 - 2
AC Milan
21:00
koniec
Guadalupe FC
0 - 4
Santos de Guapiles
21:00
koniec
Bethlehem Steel FC
1 - 1
Saint Louis FC
21:00
koniec
CA Alvarado
2 - 1
Club Cipolletti
21:00
koniec
Strasbourg
3 - 3
Marseille
21:05
koniec
Belgrano
0 - 0
Talleres
21:30
koniec
Limon
1 - 1
Club Sport Herediano
22:00
koniec
AD Municipal Liberia
2 - 3
Universidad de Costa Rica
22:00
koniec
Juventud Antoniana
1 - 1
Gimnasia y Tiro
22:30
koniec
Universitario de Deportes
2 - 1
Universidad San Martin
23:00
koniec
Platense FC
0 - 3
CD Marathon
23:00
koniec
Pasaquina
1 - 1
Municipal Limeno
23:00
koniec
CD FAS
2 - 1
CD Audaz
23:00
koniec
Firpo
1 - 1
CD Aguila
23:05
koniec
CD Dragon
0 - 0
Isidro Metapan
23:05
koniec
River Plate
2 - 2
Atletico Tucuman
23:30
koniec
Santa Tecla FC
1 - 1
Alianza FC
Anglia - FA Cup:: qualification
SMS
00:00
koniec
Shaw Lane AFC
2 - 1
Barrow
Argentyna - Primera Division
SMS
01:05
koniec
Racing Club
1 - 0
Tigre
16:05
koniec
Chacarita Juniors
1 - 2
Independiente
Argentyna - Primera B Nacional
SMS
01:30
koniec
Santamarina
1 - 0
Atletico Rafaela
19:35
koniec
Nueva Chicago
1 - 1
Deportivo Moron
20:30
koniec
Flandria
0 - 0
Brown de Adrogue
21:00
koniec
Juventud Unida Gualeguaychu
1 - 0
Independiente Rivadavia
22:00
koniec
Sportivo Estudiantes
2 - 0
Boca Unidos
22:00
koniec
Gimnasia Jujuy
0 - 1
Villa Dalmine
23:00
koniec
Almagro
2 - 0
All Boys
Argentyna - Primera B Metropolitana
SMS
16:00
koniec
San Telmo
1 - 0
CA Defensores de Belgrano
Argentyna - Federal A:: zone 4
SMS
02:00
koniec
Crucero del Norte
2 - 3
Sarmiento de Resistencia
Argentyna - Federal A:: zone 3
SMS
00:00
koniec
Sportivo Las Parejas
2 - 0
Atletico Parana
01:30
koniec
Douglas Haig
3 - 1
Union de Sunchales
02:00
koniec
Central Cordoba de Santiago
4 - 1
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
Argentyna - Federal A:: zone 2
SMS
21:00
koniec
Union Villa Krause
0 - 0
Union Aconquija
Argentyna - Federal A:: zone 1
SMS
02:00
koniec
Deportivo Roca
2 - 3
Ferro Carril Oeste General Pico
Australia - Hyundai A-League
SMS
08:00
koniec
Newcastle Jets
2 - 2
Perth Glory
10:00
koniec
Sydney FC
3 - 2
Wellington Phoenix
Austria - Bundesliga
SMS
16:30
koniec
Sturm Graz
3 - 0
Austria Wien
Azerbaijan - Premier League
SMS
16:30
koniec
Shabail
0 - 4
FK Neftchi
Belarus - Premier
SMS
13:00
koniec
Slavia Mozyr
1 - 2
FK Slutsk
14:00
koniec
FC Minsk
2 - 2
Naftan Novopolotsk
16:00
koniec
Dinamo Brest
3 - 0
Dnepr Mogilev
17:00
koniec
BATE Borisov
3 - 1
FK Vitebsk
Belgia - First Division B:: 1st stage
SMS
16:00
koniec
Westerlo
0 - 0
KFCO Beerschot-Wilrijk
Belgia - First Division A
SMS
14:30
koniec
Standard Liege
3 - 1
Kortrijk
18:00
koniec
Oostende
2 - 3
Club Brugge
Bolivia - Primera Division:: clausura
SMS
01:00
koniec
Blooming
1 - 0
Club Petrolero
21:00
koniec
Universitario
1 - 2
Bolivar
21:00
koniec
Real Potosi
2 - 0
Guabira
23:15
koniec
Jorge Wilstermann
1 - 2
The Strongest
Bośnia i Harcegowina - Premijer Liga
SMS
15:30
koniec
GOSK Gabela
2 - 2
FK Mladost Doboj Kakanj
18:00
koniec
Celik Zenica
0 - 3
Zeljeznicar
Brazylia - Serie A
SMS
00:00
koniec
Vasco da Gama
1 - 0
Botafogo RJ
02:00
koniec
Sao Paulo
2 - 1
Atletico PR
21:00
koniec
Sport Recife
1 - 1
Atletico MG
21:00
koniec
Fluminense
1 - 0
Avai FC
21:00
koniec
Chapecoense AF
0 - 1
Flamengo
21:00
koniec
Atletico GO
1 - 3
Palmeiras
23:00
koniec
Coritiba
0 - 1
Gremio
23:00
koniec
Bahia
2 - 0
Corinthians
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
SMS
16:30
koniec
Etar
0 - 1
Levski Sofia
Chile - Primera División:: Transición
SMS
20:30
koniec
Colo Colo
2 - 0
Santiago Wanderers
23:00
koniec
Universidad de Concepcion
1 - 0
Huachipato
Chiny - Super League
SMS
13:35
koniec
Shanghai Shenhua
1 - 2
Tianjin Teda
13:35
koniec
Guangzhou R&F F.C.
