Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Mecze z dnia: 2017-12-13
<< Pokaż poprzednie    Pokaż następne >>
Polska - Ekstraklasa
SMS
18:00
koniec
Zaglebie Lubin
0 - 0
Lech Poznań
18:00
koniec
Lechia Gdańsk
1 - 3
Pogoń Szczecin
Anglia - Premier League
SMS
20:45
koniec
Swansea City
0 - 4
Manchester City
20:45
koniec
Southampton
1 - 4
Leicester City
20:45
koniec
Newcastle United
0 - 1
Everton
21:00
koniec
West Ham United
0 - 0
Arsenal
21:00
koniec
Tottenham Hotspur
2 - 0
Brighton & Hove Albion
21:00
koniec
Manchester United
1 - 0
AFC Bournemouth
21:00
koniec
Liverpool
0 - 0
West Bromwich Albion
Niemcy - Bundesliga
SMS
18:30
koniec
Hoffenheim
1 - 0
VfB Stuttgart
-
SMS
19:45
koniec
VVV-Venlo
0 - 1
FC Utrecht
20:00
koniec
Sporting CP
4 - 0
Vilaverdense FC
20:30
koniec
Wisla Plock
2 - 2
Sandecja Nowy Sacz
20:30
koniec
Cracovia
1 - 4
Wisła Kraków
20:30
koniec
Schalke 04
3 - 2
Augsburg
20:30
koniec
Hertha Berlin
3 - 1
Hannover 96
20:30
koniec
Bayern Monachium
1 - 0
FC Cologne
20:30
koniec
Bayer Leverkusen
1 - 0
Werder Bremen
20:45
koniec
Feyenoord
1 - 1
SC Heerenveen
20:45
koniec
ADO Den Haag
3 - 2
Roda JC Kerkrade
20:45
koniec
AC Milan
3 - 0
Hellas Verona
21:05
koniec
Strasbourg
2 - 4
Paris Saint Germain
21:05
koniec
Montpellier
4 - 1
Lyon
21:05
koniec
Amiens
2 - 1
Tours
21:05
koniec
Lille
1 - 1
Nice
22:00
koniec
Rio Ave
3 - 2
Benfica
Argentyna - Primera B Metropolitana
SMS
01:05
koniec
Club Atletico Platense
3 - 1
Colegiales
Belgia - Beker Van Belgie
SMS
20:00
koniec
Genk
3 - 3
Waasland-Beveren
20:45
Postp. Limited coverage'
Club Brugge
  -  
Sporting Charleroi
Bulgaria - Puchar
SMS
16:30
koniec
Etar
1 - 3
Slavia Sofia
Chorwacja - Puchar
SMS
17:00
koniec
Inter Zapresic
1 - 2
Rijeka
Cypr - Puchar
SMS
00:00
koniec
Alki Oroklinis
1 - 1
Enosis Paralimni *
00:00
koniec
Ethnikos Achnas
0 - 0
Othellos Athienou *
14:00
koniec
Ethnikos Achnas
0 - 0
Othellos Athienou
14:00
koniec
Digenis Oroklinis
0 - 3
Pafos FC
17:00
koniec
Alki Oroklinis
1 - 1
Enosis Paralimni
Egypt - Premier League
SMS
13:45
koniec
El Geish
2 - 1
El Raja Marsa Matruh
16:00
koniec
Al Masry
1 - 1
El Dakhleya
18:30
koniec
ENPPI
2 - 0
El Entag El Harby
Francja - League Cup
SMS
00:00
AP'
Rennes *
2 - 2
Marseille
18:45
koniec
Rennes
2 - 2
Marseille
FYR Macedonia - Prva Liga
SMS
13:00
koniec
FK Vardar Skopje
1 - 0
Rabotnicki
Holandia - Eredivisie
SMS
18:30
koniec
Vitesse
2 - 2
Willem II
18:30
koniec
FC Groningen
3 - 3
PSV Eindhoven
India - I-League
SMS
09:30
koniec
Aizawl
1 - 0
Churchill Brothers
Międzynarodowe - Friendly (Under 19)
SMS
14:30
koniec
Italy U19
5 - 0
Finland U19
Międzynarodowe - FIFA Club World Cup
SMS
18:00
koniec
Al-Jazira
1 - 2
Real Madrid
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
19:00
koniec
Lokomotive Leipzig
3 - 1
Berliner AK 07
Portugalia - Puchar
SMS
00:00
koniec
Moreirense *
2 - 2
Santa Clara
16:00
koniec
Uniao da Madeira
1 - 5
Aves
16:00
koniec
Moreirense
2 - 2
Santa Clara
16:30
koniec
Praiense
0 - 1
Farense
Serbia - Super Liga
SMS
13:00
koniec
Backa Backa Palanka
1 - 0
FK Zemun
15:00
koniec
Javor
0 - 1
Napredak
15:00
koniec
FK Spartak Subotica
1 - 1
Vojvodina
15:00
koniec
FK Radnik Surdulica
0 - 2
Radnicki Nis
15:00
koniec
Cukaricki
3 - 0
Rad Beograd
15:00
koniec
Borac Cacak
1 - 2
Mladost Lucani
17:00
koniec
Macva Sabac
1 - 1
Vozdovac
18:00
koniec
Partizan Beograd
1 - 1
FK Crvena Zvezda
South Africa - Premier League
SMS
18:30
koniec
Mamelodi Sundowns FC
1 - 0
Maritzburg United
18:30
koniec
Free State Stars
1 - 0
SuperSport United
Szkocja - Premiership
SMS
20:45
koniec
St.Johnstone
0 - 3
Aberdeen
20:45
koniec
Partick Thistle
3 - 2
Motherwell
20:45
koniec
Hibernian
1 - 2
Rangers
20:45
koniec
Celtic
3 - 1
Hamilton Academical
Turcja - Puchar
SMS
11:30
koniec
Genclerbirligi
2 - 1
Karsspor
12:30
koniec
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
1 - 1
Ankara Demirspor
14:30
koniec
Bucaspor
1 - 0
Sivasspor
15:00
koniec
Yeni Malatyaspor
1 - 1
Osmanlispor FK
16:45
koniec
Alanyaspor
2 - 2
Giresunspor
18:30
koniec
Adana Demirspor
1 - 4
Fenerbahce
Urugwaj - Primera División:: relegation play-off
SMS
21:00
koniec
Sud America
1 - 0
El Tanque Sisley
Włochy - Coppa Italia Serie C:: play-off
SMS
20:30
koniec
Alessandria
2 - 2
Albinoleffe
Włochy - Coppa Italia
SMS
00:00
koniec
Inter *
0 - 0
Pordenone Calcio
17:30
koniec
Fiorentina
3 - 2
Sampdoria


Czas generowania strony 0.38s, czas generowania SQL: 0.09s