3 - 2
Henan Jianye
Chorwacja - 1 Liga
SMS
15:00
koniec
Slaven
1 - 2
Inter Zapresic
Colombia - Primera A:: clausura
SMS
02:30
koniec
Patriotas
2 - 2
CD Jaguares
Costa Rica - Primera División:: apertura
SMS
03:00
koniec
LD Alajuelense
1 - 3
Deportiva Carmelita
Cypr - 1 Liga
SMS
17:00
koniec
Ermis Aradippou
2 - 1
Omonia Nicosia
18:00
koniec
Olympiakos Nicosia
0 - 3
Alki Oroklinis
Czechy - 2-ga Liga
SMS
13:00
koniec
Znojmo
1 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
15:00
koniec
Sokolov
1 - 3
Olympia Prague
Czechy - 1 Liga
SMS
18:00
koniec
Sparta Prague
0 - 1
Viktoria Plzen
Dania - Superliga
SMS
12:00
koniec
AC Horsens
2 - 2
Hobro
14:00
koniec
AaB
1 - 0
FC Helsingoer
16:00
koniec
Broendby IF
4 - 1
Silkeborg
18:00
koniec
OB
1 - 0
FC Koebenhavn
Dania - 2nd Division:: group 1
SMS
13:00
koniec
Naestved
2 - 0
B 93
Dania - 1st Division
SMS
14:30
koniec
Viborg
0 - 0
Fremad Amager
14:30
koniec
Vendsyssel FF
2 - 0
HB Koege
14:30
koniec
Vejle Boldklub
1 - 3
Esbjerg fB
14:30
koniec
Thisted
2 - 2
Brabrand
14:30
koniec
Skive
0 - 2
FC Roskilde
Ecuador - Serie A:: clausura
SMS
19:00
koniec
CSD Macara
1 - 1
LDU de Quito
23:00
koniec
Clan Juvenil
1 - 2
Emelec
El Salvador - Primera Division:: apertura
SMS
02:30
koniec
CD Chalatenango
1 - 1
CD Sonsonate
Finland - Veikkausliiga
SMS
14:00
koniec
RoPS
3 - 0
VPS
14:00
koniec
PS Kemi
3 - 3
SJK
14:00
koniec
Ilves
1 - 0
KuPS
Greece - Super League
SMS
15:00
koniec
PAOK Thessaloniki FC
4 - 0
Lamia
17:15
koniec
Panetolikos
0 - 1
Levadiakos
17:15
koniec
Apollon Smirnis
0 - 0
AOK Kerkyra
Gruzja - Umaglesi Liga
SMS
15:30
koniec
Saburtalo
6 - 3
Kolkheti-1913 Poti
18:00
koniec
Dinamo Tbilisi
3 - 1
Lokomotivi Tbilisi
Guatemala - Liga Nacional:: apertura
SMS
19:00
koniec
Siquinala
4 - 0
Deportivo Marquense
19:00
koniec
CSD Municipal
0 - 0
CSD Comunicaciones
20:00
koniec
Deportivo Malacateco
5 - 0
Coban Imperial
20:00
koniec
Club Xelaju
1 - 0
Antigua Guatemala
20:00
koniec
CD Suchitepequez
1 - 0
Sanarate
22:30
koniec
Guastatoya
2 - 1
Deportivo Petapa
Hiszpania - Segunda B:: group IV
SMS
11:00
koniec
Extremadura
1 - 1
Las Palmas B
12:00
koniec
Futbol Club Jumilla
1 - 1
Granada B
12:00
koniec
Ecija
2 - 1
Melilla
16:45
koniec
Betis Deportivo Balompie
0 - 0
Merida
17:00
koniec
Real Murcia
3 - 0
Marbella FC
17:00
koniec
Linense
0 - 0
UCAM Murcia
18:00
koniec
Recreativo Huelva
1 - 1
CD El Ejido 2012
18:00
koniec
CD Badajoz
3 - 0
Cordoba B
Hiszpania - Segunda B:: group III
SMS
11:30
koniec
Villarreal B
3 - 2
SD Formentera
12:00
koniec
Pena Dep. Santa Eulalia
2 - 2
Deportivo Aragon
12:00
koniec
Ebro
0 - 2
Mallorca
12:00
koniec
Atletico Baleares
0 - 0
Badalona
17:00
koniec
UD Cornella
2 - 2
Valencia B
18:00
koniec
Hercules
3 - 2
CF Peralada
18:00
koniec
Alcoyano
1 - 1
Lleida Esportiu
Hiszpania - Segunda B:: group II
SMS
11:30
koniec
Athletic Bilbao B
4 - 1
Pena Sport
12:00
koniec
CD Lealtad
1 - 0
Real Union
17:00
koniec
Tudelano
0 - 0
Logrones
17:00
koniec
SD Amorebieta
0 - 1
Mirandes
17:00
koniec
Barakaldo
2 - 1
Sporting Gijon B
17:30
koniec
Burgos CF
0 - 0
SD Gernika
18:30
koniec
Caudal Deportivo
0 - 2
Arenas Getxo
Hiszpania - Segunda B:: group I
SMS
12:00
koniec
San Sebastian de los Reyes
3 - 2
Atletico Madrid B
12:00
koniec
Rayo Majadahonda
2 - 0
Pontevedra
12:15
koniec
Toledo
1 - 3
Rapido de Bouzas
17:00
koniec
RC Deportivo Fabril
3 - 0
CF Talavera de la Reina
17:00
koniec
Ponferradina
2 - 3
Navalcarnero
17:00
koniec
Coruxo F.C.
1 - 0
Guijuelo
18:00
koniec
Fuenlabrada
2 - 0
Celta Vigo B
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
12:00
koniec
Reus
0 - 2
Rayo Vallecano
16:00
koniec
Albacete
2 - 1
Sevilla Atletico
18:00
koniec
Almeria
1 - 1
Valladolid
Holandia - Jupiler League
SMS
12:30
koniec
De Graafschap
1 - 1
Go Ahead Eagles
Holandia - Eredivisie
SMS
12:30
koniec
Heracles
1 - 1
Vitesse
14:30
koniec
Willem II
3 - 1
FC Twente
14:30
koniec
VVV-Venlo
2 - 5
PSV Eindhoven
14:30
koniec
FC Groningen
1 - 1
AZ Alkmaar
16:45
koniec
ADO Den Haag
1 - 2
Excelsior
Indonesia - Liga 1
SMS
10:00
koniec
Persela Lamongan
2 - 0
Semen Padang
13:30
koniec
PSM Makassar
2 - 1
Persib Bandung
13:30
koniec
Barito Putera
1 - 0
Bhayangkara FC
Israel - Ligat HaAl
SMS
18:00
koniec
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0 - 0
Bnei Sakhnin
Japonia - J. League 2
SMS
06:00
koniec
V-Varen Nagasaki
2 - 1
Renofa Yamaguchi
07:00
koniec
Nagoya Grampus Eight
3 - 2
Shonan Bellmare
08:00
koniec
Machida Zelvia
1 - 1
Zweigen Kanazawa
08:00
koniec
Ehime FC
2 - 1
Kamatamare Sanuki
12:30
koniec
Thespakusatsu Gunma
1 - 2
Tokyo Verdy
Japonia - J. League
SMS
07:00
koniec
Ventforet Kofu
1 - 1
FC Tokyo
10:00
koniec
Sagan Tosu
1 - 2
Cerezo Osaka
Kazakhstan - Premier League
SMS
11:00
koniec
Okzhetpes Kokshetau
2 - 1
Taraz
11:00
koniec
FC Astana
2 - 1
Irtysh Pavlodar
12:00
koniec
Shakhter Karagandy
2 - 1
Kaisar Kyzylorda
Kenya - Premier League
SMS
14:00
Western Stima
  -  
Thika United
14:00
Tusker FC
  -  
Muhoroni Youth FC
14:00
SoNy Sugar
  -  
Nzoia Sugar FC
14:00
Kakamega Homeboyz
  -  
Nakumatt
Luxembourg - National Division
SMS
16:00
koniec
Una Strassen
2 - 1
Union Esch FC
16:00
koniec
US Hostert
2 - 2
Union Titus Petange
16:00
koniec
Racing FC Union Luxembourg
1 - 1
F91 Dudelange
16:00
koniec
FC Victoria Rosport
3 - 1
AS Jeunesse Esch
16:00
koniec
FC Progres Niedercorn
3 - 2
US Mondorf les Bains
16:00
koniec
CS Fola Esch
6 - 3
FC Differdange 03
Moldova - National Division
SMS
14:00
koniec
FC Sfintul Gheorghe
1 - 0
Dinamo-Auto
15:00
koniec
FC Sheriff
3 - 1
CS Petrocub
Niemcy - Regionalliga West
SMS
15:00
koniec
Westfalia Rhynern
1 - 1
Borussia Moenchengladbach II
Niemcy - Regionalliga Südwest
SMS
14:00
koniec
VfB Stuttgart II
3 - 1
Waldhof Mannheim
14:00
koniec
Hessen Kassel
3 - 4
Mainz 05 II
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
13:00
koniec
FC Oberlausitz Neugersdorf
2 - 0
FSV Luckenwalde
13:30
koniec
ZFC Meuselwitz
4 - 0
Berliner AK 07
13:30
koniec
TSG Neustrelitz
0 - 1
FSV Union Fuerstenwalde
13:30
koniec
Energie Cottbus
4 - 0
Babelsberg
13:30
koniec
Budissa Bautzen
0 - 0
Lokomotive Leipzig
13:30
koniec
BSG Chemie Leipzig
1 - 0
FC Viktoria 1889 Berlin
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
14:00
koniec
TSV Havelse
0 - 4
St.Pauli II
14:00
koniec
Eintracht Norderstedt
0 - 0
FC Germania Egestorf-Langreder
14:00
koniec
Altonaer FC 93
1 - 3
SV Drochtersen/Assel
15:00
koniec
Oldenburg
4 - 0
Eutin 08
15:00
koniec
FC Hansa Lueneburg
0 - 3
Hamburger SV II
Niemcy - Regionalliga Bayern
SMS
15:00
koniec
Augsburg II
3 - 2
1860 Muenchen
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
13:30
koniec
Jahn Regensburg
0 - 2
Union Berlin
13:30
koniec
Greuther Fuerth
2 - 1
Erzgebirge Aue
13:30
koniec
FC Heidenheim
3 - 5
Holstein Kiel
Norwegia - OBOS-ligaen
SMS
15:00
koniec
Tromsdalen
1 - 1
Stroemmen
15:00
koniec
Floroe
1 - 1
Aasane
15:00
koniec
Elverum
1 - 2
Kongsvinger
15:00
koniec
Bodoe/Glimt
1 - 3
Levanger
18:00
koniec
Ull/Kisa
7 - 1
Jerv
18:00
koniec
Sandnes
2 - 2
Arendal Fotball
18:00
koniec
Mjoendalen
3 - 1
Fredrikstad
Norwegia - Eliteserien
SMS
18:00
koniec
Vaalerenga
5 - 1
Aalesund
18:00
koniec
Lillestroem
1 - 0
Sogndal
18:00
koniec
Kristiansund BK
0 - 2
Viking
18:00
koniec
FK Haugesund
2 - 0
Sandefjord
Paraguay - Division Profesional:: clausura
SMS
01:10
koniec
Olimpia
2 - 0
Nacional
23:00
koniec
Sol de America
1 - 1
General Diaz
Peru - Primera División:: clausura
SMS
00:45
koniec
Sport Rosario
3 - 0
Ayacucho FC
03:00
koniec
Academia Cantolao
1 - 1
Alianza Lima
Portugalia - Puchar
SMS
00:00
koniec
Amarante FC
1 - 1
Sporting Ideal *
00:00
koniec
Gafanha
0 - 0
Freamunde *
00:00
koniec
Moura Atletico Clube
0 - 0
Portimonense *
00:00
koniec
Leixoes
3 - 2
Tondela
00:00
koniec
Uniao de Leiria
2 - 0
Espinho
00:00
koniec
FC Cesarense
1 - 2
Caldas
00:00
koniec
Alta de Lisboa
0 - 2
Famalicao
00:00
koniec
Canelas 2010
1 - 3
Moreirense
00:00
koniec
Arouca
3 - 0
GD Coruchense
00:00
koniec
Nacional
4 - 2
Merelinense
00:00
koniec
Farense
1 - 0
Estoril
00:00
koniec
Fatima
0 - 3
Chaves
00:00
koniec
Pinhalnovense
1 - 2
Vitoria de Setubal
00:00
koniec
Sanjoanense
0 - 4
Rio Ave
00:00
koniec
Uniao da Madeira
3 - 2
Oriental
00:00
koniec
Vila Real
0 - 1
Aves
00:00
koniec
Vilafranquense
2 - 1
Casa Pia
00:00
koniec
Vilaverdense FC
1 - 0
Boavista
00:00
koniec
Praiense
4 - 1
CD Alcains
00:00
koniec
Vizela
3 - 1
Sintrense
00:00
koniec
AD Oliveirense *
0 - 0
Torreense
00:00
koniec
Santa Clara
2 - 1
Belenenses
00:00
koniec
Operario
2 - 4
Felgueiras 1932
Republic of Korea - K-League Classic
SMS
08:00
koniec
Suwon Bluewings
2 - 0
Ulsan Hyundai
08:00
koniec
Jeonnam Dragons
2 - 4
Gwangju FC
08:00
koniec
Jeonbuk FC
0 - 0
FC Seoul
Republic of Korea - K-League Challenge
SMS
08:00
koniec
Daejeon Citizen
0 - 1
Bucheon FC 1995
08:00
koniec
Ansan Greeners
0 - 1
Asan Mugunghwa
Rosja - Premier League
SMS
13:00
koniec
FC Ufa
1 - 0
Lokomotiv Moscow
15:30
koniec
FC Rostov
0 - 1
Rubin Kazan
18:00
koniec
Zenit St. Petersburg
0 - 1
Arsenal Tula
Rosja - 2nd Division:: west
SMS
12:00
koniec
Dinamo St Petersburg II
0 - 0
Luki-Energiya
15:00
koniec
Spartak Kostroma
2 - 1
Pskov 747
Rosja - 2nd Division:: south
SMS
13:00
koniec
Biolog Novokubansk
2 - 0
Kuban Krasnodar II
13:30
koniec
Anzhi Makhachkala II
0 - 0
SKA Rostov
14:00
koniec
Mashuk-KMV
0 - 0
FC Krasnodar II
14:00
koniec
Dinamo Stavropol
0 - 2
Chayka
14:00
koniec
Akademia Rostov
0 - 2
Legion Dynamo
15:00
koniec
Chernomorets Novorossiysk
5 - 0
Druzhba
16:00
koniec
Armavir FC
4 - 0
Spartak Vladikavkaz
16:00
koniec
Afips Afipsky
3 - 1
Spartak Nalchik
Rumunia - Liga I
SMS
17:00
koniec
Sepsi OSK
0 - 0
Astra Giurgiu
Saudi Arabia - Premier League
SMS
19:00
koniec
Al Nassr FC
2 - 1
Al-Taawon
Serbia - Super Liga
SMS
15:00
koniec
FK Radnik Surdulica
0 - 2
Partizan Beograd
15:00
koniec
Backa Backa Palanka
1 - 0
Borac Cacak
17:00
koniec
Mladost Lucani
2 - 1
Napredak
Singapore - S.League
SMS
13:30
koniec
Hougang United FC
0 - 2
Home United FC
13:30
koniec
Geylang International FC
2 - 3
Tampines Rovers FC
Słowacja - Fortuna League
SMS
17:00
koniec
Zilina
2 - 0
Nitra
Szkocja - Scottish Cup
SMS
00:00
koniec
Edinburgh University
0 - 2
Fraserburgh
Szwajcaria - Super League
SMS
16:00
koniec
Thun
1 - 3
FC Zuerich
16:00
koniec
Sion
1 - 2
St. Gallen
16:00
koniec
Grasshopper
1 - 1
Luzern
Szwajcaria - Challenge League
SMS
16:00
koniec
Xamax
4 - 1
Chiasso
Szwecja - Superettan
SMS
15:00
koniec
Aatvidaberg
3 - 2
GAIS
17:00
koniec
Falkenbergs FF
1 - 1
Trelleborgs FF
Szwecja - Allsvenskan
SMS
15:00
koniec
AIK
2 - 0
Joenkoepings Soedra
17:30
koniec
Sirius
2 - 0
Djurgaarden
17:30
koniec
Elfsborg
2 - 1
GIF Sundsvall
Tunisia - Ligue I
SMS
15:30
koniec
Stade Gabesien
1 - 1
AS Gabes
15:30
koniec
Ben Guerdane
1 - 2
Stade Tunisien
Turcja - Super Lig
SMS
13:00
koniec
Kasimpasa
2 - 3
Sivasspor
15:30
koniec
Trabzonspor
1 - 6
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
18:30
koniec
Fenerbahce
3 - 1
Yeni Malatyaspor
Turcja - 1st Lig
SMS
12:00
koniec
Rizespor
1 - 1
Samsunspor
12:00
koniec
Ankaragucu
2 - 0
Boluspor
14:30
koniec
Altinordu
1 - 1
Adanaspor
17:00
koniec
Adana Demirspor
3 - 1
Eskisehirspor
Ukraina - Premier League
SMS
13:00
koniec
Zirka
0 - 0
Karpaty
16:00
koniec
Olimpik Donetsk
1 - 0
FC Olexandria
18:30
koniec
Chornomorets Odesa
2 - 1
Dynamo Kyiv
Uruguay - Primera División:: clausura
SMS
21:30
koniec
Sud America
2 - 2
Plaza Colonia
21:30
koniec
Nacional
1 - 2
El Tanque Sisley
21:30
koniec
Montevideo Wanderers
2 - 1
Liverpool FC
21:30
koniec
Juventud de las Piedras
2 - 1
Danubio
21:30
koniec
Boston River
1 - 0
Cerro
USA - NASL Fall
SMS
01:00
koniec
New York Cosmos
0 - 0
FC Edmonton
02:00
koniec
San Francisco Deltas
3 - 0
Puerto Rico FC
USA - Major League Soccer
SMS
23:00
koniec
Toronto FC
1 - 0
Montreal Impact
23:00
koniec
Orlando City
0 - 1
Columbus Crew
23:00
koniec
New York Red Bulls
0 - 0
Atlanta United
23:00
koniec
New England Rev.
2 - 1
New York City FC
23:00
koniec
Chicago Fire
3 - 2
Philadelphia Union
Vietnam - V-League
SMS
12:00
koniec
FLC Thanh Hoa
3 - 3
Ha Noi TT
12:00
koniec
Da Nang
2 - 0
Dong Tam Long An
12:00
koniec
Can Tho
2 - 3
QNK Quang Nam
13:00
koniec
Saigon FC
0 - 0
Khanh Hoa Nha Trang
Włochy - Serie C:: group B
SMS
14:30
koniec
Sudtirol
5 - 0
Santarcangelo
14:30
koniec
Renate
1 - 1
Sambenedettese
14:30
koniec
Ravenna
0 - 1
FeralpiSalo
14:30
koniec
Mestre
1 - 0
Reggiana
14:30
koniec
Fermana
0 - 0
Vicenza
14:30
koniec
Bassano Virtus
1 - 1
Triestina
18:30
koniec
Gubbio
3 - 2
Alma Juventus Fano
18:30
koniec
AlbinoLeffe
1 - 1
Pordenone Calcio
Włochy - Serie C:: group A
SMS
14:30
koniec
Prato
2 - 3
Monza
14:30
koniec
Cuneo
0 - 4
Livorno
14:30
koniec
Arzachena
0 - 0
Alessandria
14:30
koniec
Arezzo
0 - 1
Olbia
16:30
koniec
Pisa
0 - 0
US Gavorrano
16:30
koniec
Giana Erminio
2 - 2
Carrarese
18:30
koniec
Pistoiese
2 - 2
Lucchese
Włochy - Serie B
SMS
17:30
koniec
Avellino
2 - 3
Salernitana


Czas generowania strony 0.69s, czas generowania SQL: 0.17s